Skocz do zawartości

PSP - w obliczu PSP 2 / NGP


Rekomendowane odpowiedzi

Sony porzuci PSP bardzo szybko, niestety. PSP nie przynosi duzych zyskow i jest wlasciwie kula u nogi. Nie moga go porzucic juz teraz, bo straciliby zaufanie graczy, nie chca przy nim trwac, bo piractwo i zlodziejstwo je zezarly. Kiedy jednak nowa kieszokonsolka ujrzy swiatlo dzienne, Sony pozbedzie sie balastu, nie baczac na nic.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

psp juz teraz srednio sobie radzi jesli chodzi o gry, ostatnio wyszedl GOW i MH, ale to pewnie jedne z ostatnich mocnych gier, pewnie w tym roku jeszcze cos sie trafi, plus troche średniakow, ale pewnie pod koniec roku to juz naprawde bedzie kiepsko i po wyjsciu psp2 pewnie szybko przestanie sie dziać

w koncu ps2 żyje bo masa ludzi je ma i gry pewnie sie sprzedaja, na psp slabo sie sprzedaja przez piractwo wiec nie ma powodu zeby dalej gry wychodzily

Odnośnik do komentarza

Z PSP wyciśnięto ostatnie soki, więc trudno już liczyć na przełom. Jednak gry nie są brzydkie, wiręc można grać bez zgrzytu oczowego, a na dodatek emulacja PSX. Mnie ostatnio wciągnął Front Mission 3 jak żadna inna gra. Już 19 godzin, a to ku.rwa jakieś początki, to gra faktycznie na ~300 godzin, a dziś tak długich jrpg-ów rnie robią już... No i ceny będą śmieszne, więc okazja do nadrobienia. PSP po premierze NGP będzie nadal dobrym zakupem, handheld'y się tak szybko nie starzeją.

Odnośnik do komentarza

Pisałem jakos we wrześniu, że przydałoby sie w końcu nowe PSP i te skriny / video to miód na moją spragnioną duszę. Właśnie na to czekam szkłerwa!

 

Czy opłaca sie brac PSP ? PEwno! PSP ma niezłą bibliotekę, gry ciągle wychodzą (Ace Combat), są fajne zapowiedzi (Final Fantasy Type-0). Szczegolnie, jeśli ktoś lubi gry w stylu Action RPG to może smiało wciągać tę konsolę, bo starczy mu tytułów na kilka miechów ciągłej zabawy. Ino ja podniecilem sie NGP bo z PSP korzystam praktycznie od 2004, po takim czasie po prostu chce się czegos więcej (i lepiej).

Odnośnik do komentarza

2011 rok to ostatni rok życia PSP. Wyjdzie to co zapowiedziane i konsola zostanie odcięta od życia. Kula w łeb, nie jakaś powolna agonia. Sony nie lubi PSP chyba od samego początku, zresztą i tak mam wrażenie, że cykl życia tej konsolki jest przedłużony, bo symptomy śmierci klinicznej były już chyba w... 2008/2009 roku. Więc nie narzekać, jest dobrze i zbierać na PSP2 :). Co jak co, ale chyba nie ma drugiego sprzętu, który by tak ucierpiał z powodu piractwa. Inna sprawa, że nie dziwię się, że sequele i porty bez pomysłu tak słabo się sprzedawały. Za rok nowy start :thumsup:.

 

A tymczasem zbieram na DS'a bo PSP służy mi już tylko do filmów :teehee:.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że nie będzie aż tak drastycznie jak niektórzy piszą.Faktycznie rok 2011 będzie już chyba ostatnim rokiem większych gier na PSP ale myślę że gdy nastanie era NGP Sony czy inni twórcy gier nie zapomną tak szybko o PSP i co jakiś czas coś się ukaże w formie cyfrowej na PSN. Dobrze by było gdyby Sony karmiło starszą wersje kieszonsolki większymi tytułami tak jak to było przy nastaniu ery PS2 a później PS3.

Odnośnik do komentarza

PSP zdechlo juz dawno, tak na prawde to nawet porzadnie sie nie rozpedzilo - przede wszystkim brak dobrych gier, piractwo zapewne przyczynilo sie do tej sytuacji. :)

Mialo byc tak pieknie, ale nie wyszlo, nie jest to przenosne Playstation takie jak mialo byc. <_<

 

Pomimo, ze mam PSP od czasu japonskiej premiery to gralem na niej niewiele bo po prostu nie bylo w co, pojawilo sie zaledwie kila konkretnych gier, wiec konsola w zasadzie do dzisiaj lezy i sie kurzy, a szkoda. :)

Jest God Of War tylko dlaczego taki krotki, Gran Turismo tez jest, ale jakie - brak trybu kariery to jawna kpina, ale i tak cud, ze gra sie ukazala - a miala byc tytulem startowym, trailery pokazywano jeszcze przed premiera konsoli. :D

 

Poza tym Sony olalo polaczenie PSP z PS3, a przeciez mozna bylo to wykorzystac w grach - mogloby byc na prawde ciekawie.

Mam nadzieje, ze z NGP bedzie lepiej, Sony ma juz jakies (dobre albo i nie) doswiadczenie na rynku handheldow, wiec zobaczymy. Samo NGP robi duze wrazenie, ale zobaczymy jak Sony to rozegra. :)

 

Co do PSP to mam nadzieje, ze w obliczu zapowiedzi nastepcy ceny gier i konsol pojda w dol, chetnie kupie jeszcze jakies gry w dobrej cenie. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

PSP czeka jeszcze co najmniej kilka mocnych tytułów : Parasite Eve: Tfb, Patapon 3, Final Fantasy Type-0, Dissidia 012.No i anglojęzyczny MHP3 dla tych co nie grają w japońca. 2011 wygląda dla mnie dobrze.Potem niech dają PSP2.

Jeszcze Personę 2 bym do tego dopisał.

Czyli ogólnie jeśli ktoś nie jest fanem RPGów, to się wynudzi w tym roku ze swoim PSP.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...