Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

Co to za różnica jak weźmiesz neta z abonamentem za 69zł miesiecznie z modemem do lapka a netem za 69zł zamiast modemu z Vitą? przecierz to ten sam net wtf? no i oprócz tego musisz wywalic 650zł na vite, ale to i tak lepiej niz 1249zł w sklepie

Odnośnik do komentarza

Taka roznica, ze za modem dam 1 zl a nie 650 i taka roznica ze po dwoch latach sumujac abonamenty konsola wyjdzie ponad 2100.

Jak nie chceszplacic od razu 1250 kup na raty+ net na karte w zupelosci styknie i nie ma zadnych zobowiazan z operatorem.

Po prostu oferta jest bardzo slaba i tyle, bo za duzo sobie zycza za vite

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

ja pierdziele, nie ogarniasz sprawy. postaram się wytłumaczyć łopatologicznie, na jabłuszkach sie nie da więc może spróbuje tak:

Chcesz kupić sobie telefon na abonament (powiedzmy) idziesz do playa i masz dwie oferty

Masz abonament:

69zł miesiecznie na 24 miesiace i nokie 3310 za 1zł masz powiedzmy 300minut i 300sms (uogólniam)

LUB: UWAGA SKUP SIĘ

TĄ SAMĄ OFERTĘ czyli abonament 69zł/24 miechy 300min/300smsów a zamiast nokii za 1zł dostajesz Ajfona 4g za 650zł którego cena rynkowa to 1300zł

 

KORZYSTASZ W TYM CZAISE Z TELEFONU CZYLI DZWONISZ SMSUJESZ (w analogicznie do vity i internetu, korzystasz z niego ściągasz tam co chcesz przegladasz net itd)

 

idac twoim tokiem rozumowania kupujesz telefon na abonament i wywalasz karte sim i zostawiasz sam telefon? przecierz korzystasz z telefonu, dzwonisz z niego, smsujesz i co tam jeszcze sobie wymarzysz, tak samo z netem z vity KORZYSTASZ Z NIEGO I PŁACISZ ZA USŁUGĘ NIE ZA VITĘ W cenie ABONAMENTU.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

tak, wiem o ty, nic za darmo nie dają, ale imo bardziej opłaca sie (NA TĄ CHWILĘ) wziąć vite+net korzystać normalnie z netu w lapku i miec vite za 650zł. może inaczej idac tokiem myslenia Pana Michała:

mamy TE SAME OFERTY (to samo oferują tylko inne urządzenie)

24X69,90+1zł za urządzenie = 1678,6

teraz liczymy vite:

24X69,90+650 za vite = 2327,6 i Uwaga! robimy czary mary od tej sumy odliczamy cene rynkową vity (konsoli) czyli 1250zł i dla beki wipeouta którego mamy za free w play za powiedzmy 50zł czyli wychodzi 1027,60zł za "sam net" podzielmy to na 24 miesiące wychodzi na to ze płacimy 42,30zł miesięcznie za internet "do laptopa, mobilny" to według was dużo? róznica między jedną a drugą ofertą to prawie 20zł na miesiąc i 650 w ciągu całej umowy na korzysc ofert vity, nadal wam sie nie opłaca? przypominam ZE TE OFERTY OFERUJĄ TE SAME PARAMETRY róznica to tylko urządzenie.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
ja pierdziele, nie ogarniasz sprawy. postaram się wytłumaczyć łopatologicznie, na jabłuszkach sie nie da więc może spróbuje tak:

Chcesz kupić sobie telefon na abonament (powiedzmy) idziesz do playa i masz dwie oferty

Masz abonament:

69zł miesiecznie na 24 miesiace i nokie 3310 za 1zł masz powiedzmy 300minut i 300sms (uogólniam)

LUB: UWAGA SKUP SIĘ

TĄ SAMĄ OFERTĘ czyli abonament 69zł/24 miechy 300min/300smsów a zamiast nokii za 1zł dostajesz Ajfona 4g za 650zł którego cena rynkowa to 1300zł

 

KORZYSTASZ W TYM CZAISE Z TELEFONU CZYLI DZWONISZ SMSUJESZ (w analogicznie do vity i internetu, korzystasz z niego ściągasz tam co chcesz przegladasz net itd)

 

idac twoim tokiem rozumowania kupujesz telefon na abonament i wywalasz karte sim i zostawiasz sam telefon? przecierz korzystasz z telefonu, dzwonisz z niego, smsujesz i co tam jeszcze sobie wymarzysz, tak samo z netem z vity KORZYSTASZ Z NIEGO I PŁACISZ ZA USŁUGĘ NIE ZA VITĘ W cenie ABONAMENTU.

