Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że sony zaczyna uśmiercać konsolę. Traktują ją teraz tylko wyłącznie jako platforma do indie i jako przystawka do ps4. Miałem Vitę od premiery, jakiś czas temu sprzedałem. Bo spodziewałem się po niej jednak czegoś więcej. Sprzęt super, ale zupełnie niewykorzystany. Serio mam gdzieś nawet te fajne indyki, chciałem więcej tego co dali na starcie, Uncharted, Wipeout, czy chociażby później Killzone, Teraway oraz Persona. No ale to jednak za mało jak na konsolę która na rynku jest już 2,5 roku. Nic nie zapowiada się na poprawę, a może być coraz gorzej, gier AAA nie będzie nie licząc kolejnych edycji z ps2. 

 

Czemu sprzedałem? Bo serio po prostu żal mi było jak taka fajna konsola odpalana było średnio dwa razy w miesiącu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam to samo jak mario. Wydałem na Vitę z grami i kartą, pokrowcem, jakieś 1600 zł, a spyliłem za ok. 600 zł. Ale nawet nie żałuję, że sprzedałem, nie czuję, żeby mi brakowało tego sprzętu. Może w czasach kiedy nie było smartfonów i tabletów, takie konsole miały rację bytu (gameboy advance był moim marzeniem), ale dziś niepotrzebny mi sprzęt do zbierania kurzu. Gierki, to ja kupuję za 0,89 euro, albo gram w tytuły free to play na iPadzie. Do indyków tablet sprawdza się idealnie, a gry AAA przeszedłem co ważniejsze (miałem Plusa). Na horyzoncie cisza, także lepiej sprzedajcie:) swoje Vity, by potem za grosze nie spylać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w pelni was rozumiem - sam bym sie podobnie czul placac za sprzet tyle kasy i majac przed oczami mydlenie sony ze na vite caly czas beda ukazywac sie gry typu tych z pierwszego rzutu czyli golden abyss, wipeout, lbp, gravity rush itp

 

ja vite kupilem w marcu 2013 gdy juz jej sytuacja byla ciut bardziej zblizona do obecnej, do tego dalem za nia 200zl bo wybralem ja zamiast komorki w sieci play. Nie gram na pc wiec indyki pokochalem dzieki vicie, do tego od zawsze jestem fanem japonszczyzny. Dalej mam wielki zal do sony co, wiele razy tutaj pisze, za calkowite olanie tego urzadzenia w kwestii tytulow aaa, i braku checi reanimacji popytu na niego na rynkach eu i us. Placze widzac jak cudacznie wyglada killzone mercenary i tearaway i jakby wygladaly gry na ten sprzet za 2-3 lata gdyby firmy na powaznie zajely sie jego okielznaniem i silnikami graficznymi.

 

w pelni zgadzam sie - pierwsze pokolenia posiadaczy vity moze czuc sie poteznie oszukane - ale ci co jeszcze vity nie maja? za 500zl dostaja sprzet z super ekranem, super systemem, pelno darmowych gier z ps plusa, super urzadzenie do odgrywania indykow i cudakow z japonii - dla mnie dalej cena/jakosc jest bardzo dobra

 

a ceny gier jak na realia konsolowe sa ok - w promocjach od groma super gier kupisz w cenie 15-30zl, a wieksze tytuly w cenie 60-70zl. 

 

a cisza w temacie gier? tylko w 2014 wyjdzie jeszcze:

-velocity x2

-freedom wars

-orishika

-tales of hearts r

-murasaki baby

-hotline miami2

-danganrompa2

-oddworld

-rogue lagacy

 

za chwile gamescom i przede wszystkim tgs gdzie pewnie nowych zapowiedzi bedzie od groma oby z potwierdzeniem ze gravity rush2 jednak mimo wszystko zmierza na vite

Odnośnik do komentarza

ja tez, z sony jestem od psx i nigdy nie mialem do nich zaufania jesli chodzi o uslugi sieciowe - nie wierze ze w momencie kiedy ps now wystartuje w pelni bedzie to dzialac bez lagow i zrywania polaczen - choc z drugiej strony za technologie odpowiada gaikai a nie sony wiec jakas nadzieja jest

 

w kazdym bardz radzie TAK - w zalozeniach na ps vite przez ps now za drobna oplata odpalisz kazda gre z ps3 jaka bedzie ta usluga oferowala

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem z graniem na PSV. Otóż zauważyłem, że jak robię sesje grania w dany tytuł to po 3-5h strasznie mnie oczy i głowa bolą od grania na PSV. Też tak macie? Czym to jest spowodowane? Konsolę kupiłem miesiąc temu (nówka ze sklepu). :ninja:

 

A tak dopytam, masz np. jakieś drgawki i skurcze powiek ?

Odnośnik do komentarza

 

Mam pewien problem z graniem na PSV. Otóż zauważyłem, że jak robię sesje grania w dany tytuł to po 3-5h strasznie mnie oczy i głowa bolą od grania na PSV. Też tak macie? Czym to jest spowodowane? Konsolę kupiłem miesiąc temu (nówka ze sklepu). :ninja:

 

A tak dopytam, masz np. jakieś drgawki i skurcze powiek ?

 

 

Nie, nic takiego nie mam. Wydaję mi się, że wysuszają mi się za szybko oczy przez ten ekran w PSV, bo mogę mieć i po 12godzinne sesje z PS3 i takich sytuacji jak z PSV nie mam. :ninja:

Odnośnik do komentarza

Oni już nie wysyłają za darmo do Polski, doliczą tyle, że nie opłaca się, na bank 7-8 funtów za przesyłkę. Jako ciekawostkę podam, że niedawno na próbę wrzuciłem do koszyka 3 gry, przy standardowej wysyłce chcieli właśnie 7-8 funtów, przy 1-2 dniowej aż 55 funtów, chyba postradali rozum.

Odnośnik do komentarza

Jak długo konsola wytrzymuje na uśpieniu/czuwaniu ? Nigdy się w to nie bawiłem, a jak już coś, to może na maks godzinę usypiałem konsole. Wczoraj jednak podczas gry, zapomniałem ją wyłączyć normalnie. Dziś włączam po 18 godzinach uśpienia, gra oczywiscie od ostatniego momentu uruchomiona, a stan baterii niby pełny pasek. Super sprawa, czemu oni tego jeszcze w PS4 nie zrobili, jak w Vita działa to rewelacyjnie, sekunda i konsola przebudzona.

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie wyłączam vity, zawsze w uśpieniu, funkcja działa rewelacyjnie myśle ze tydzień bez problemu wytrzyma, faktycznie śmieszne ze nie potrafili takiego ficzera wrzucić do ps4, tym bardziej że strasznie te funkcje reklamowali no i w xone działa ona wyśmienicie

Odnośnik do komentarza

Ja polecam slim jezeli ktos jest na kupnie, bo jest dużo bardziej wygodny, jest cieńszy, lżejszy i tak jak juz pisałem LCD nie jest taki tragiczny jak piszą w internetach,

 

Ale czy warto wymieniać, to juz sobie sam musisz odpowiedzieć wszystko zależy imo w jakim stopniu doskwiera ci mura effect i czy nie przeszkadza co krótki czas na bateri i waga konsolki

 

Jakiś czas temu sprzedałem vite bo trafiła sie dobra okazja, od wczoraj mam wersje slim i osobiście nie żałuje tej zmiany ale tak jak pisałem wszystko sprowadza sie do osobistych preferencji

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...