Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Co za problem kupic druga memorke do vity i miec na niej amerykanskie konto do gier z psxa? :P wlasnie chrono cross jest w promocji, trofek przeciez nie ma ;)

mi w sumie chodzi o wygode, nie chce mi sie zmieniac kart xD mam nadzieje ze suikodeny dobrze sie sprzedadza i wydzadza chrono cross i trigger, jezeli nie to bede musial zalozyc amerykanskie konto

Odnośnik do komentarza
 

 

 

Jeśli wierzyć w tożsamość użytkownika Reddita, to mamy do czynienia z byłym, pracującym przez 8 lat pracownikiem Sony Bend, który rzucił troszkę światła na projekty, nad którymi pracowało studio. Tak, to był gry na Vitę.

(...) A co z serią Syphon Filter? Ta jest dosłownie martwa. Studio w ostatniej odsłonie umyślnie zabiło Logana, bo nie chciało już tworzyć żadnej gry z tej serii. Szefostwo miało ją dosyć, a dodatkowo jej sprzedaż była tragiczna.

 

która to cześć (Logan's Shadow 2007?)? ostatnia w która grałem to SF3 na PSX'a :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

no i co z tego? za to masz super maly ekran, fajna ergonomiczna konsole, mozliwosc brania jej wszedzie, odpali kazda gre vitowska a nie tylko jakis procent, do tego klasyki z psp i psx wygladaja arcycudownie

 

jeszcze masz szanse sie nie skompromitowac ale czym predzej zmieniac te govno na vite i juz nie chwal tego wiecej ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

miałem dwie vity i nigdy więcej tego trzaskającego plastiku, baterii na 5h grania i niedoyebanych analogów nie kupie. vite tv jest jeszcze mniejsza i u mnie sie sprawdza. wole grać 1,5 metra od monitora 22 cale + pad niż z kalkulatorem przy nosie i stukać/miziac ekraniki

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

bo dual shock 3 jest wyznacznikiem jakości w analogach xd i tak, vita trzeszczy bardziej niż moje kolana. zresztą, nad czym my tu dyskutujemy, jak byśmy weszli do klasy specjalnej i robili plebiscyt które dziecko ma mniejszego dałna.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jak robiłem w ultimie to tydzień po premierze vity to było reklamacyjne piekło, co prawda 90% reklamacji dotyczyła słynnego efektu "mura"  na wyświetlaczu, ale u(pipi)ane analogi i grzechotniki sie trafiały. liczb nie przytocze, nie prowadziłem statystyk.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...