Ty sie skup, bo wiedze ze z ksiazkami sie dawno poklociles. Przyklad z telefonem jest slaby, bo tu dostaje za 7 dych net, ktorego nie zuzyje. Nie mowie ze nikt go nie zuzyje, ale jak sie robi oferte pod konsole do gier, na ktorej sprawdze sobie facebooka jedynie to raczej nie potrzebuje 12 giga, a oferuja nawet 36. I jeszcze musze placic 650 za sprzet.

Albo absurdalna oferta wmuszania komus dwoch kart sim i za obie sie placi i oba to dwa rozne numery.

I przykro mi ze zbudzilem cie z mokrych snow, ale biorac telefon za 1zl tak naprawde przeplacasz go dwukrotnie wlasnie abonamentem, jasne w wypadku fona masz minuty, smsy neta, ale tutaj rozkladasz sobie po prostu vite na raty z niesamowicie wysokimi odsetkami.

 

I nie chce nikogo do niczego przekonywac, tylko napisalem ze oferta mi sie nie podoba, a ty wyskoczyles z krucjata.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87
ja pierdziele, nie ogarniasz sprawy. postaram się wytłumaczyć łopatologicznie, na jabłuszkach sie nie da więc może spróbuje tak:

Chcesz kupić sobie telefon na abonament (powiedzmy) idziesz do playa i masz dwie oferty

Masz abonament:

69zł miesiecznie na 24 miesiace i nokie 3310 za 1zł masz powiedzmy 300minut i 300sms (uogólniam)

LUB: UWAGA SKUP SIĘ

TĄ SAMĄ OFERTĘ czyli abonament 69zł/24 miechy 300min/300smsów a zamiast nokii za 1zł dostajesz Ajfona 4g za 650zł którego cena rynkowa to 1300zł

 

KORZYSTASZ W TYM CZAISE Z TELEFONU CZYLI DZWONISZ SMSUJESZ (w analogicznie do vity i internetu, korzystasz z niego ściągasz tam co chcesz przegladasz net itd)

 

idac twoim tokiem rozumowania kupujesz telefon na abonament i wywalasz karte sim i zostawiasz sam telefon? przecierz korzystasz z telefonu, dzwonisz z niego, smsujesz i co tam jeszcze sobie wymarzysz, tak samo z netem z vity KORZYSTASZ Z NIEGO I PŁACISZ ZA USŁUGĘ NIE ZA VITĘ W cenie ABONAMENTU.

Ty sie skup, bo wiedze ze z ksiazkami sie dawno poklociles. Przyklad z telefonem jest slaby, bo tu dostaje za 7 dych net, ktorego nie zuzyje. Nie mowie ze nikt go nie zuzyje, ale jak sie robi oferte pod konsole do gier, na ktorej sprawdze sobie facebooka jedynie to raczej nie potrzebuje 12 giga, a oferuja nawet 36. I jeszcze musze placic 650 za sprzet.

Albo absurdalna oferta wmuszania komus dwoch kart sim i za obie sie placi i oba to dwa rozne numery.

I przykro mi ze zbudzilem cie z mokrych snow, ale biorac telefon za 1zl tak naprawde przeplacasz go dwukrotnie wlasnie abonamentem, jasne w wypadku fona masz minuty, smsy neta, ale tutaj rozkladasz sobie po prostu vite na raty z niesamowicie wysokimi odsetkami.

napisałeś że oferta jest (pipi)owa, juz nie moja wina nie wykorzystasz internetu misiu kolorowy, co nie zmienia faktu że KUPUJE SIE RZECZY PO TO BY Z NICH KORZYSTAĆ.

 

Edit Proponuję się zapoznac z ofertami internetów mobilnych, taniej/lepszych warunków niz w play nie znajdziesz ŻADNEJ oferty, zaręczam

 

jak bierzesz telefon na abonament to stawiasz go na póleczke i patrzysz na niego czy dzwonisz i smsujesz?

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Ty dalej swoje. Mam internet w komorce, ipadzie, firmowy, niepotrzebuje kolejnego. I nie nie kupie tego, bo wlasnie go nie wykorzytam. I UWAZAM ze jest to bezsensowna oferta na vite.

Powinni dac, nie duzy transfer, ale szybki + fajna oferte roamingowa i mialoby to sens, a nie wrzucili byle jaki net i chca opylic vite po 2 klocki. Lepiej wybrac orange free na karte gdzie masz za 50 dych 4 giga i rok wazne konto, na vicie nie zejdzie to przez rok+jak ktos nie chce wydawac kasy wziasc na raty 0%

 

Ej (pipi)a, (pipi)jcie stąd z tym głupawym przekrzykiwaniem się. Człowiek wchodzi, żeby poczytać jak inni się podniecają i samemu się przez to jeszcze bardziej podjarać, a wy smrodzicie o jakichś pierdołach.

