Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Uncharted juz 3 raz podchodze na vicie zeby przejsc ale mnie ta gra poprostu nudzi. Jestem chyba jedyna osoba w Polsce ktorej nie podoba sie uncharted i nawet nie wiem dlaczego, poprostu ziewam jak gram a glowny bohater w ogole mi nie przypada do gustu.

 

W Święta sprobuje ponownie, moze odnajde "magie" tego tytulu i zrozumiem co ludzie w tym takiego widza.

Odnośnik do komentarza

Ja Uncharted juz 3 raz podchodze na vicie zeby przejsc ale mnie ta gra poprostu nudzi. Jestem chyba jedyna osoba w Polsce ktorej nie podoba sie uncharted i nawet nie wiem dlaczego, poprostu ziewam jak gram a glowny bohater w ogole mi nie przypada do gustu.

I masz do tego jak najbardziej prawo :) Ja natomiast oceniam U:GA jako gre z serii, ktorej jestem fanem. Na jej tle wypada swietnie i jest doskonala inkarnacja na przenosne konsole wykorzystujac jej bajery i bedac przy tym tak dobrze wygladajaca gra (choc niewatpliwie razi w tej grze ogien, ale on bez zadnego AA zawsze bedzie wygladac paskudnie).

Odnośnik do komentarza

Tę konsole napędzają już tylko ochłapy rzucane przez randomowych devków serwujących nam mało wyraziste produkcje.

Zabawni natomiast są ludzie, którzy w ironiczny sposób piszą "na Vitę nie ma gier" i wypisują za(pipi)istą listę półproduktów z dużych konsol -

puknijta się w główki,............no ale jak się kupiło system, to lepiej sobie wmawiać, ze świetnie się bawimy.

Teraz słuchajcie bo prawdę wam powiem. Na Vitę jest masa gier, ale perełek ze świecą szukać, taka smutna prawda. Sytuacja Vity od początku była niemiła, ale teraz przekroczyła wszelkie granicze dupności.

Swoją vite trzymam tylko dla klasyków z PSX i ciekawszych indorów sprzęt. Fajnie więc by było, gdyby Sony wreście i k(pipi)a nareszcie, wypuściło kartę 64gb na nasz rynek, abym nie musiał żonglować swoją kolekcją klasyków, ale nie, po wuj.

Żal ta cała vita, może nie jako system tylko jako ogólny projekt z bandą matołków za sterami.

ps: ja już dawno przestałem marzyć o fajnych exah na ten sprzet.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

nie no chlopaki macie racje, chetnie zobaczyl bym jakies zachodnie aaa albo japonskie bo nawet te aaa jakie powstaja w kkw to tez nie ekluzywy - nie mamy dedykowanej disgaea, dedykowanej persony czy finala, zamiast tego porty z jakimis tam bajerami pod sterowanie i ewentualnie dodatkowa zawartoscia

 

indyki tez w wiekszosci choc duzo i duzo dobrych ich ostatnio to porty gierek, ktore juz spory czas temu wyszly na pc

Odnośnik do komentarza

nie no indyczki sa przegenialne na vicie - nie da sie ich orgrywac jak czlowiek na komorkach, na ps4 i duzych tv to brecht, na pc nie gram - jakby jeszcze czesciej wychodzily rownoczesnie z wersjami na pc to bylbym juz calkiem wniebowziety - przeciez olliolli2, hotline miami2, banner saga, geometry wars3 itp beda epickie na tej kieszonsolce

Odnośnik do komentarza

Nie wykorzystano nawet w 1/4 potencjału sprzętu. Nie ma przenośnego Dead Space, ani wielu innych topowych pozycji, a po Wipeout, Uncharted liczyłem na tego typu gry. Gracze otrzymali później niewiele, właściwie to skończyło się na Kz.
Szkoda, ponieważ te pozycje dobitnie ukazywały moc sprzętu, a sama konsola kończy niemal jak smartfon.

Tyle dobrze, że są smaczne (czasami nawet bardzo) indyki, na które tak wielu psioczy. W kapitalne Hotline Miami na stacjonarnym sprzęcie może z 40 min grałem, a na Vicie się zagrywałem w to godzinami, albo czasami podczas ..... Gry o Tron (heh) ot tak, włączyłem sobie na kilka min. daną misję.

