Skocz do zawartości

Ankieta dot. rynku gier video w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość _Logan_

W przypadku "co zdecydowalo o zakupie" powinna być opcja w stylu "unikalnośc" - mam na myśli sterowanie w wii, bluray w ps3 itp, coś czego nie posiada konkurencja. Sorry za dziwne klecenie zdań ale jestem umierający dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

W przypadku "co zdecydowalo o zakupie" powinna być opcja w stylu "unikalnośc" - mam na myśli sterowanie w wii, bluray w ps3 itp, coś czego nie posiada konkurencja. Sorry za dziwne klecenie zdań ale jestem umierający dzisiaj.

 

Kurcze, fajne spostrzeżenie, całkowicie mi to umknęło... :/ ale nie będę już poprawiał, żeby nie mieszać w wynikach, niemniej dzięki.

Odnośnik do komentarza

według mnie jedna gra powinna być oddzielnie.

to zależy co on bada i co bedzie robil z tymi wynikami, moze do tego celu nie potrzba takich podzialow;p

 

studiuje socjologie i mowili zeby nie robic zbyt duzo glupich odp w ankiecie bo potem ma sie mase grzebania w tabelkach xd

Odnośnik do komentarza

wypełnione

 

 

studiuje socjologie i mowili zeby nie robic zbyt duzo glupich odp w ankiecie bo potem ma sie mase grzebania w tabelkach xd

 

True. Sam do pracy mgr zapieprzałem z ok 150 ankietami w terenie (tak wiem, można było sobie samemu wypełnić <cziter_mode!>...) i odpowiedzi niestety miałem na poziomie nieco bardziej skomplikowanym niż te o konsolach (na moje nieszczęście). Efekt jest taki, że do dziś nienawidzę excela, a na wyraz "tabelka" lub też "tabela przestawna" robi mi się słabo:<

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...