 

Do pieprzenia.

Sam (pipi)a (pipi)j, co to za bluzgi. Nie (pipi)y, tylko anazliza jedynego operatora ktory daje vite

Odnośnik do komentarza

Ty dalej swoje. Mam internet w komorce, ipadzie, firmowy, niepotrzebuje kolejnego. I nie nie kupie tego, bo wlasnie go nie wykorzytam. I UWAZAM ze jest to bezsensowna oferta na vite.

Powinni dac, nie duzy transfer, ale szybki + fajna oferte roamingowa i mialoby to sens, a nie wrzucili byle jaki net i chca opylic vite po 2 klocki. Lepiej wybrac orange free na karte gdzie masz za 50 dych 4 giga i rok wazne konto, na vicie nie zejdzie to przez rok+jak ktos nie chce wydawac kasy wziasc na raty 0%

<stona>hehe</stona>

 

 

Orzech, tu nie idzie o korzystanie a o placenie. Wiadomo, ze rzecz nie w tym zeby Vita lezala na polce ale zeby ja jak najtaniej kupic a raty (bo to wlasnie chcesz zrobic) to doplacanie do interesu. Umowa na dwa lata tez nie wydaje sie korzystna (jakakolwiek).

Odnośnik do komentarza

Ale czy tak naprawdę trudno zrozumieć,że jeżeli komuś pasuje jedna oferta,a innemu druga to w żaden sposób się tej osoby nie przekona.Tak samo miałem z PSP,radzili mi,żebym kupił w jednym sklepie,a ja się uparłem i kupiłem w drugim :P

Poza tym,niedługo po premierze powinny pojawić się jeszcze jakieś konkretne oferty,nie koniecznie tańsze,ale zawartość może w pełni zrekompensować cenę.

Ale faktycznie posiadając podpisane umowy na telefon i internet,umowa w Play-u jest trochę bez sensu.

Edytowane przez darkgamer
Odnośnik do komentarza

Dla tych co mają z gram.pl ... właśnie zaktualizowała mi się strona z śledzeniem przesyłki i mam, że jutro popołudniu będzie dostawa.... jestem tak podjarany, że nie wiem jak to opisać... konsolka wpadnie do pracy i coś czuję, że ciężko mi będzie się skupić :D

 

Dostałem też maila od sony z kodem na zniżkę do stardust, ale jeszcze nie działa, może jutro dopiero....

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Ty dalej swoje. Mam internet w komorce, ipadzie, firmowy, niepotrzebuje kolejnego. I nie nie kupie tego, bo wlasnie go nie wykorzytam. I UWAZAM ze jest to bezsensowna oferta na vite.

Powinni dac, nie duzy transfer, ale szybki + fajna oferte roamingowa i mialoby to sens, a nie wrzucili byle jaki net i chca opylic vite po 2 klocki. Lepiej wybrac orange free na karte gdzie masz za 50 dych 4 giga i rok wazne konto, na vicie nie zejdzie to przez rok+jak ktos nie chce wydawac kasy wziasc na raty 0%

 

Ej (pipi)a, (pipi)jcie stąd z tym głupawym przekrzykiwaniem się. Człowiek wchodzi, żeby poczytać jak inni się podniecają i samemu się przez to jeszcze bardziej podjarać, a wy smrodzicie o jakichś pierdołach.

 

Do pieprzenia.

Sam (pipi) (pipi), co to za bluzgi. Nie (pipi)y, tylko anazliza jedynego operatora ktory daje vite

Jak Tobie nie pasuje oferta, to nie znaczy że juz wszytskim na świecie ta oferta nie pasuje, policzyłem Ci jak dziecku dwa abonamenty w play, między jednym a drugim wychdzi 650 zł róznicy na korzyść Vity więc nie pierdziel że "się nie opłaca", widze że jak u Ciebie konczą sie argumenty to najlepiej poobrażać troche usera co? Sam sie przeproś z książkami intelektualny second-handzie.

edit: u mnie EoT

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

(pipi) mi przedstawiles nigdzie nie wychodzi na korzysc vity i pisalem ze mi sie nie podoba ta oferta i tyle, a ty lecisz z jakas krucjata obrony playa. Nie obrazilem nikogo tylko odpowiedzialem mu w ten sam sposob jak on napisal tyle. I nie jest to zaden brak argumentow.