Podobnie było z świetnym Don't Starve. Ale to troche jakby miec Veyrona i jeździć sobie 40km/h po mieście.

Staram się dbać o sprzęt jak tylko mogę. Gdy drugi sezon wyśmienitego TWD się ukazał, to kupiłem go na przenośny sprzęt Sony właśnie (pomimo faktu, że czasami hula w 16k/s).
Chyba aż kupię sobie Front Mission Trzy i Castlevanię : Symfonie Nocy.

 

Odnośnik do komentarza

ja tam rozumiem narzekania na vite - ona byla od poczatku reklamowana jako ps3 w kieszeni i tak byl robiony jej marketing, caly lineup gierek i dlatego wielu ja kupowalo w pierwszym okresie, po pierwszej fali rozczarowujacej sprzedazy sony i inni duzy zachodni wydawcy po prostu spasowali i niespodziewanie wyskoczyly indyczki - ta konsola z takim wsparciem niezaleznych jak ma teraz + duze aaa od czasu do czasu bylaby niesamowita

Odnośnik do komentarza

ja tam rozumiem narzekania na vite - ona byla od poczatku reklamowana jako ps3 w kieszeni i tak byl robiony jej marketing, caly lineup gierek i dlatego wielu ja kupowalo w pierwszym okresie, po pierwszej fali rozczarowujacej sprzedazy sony i inni duzy zachodni wydawcy po prostu spasowali i niespodziewanie wyskoczyly indyczki - ta konsola z takim wsparciem niezaleznych jak ma teraz + duze aaa od czasu do czasu bylaby niesamowita

 

Jak widze jakosc gier na duze konsole i to co dostaje na vite (a co akurat trafia idealnie w moje zainteresowania) to dla mnie Vita juz w tym momencie jest niesamowita.

Odnośnik do komentarza

Vita jest niesamowita, bo sami stworzyliśmy sobie aurę elitarności posiadania tej mniej popularnej konsoli (dlatego mam bekę z baronów, którzy są większością), coś jak kiedyś Dreamcast. Tylko, że obiektywnie 3DS ma tak pokaźną bibliotekę hitów i jednak lepiej rozwiązane użycie ekranu dotykowego, że Vita nie ma już szans. Z resztą, sama dostaje konwersje z 3DSa w nadziei podreperowania stanu rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Vita jest niesamowita, bo sami stworzyliśmy sobie aurę elitarności posiadania tej mniej popularnej konsoli (dlatego mam bekę z baronów, którzy są większością), coś jak kiedyś Dreamcast. Tylko, że obiektywnie 3DS ma tak pokaźną bibliotekę hitów i jednak lepiej rozwiązane użycie ekranu dotykowego, że Vita nie ma już szans. Z resztą, sama dostaje konwersje z 3DSa w nadziei podreperowania stanu rzeczy.

 

obie konsole są równie wspaniałe i dobre na odpowiednich dla siebie polach. Najlepszym rozwiązaniem jest mieć po prostu obie i cieszyć się Handheldowym Gejmingiem Najwyższej Jakości

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy ten 3DS classic to aqua blue?

 

Tak, ale wlasnie go sprzedalem kypq :P Wersja NTSC.

 

Mrrr, Zeldowy najlepszy, dlatego go mam :3 Po co Ci dwie vity? choć w sumie... sam mam DS Lite, DSi, 3DS, PSP, PSPgo, Vitę, GB, GBC, GBA SP, GBM :reggie:

 

Sam planuje kupic PSP GO jeszzcze i jakas limite DSi nowa. Niestety przegapilem sale na the hut z pokemonami i bardzo zaluje bo poszukuje nowego DSi/Ds Lite na przyszlosc.

 

Druga Vita to glownie konto USA zeby grac w gry PS One z amerykanskiego store (bogatszy wybor) bez bawienia sie w konta i karty. Druga funkcja bylo ogrywanie 2 gier naraz dla trofeow albo nowelek ale juz z tego sie wyleczylem. Mam ja bo kosztowala mnie prawie nic, ktos kiedys wystawil zestaw PS3 + Vita + gry + akcesoria + gwarancja za tysiaczka, kupilem, posprzedawalem reszte za tysiaczka i konsola mi wyszla gratis.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...