Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, a co z Rogue Legacy? Testował już ktoś? Też ludzie się tym niby mocno jarają, że takie to fajne, super, piękne i w ogóle ach i och. :)

Jak ujrzałem rozpiskę gier w plusie na ten miesiąc, tak zdecydowałem, że czas zakupić chociaż 1mc plusa dla gierek z Vity i PS4. W ub. miesiącu uciekły mi The Swapper i DuckTales. Może czas się obudzić tym razem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja bym bral od razu dwojke, lepsza, super fabula, 108 postaci do zwerbowania (multum z tego jest opcjonalnych), rozbudowana wlasnego domku, walki turowe, walki jak w strategii turowej gdzie porusza sie wojskami, walki 1vs1 - sama gra trudna nie jest, graficznie tez to nie jest czolowka jrpg na psx ale jest po prostu magiczna, w ps store na pc pisze ci ile zajmuje

Odnośnik do komentarza

heloł, co w tych Suikodenach jest takiego fajnego? Ominęła mnie ta gra w czasach świetności a teraz w sumie bym sprawdził.

mogę ograć 2 część czy muszę zaczynać od jedynki?

dużo jest lootu, ataków itp?

ile gra zajmuje na PSV?

 

W Suikoden II pojawiaja sie postacie z Suikoden, w tym główny bohater wiec sa to dodatkowe smaczki. Zarówno jedynka jak i dwójka to klasa sama w sobie.

 

A na pytanie "Co w tych Suikodenach jest takiego fajnego?" odpowiadam - wszystko.

Odnośnik do komentarza

heloł, co w tych Suikodenach jest takiego fajnego? Ominęła mnie ta gra w czasach świetności a teraz w sumie bym sprawdził.

mogę ograć 2 część czy muszę zaczynać od jedynki?

dużo jest lootu, ataków itp?

ile gra zajmuje na PSV?

Możesz grać od dwójki. Ominą Cię co prawda liczne smaczki, ale dwójka to klasa wyżej w gatunku. Piszę z własnego doświadczenia, bo sam zaczynałem od dwójki jeszcze na PSXie i zakochałem się. Potem co prawda z przyjemnością nadrobiłem jedynkę, ale nie wiem czy byłbym w stanie się w niej zakochać gdyby była moim pierwszym Suikodenem.

Suikoden II zajmuje na Vicie 301 MB.

 

A skoro już o klasykach mowa, to pytanie. Zakładając, że mam ochotę zagrać w Castlevanie: Symphony of the Night na Vicie, mam do wyboru dwie opcje. Klasyk z PSOne, albo Dracula cośtam X z PSP, czyli jakiś składak, gdzie również znajduje się SotN. Jest między tymi wydaniami jakaś różnica? W sensie, czy któraś z tych pozycji jest lepszym wyborem pod względem technicznym, lepiej śmiga, lepiej cokolwiek?

Odnośnik do komentarza

I jedna i druga pod względem technicznym wygląda tak samo, chodzi mi tutaj o Symphony. W Draculi X Symphonię odblokowujesz w jakiś tam sposób (nie wiem dokładnie ocb). Ja kupiłem samą Symphonię bo tylko ona mnie interesowała. Tak przy okazji dodam że na Vicie gra się w nią świetnie więc polecam. :)

Odnośnik do komentarza

Niedawno kupiłem Vitę (slim) i muszę powiedzieć że to naprawdę udana zabawka.

A gry jak U:GA czy Killzone pokazują że pod maską siedzi naprawdę wielki potencjał.

Przeskok z PSP jest naprawdę duży. Dwa analogi, po krótkim czasie na przyzwyczajenie się, sprawują się świetnie.

Maszynka do grania pełną gębą.

 

 

Jakie warto gry kupić ? Poza tymi co były/są w plusie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...