Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

a dane z karty z grą można gdzies skopiować?

 

chodzi mi o to czy nie ma problemu w sytuacji gdy:

 

1. mam grę np Rayman, gram w nią, zapisuje dane na karcie z grą, jestem w którymś tam etapie

2. mam kaprys pożyczyć grę kumplowi bo też kupił Vitę, kolega jak skończy to mi ją odda

 

I teraz rodzi się pytanie, kolega by zacząć grać i zdobywać trofea usunie mi dane z karty z grą, i co w momencie jak gra wróci do mnie? Znowu muszę usunąć dane, tym razem kolegi i wtedy niby mam zaczynać znowu grać od początku czy mogę nagrać na kartę z powrotem moje dane?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

hahaha jezus maria co za ludzie robią w sony - totalnie w chamski sposób tną handel używkami a nawet pożyczenie gier. Online Passy jakoś się rozpowszechniły ale teraz widzę, że pusunęli się ostro dalej. Już jedno konto na Vitę mnie wkurzało ale teraz z tego co piszesz to nawet gry kumplowi pożyczyć nie można(tzn oczywiście można) bo skasuje mi wszystkie moje zapisane dane. Chyba,że kolega chce pożyczoną grę skończyć ale nie zdobywać trofeów i gra z mojego save'a.

 

dobre proroctwo przed ps4 i x720 które pewnie będzie też mieć dużo takich "zabezpieczeń"

Odnośnik do komentarza

Przeciez tak jest od zawsze jesli save sa na kartach z gra. W wypadku uncharted nie ma problemu save jest lokalny na konsoli.

W wypadkach zapisywania stanu na karcie jasne jest iz ktos moze skasowac zamiast uzyc innego slotu o ile jest przewidziany.

Niektorzy to robia problem z czegos co jest normalne od czasów GB

Odnośnik do komentarza

Mogę nawet codziennie instalować nowszy soft, byleby konsola była nie złamana. Śmierć piratom na konsolkach - oni niszczą nasz rynek.

Skąd masz te informacje? To, że media o tym głośno gadają nie znaczy, że taka jest prawda. Zadałeś sobie choć trochę trudu, aby to zbadać na podstawie konkretnych źródeł? PS2 i DS są przykładami, że piractwo aż tak nie szkodzi jak w kółko się o tym gada,a psp, dzięki różnym funkcjom, do dziś się dobrze sprzedaje. Co do rynku PC, to można praktycznie każdą gre spiracić, ale ludzie kupują mimo to oryginalne gry, ponieważ są w dobrej cenie i mają mase dodatków w pudełku. Wejdź teraz na allegro i zobacz, ile ludzi kupuje, np. wiedzmina.

 

Wiadomo, że duże magazyny i serwisy traktujące o grach nie będą pochwalać undergroundu, ponieważ są na usługach korporacji - to od nich mają gry i do tego muszą być poprawni politycznie.

 

Teraz możecie mnie minusować jak w komentarzach w portalu bez sensownego uzasadnienia. Gdyby można było dawać same plusy to ludzie, którzy się nie zgadzają z opinią, napisaliby własną argumentacje, ale po co trudzić się i napisać coś konstruktywnego.

Edytowane przez envie89
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze primo: nie ma zakładki na vicie z grami z PSX

Po drugie primo: gry z PSX na ta chwilę nie działają na vicie i nie da się ich przenieść z PS3

Gry z PSX tylko można odpalić z funkcją remote play.

 

Najpierw były kłótnie kupić nie kupić, teraz widzę jest o piractwie...

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza

Mogę nawet codziennie instalować nowszy soft, byleby konsola była nie złamana. Śmierć piratom na konsolkach - oni niszczą nasz rynek.

Skąd masz te informacje? .....

Teraz możecie mnie minusować jak w komentarzach w portalu bez sensownego uzasadnienia. Gdyby można było dawać same plusy to ludzie, którzy się nie zgadzają z opinią, napisaliby własną argumentacje, ale po co trudzić się i napisać coś konstruktywnego.

Tyle tylko, że to co napisałeś, również nie ma sensownego uzasadnienia.

Wiesz, w sklepach też kradną, a mimo to zobacz jakie sa kolejki do kasy, więc idąc tTwoim tokiem myslenia kradzież to nic złego.

