Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie patrzę na oceny Wipka, jestem fanbojem tej serii. Gdy tylko usłyszałem Chemical Brothers z miejsca grę już kupiłem ... mentalnie.

 

Jako fanboy możesz się zawieść. 30 fps, mniej wyzwań niż w poprzednich częściach.

 

Polecam opracowany częściowo przeze mnie test PS Vita - jest m.in. o możliwości odbierania SMS-ów przez Vitę i o tym, co trzeba zrobić, by zalogować się na inne konto. Spojler: wykasować i sformatować wszystko :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Właśnie troche boli mnie to w vicie. parę udziwnień i "kroków w tył" do mnie bardziej przemawiała by opcja posiadania urządzenia które jest kompatybilne z aplikacjami z których korzystam, a tak Vita jest tylko "wspierana" na swoim paletku (aplikacje które widzą tylko posiadacze vity i ew ps3, nie wiem czy wyrażam sie jasno) brak mozliwosci zmiany baterii (rozumiem ze to zabieg antypiracki) brak "uniwersalnych" akcesoriów (specjalne kabelki, nie standardowe z innych urządzeń posiadanych w domu) brak pójścia na ręke graczowi, jedno konto na konsolę, brak możliwości grania w wersji 3g, szkoda że tak jak Koso napisał odczytywanie smsów owszem jest ale przydał by się jakiś manager który by nam umożliwił odpisywanie, tak wiem vita to konsola nie tablet/smartfon ale na litość boską kalkulatory już mają możliwośc wejścia na facebooka i tak wiem te rozwiązania służą do ograniczenia pola manewru osobą chcą złamać vitę. niedługo dojdzie do tego aby zagrac na konsoli bedziemy musieli zadzwonic do jakiegos Pana z sony by ten przyszedł i patrzył u nas domu czy przypadkiem nie kombinujemy z konsolą.

 

 

edit: http://www.ppe.pl/news-13747-Wirtualne_ceny_gier_dla_PS_Vita_ujawnione_.html ceny gier w cyfrowej dystrybucji. nie jest źle.

Edytowane przez Orzeszek87
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

szczerze? liczyłem na to ze stardust będzie kosztował ~60zł a "tylko" trochę ponad połowę tego. więc imo jest dobrze, na tytuły AAA nie spodziewam sie cudów obstawiam ze max 40zł mniej niz wersja pudełkowa.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie patrzę na oceny Wipka, jestem fanbojem tej serii. Gdy tylko usłyszałem Chemical Brothers z miejsca grę już kupiłem ... mentalnie.

 

Jako fanboy możesz się zawieść. 30 fps, mniej wyzwań niż w poprzednich częściach.

 

Polecam opracowany częściowo przeze mnie test PS Vita - jest m.in. o możliwości odbierania SMS-ów przez Vitę i o tym, co trzeba zrobić, by zalogować się na inne konto. Spojler: wykasować i sformatować wszystko :confused:

Zawsze jest multi ;) Nie ma takiej rzeczy, która by mnie odciągnęła od Wipka.

Teścik sprawdzę, w końcu jeszcze tydzień do premiery i warto wiedzieć co się kupuje :banana:

Odnośnik do komentarza

Opening do Gravity Daze oraz 1 rozdział.

http://imgur.com/a/v3rP6 Nowe panele dostępne z poziomu Vity. "The panels are for your profile. You know on the PS3 people just have a coloured bar? On the Vita, the bar is art!"

Co do paneli - ładne, ciekawe czy wprowadzą też je na PS3 czy z tą "rewolucyjną" zmianą będziemy musieli poczekać do PS4 :P . I ciekawe czy na PS3 jak się będzie mieć w znajomych kogoś co ma Vitę to czy będzie się wyświetlać art na jego panelu.

 

@kypq, tak dla twojej informacji - jest osobny temat poświęcony Gravity Daze/Gravity Rush, więc nie wrzucaj tutaj wszystkich informacji na temat tej jednej gry.

Odnośnik do komentarza

Co do paneli - ładne, ciekawe czy wprowadzą też je na PS3 czy z tą "rewolucyjną" zmianą będziemy musieli poczekać do PS4 :P . I ciekawe czy na PS3 jak się będzie mieć w znajomych kogoś co ma Vitę to czy będzie się wyświetlać art na jego panelu.

 

 

Narazie są widoczne tylko na Vicie. Zupełnie jak trofea.

Odnośnik do komentarza

Panele są "awesome" :D Na PS3 by się coś takiego przydało. Po avatarach kolejna pierdółka do kupienia. I mam pytanie. Można używać dwóch różnych kart pamięci? Jakbym teraz kupił 16GB, to czy mógłbym później używać jej na zmianę z 32GB, której co prawda jeszcze nie ma w sprzedaży, ale pewnie kiedyś będzie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...