 

Juz bardziej na temat, to zastanawia mnie czemu mimo ze obiecywali tansze tytulu na psn za uncharted chca 179, jasna od cenycsugerowanej to 20 zl roznicy, ale sa miejsca gdzie i za 159 mozna kupic. Liczylem na sciaganie tych gierek, a tak znowu bedzie sie trzeba bujac z grami na kartach.

Odnośnik do komentarza

A wlasnie o plusie zapomnialem, ciekawe od kiedy ruszy na psvicie. Dobrze ze mnie nie ma w krju bo pewnie bym konsoe kupil dzis, ale bede silny i poczekam z miech, w sumie sam nie wiem na co ;). Licze na jakies bundle.

Ktos planuje kupic wersje 3g? Tak sie wacham troche, ale obecnie jak vifi jest nawet za 950 to toche sie nie oplaca, bo funkcjonalnosc nie duzo wieksza. Ipada w sumie mam z 3g, a malo z tego korzystam, bo albo mam wifi albo zasieg jest tak slaby w sieci ze nic nie dziala.

Odnośnik do komentarza

wczoraj zakupiłem już Escape Plan, Super Stardust Delta i Motorstorm RC, dzisiaj tylko czekam aż konsola dojdzie bo już ją ma kurier. BTW wydawało mi się że gry na PSNie będą droższe niż pudełkowe, tak jak ma to miejsce na PS3, a jednak tak jak zapowiedziało SONY gry w tej chwili są w tej samej bądź bardzo zbliżonej cenie co wersje pudełkowe.

Odnośnik do komentarza

Orzeszku Michal ci chce tylko powiedziec, ze wszystkie oferty typu "za 1zl" sa ustawione tak, ze na koncu operator jest zarobiony a klient wydojony.

Tak sie tylko wydaje. Nie wyobrazasz sobie do ilu ofert operatorzy doplacaja.

 

 

Z reszta, mieszacie strasznie, a Ty Michu nie ogarniasz do konca. Orzeszek ma racje.

 

Pozwolcie, ze przedstawie wam to z pierwszej reki.

 

Po pierwsze, Mich, zle to rozliczasz. Biorac Vite w abonamencie nie mozesz ceny Vity liczyc jak to co zaplacisz za nia w salonie + podliczony caly abonament. WRONG. Nie kminisz jednej podstawowej rzeczy. Biorac abonament w Play z VIta podpisujesz 2 UMOWY. Na abonament GLOSOWY i abonament ONLINE, ktory ma byc wlasnie uzywany w Vicie. Ale jak Orzeszek napisal, wcale nie musi.

 

Abonamentu glosowego uzywasz w TELEFONIE, ktory posiadasz. Mowisz, ze to oferta z du.py, natomiast wcale tak nie jest. Dlaczego? Wyobraz sobie sytuacje, ze przenosisz numer od innego operatora, ale nie chcesz placic tyle ile Vita kosztuje aktualnie. Przenosisz swoj abonament do Play i WRAZ Z NIM bierzesz Vite w abonamencie, ktory podales wczesniej za 5 stow (w abo 95 jest za zlotowke) i do Vity dochodzi Online. Kupujac Vite bez zobowiazan masz simke prepaidowa i net i tak wyjdzie cie na simce drozej niz tej za 19,50 w abonamencie. Musisz to rozgraniczyc. Abonament glosowy, ktorego uzywasz w ramach rozmow, tak jak wczesniej i Vite z Onlinem za 19,50 miesiecznie. Tak to sobie rozgranicz.

 

Reasumujac

 

- masz abonament, ale uslugi, ktora wykorzystujesz w swoim aktualnym TELEFONIE i w nim nie ma ceny Vity

- do abonamentu masz Vite i ona ma swoja cene

- i Online, ktory daje Ci neta. 19,50 miesiecznie za niego to malo, bo prepaidowy internet wyjdzie Cie drozej.

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem waszej kłótni o (pipi)e w postaci PS VITA w playu, wiadomo przecież, żę operator zawsze skonstruuje ofertę tak, żeby wyszedł na swoje i na tym zarobił. Ale tak jak pisał Michał biorąc sam abo internetu tylko do VITY to w żadnym stopniu się to nie opłaca bo nie wykorzysta się zasobów tego internetu, natomiast rozdzielając konsole od Internetu i Internet używając np w laptopie no to wtedy jak ktoś nie ma Internetu od jakiegoś ISP to mu się to opłaca bo i tak za internet musiałby płacić, a tutaj ma VITE za jakieś tam mniejsze pieniądze.

 

 

edit:

 

mam w końcu przyszła pierwsze wrażenie jest dużaaaaa :DDDD

Edytowane przez jaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...