Ech, kolejny, który uważa, ze piracenie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Mogę nawet codziennie instalować nowszy soft, byleby konsola była nie złamana. Śmierć piratom na konsolkach - oni niszczą nasz rynek.

Skąd masz te informacje? .....

Teraz możecie mnie minusować jak w komentarzach w portalu bez sensownego uzasadnienia. Gdyby można było dawać same plusy to ludzie, którzy się nie zgadzają z opinią, napisaliby własną argumentacje, ale po co trudzić się i napisać coś konstruktywnego.

Tyle tylko, że to co napisałeś, również nie ma sensownego uzasadnienia.

Wiesz, w sklepach też kradną, a mimo to zobacz jakie sa kolejki do kasy, więc idąc tTwoim tokiem myslenia kradzież to nic złego.

Ech, kolejny, który uważa, ze piracenie jest ok.

ale wiesz podciagajac to do jego teorii :

kradniesz w sklepach ale sklepy dalej istnieja i sa popularne :P

Wiec im to nie szkodzi :D

Odnośnik do komentarza

Cholera miałem gdzieś linka do prezentacji z przeprowadzonych badań, z ktorych wynika że Ci co ściągają są największą grupą konsumentów, która kupuje oryginalne oprogramowania/rzeczy/książki itp itd... niech no ja to tylko znajdę.

 

EDIT:

Do posta wyżej.

Każda gra, ktora widzisz w sklepie z poziomu PSV będzie działać. Tych, które nie widać możesz skopiować ściągając instalke na PS3 a potem dając kopiuj CMem. Tylko ta druga grupa może działać, ale nie musi.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Cholera miałem gdzieś linka do prezentacji z przeprowadzonych badań, z ktorych wynika że Ci co ściągają są największą grupą konsumentów, która kupuje oryginalne oprogramowania/rzeczy/książki itp itd... niech no ja to tylko znajdę.

 

EDIT:

Do posta wyżej.

Każda gra, ktora widzisz w sklepie z poziomu PSV będzie działać. Tych, które nie widać możesz skopiować ściągając instalke na PS3 a potem dając kopiuj CMem. Tylko ta druga grupa może działać, ale nie musi.

 

Tylko pytanie które widzę :P Mam kasę na psv i kartę pamięci, ale nie mam na razie na gry, a kupiłem swego czasu PSP Go bo byla promocja na 10 gier, i może może ktoś sprawdzić czy np te gry:

 

  • GTA Vice City Stories
  • LittleBigPlanet
  • MotorStorm Arctic Edge
  • Wipeout Pure

działają na Vicie?

Odnośnik do komentarza

Na pewno GTA działa i podobno wygląda lepiej niż na psp.. Jest nawet teraz promocja na wszystkie 3 części .

 

Jak skonfigurować remote play? zarejestrowałem psv w menu ps3 ale wyskakuje mi za każdym razem błąd. Teraz jeszcze wyrejestrowałem PSV w menu PS3 ale w menu PSV dalej widnieje jako przypisana do mojej ps3 i nie moge jej ponownie przypisać a PS3 jej nie widzi.

Odnośnik do komentarza

Cholera miałem gdzieś linka do prezentacji z przeprowadzonych badań, z ktorych wynika że Ci co ściągają są największą grupą konsumentów, która kupuje oryginalne oprogramowania/rzeczy/książki itp itd... niech no ja to tylko znajdę.

 

EDIT:

Do posta wyżej.

Każda gra, ktora widzisz w sklepie z poziomu PSV będzie działać. Tych, które nie widać możesz skopiować ściągając instalke na PS3 a potem dając kopiuj CMem. Tylko ta druga grupa może działać, ale nie musi.

 

Tylko pytanie które widzę :P Mam kasę na psv i kartę pamięci, ale nie mam na razie na gry, a kupiłem swego czasu PSP Go bo byla promocja na 10 gier, i może może ktoś sprawdzić czy np te gry:

  • GTA Vice City Stories
  • LittleBigPlanet
  • MotorStorm Arctic Edge
  • Wipeout Pure

działają na Vicie?

GTA działa na bank. Sam mam. Mimo niższej rozdziałki gierka prezentuje się całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...