Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Ja tam bym się na to nie nastawiał. GoW 3 to była ich pierwsza produkcja na PS3 (nie liczę ew. wspólpracy przy gierkach z PSN) i wtedy silnik itd. były jezcze ciągle w trakcie tworzenia. Teraz gra chodzi już raczej na gotowym silniku.. najwyżej lekko zmodyfikowanym więc jeśli jakies różnice będą.. (demo --> full) to raczej niewielkie.

 

Wiem,że to inna gra i w zasadzie inny okres na przestrzeni generacji (właściwie jej koniec) ,ale nie miał bym nic przeciwko skokowi jakościowemu analogicznego do tego jaki widzieliśmy w Uncharted 2 względem Uncharted 1 :ph34r:. SM już raz taki skok pokazało. Pod koniec zeszłej generacji GoW < GoW2 ,a że historia lubi się powtarzać to ... to by było :woot::yahoo:

Odnośnik do komentarza

(...)

Ja tam bym się na to nie nastawiał. GoW 3 to była ich pierwsza produkcja na PS3 (nie liczę ew. wspólpracy przy gierkach z PSN) i wtedy silnik itd. były jezcze ciągle w trakcie tworzenia. Teraz gra chodzi już raczej na gotowym silniku.. najwyżej lekko zmodyfikowanym więc jeśli jakies różnice będą.. (demo --> full) to raczej niewielkie.

 

Wiem,że to inna gra i w zasadzie inny okres na przestrzeni generacji (właściwie jej koniec) ,ale nie miał bym nic przeciwko skokowi jakościowemu analogicznego do tego jaki widzieliśmy w Uncharted 2 względem Uncharted 1 :ph34r:. SM już raz taki skok pokazało. Pod koniec zeszłej generacji GoW < GoW2 ,a że historia lubi się powtarzać to ... to by było :woot::yahoo:

jednak skok między u1 a u2 był większy niż gow1 i gow2, graficznie i nie tylko.

wiadomo czy przez to multi nie ucierpi długość singla ?

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To ja już bardziej bym obstawiał, że historia zacznie się te pół roku po masakrze, a w samej grze będzie grywalna retrospekcja przedstawiająca Generała Kratosa, która skończy się na bitwie wojska greckiego z armią barbarzyńców, oczywiście z finałowym starciem znanym z jedynki. To co ma się dziać po trójce niech będzie całkiem nową częścią, wprowadzeniem do innej mitologii itp. Poza tym z punktu widzenia fabyły w tej części, taki zabieg (przeskok do czasów po trójce) byłby po prostu bez sensu.

Odnośnik do komentarza
To co ma się dziać po trójce niech będzie całkiem nową częścią, wprowadzeniem do innej mitologii itp

że niby po śmierci jest reinkarnacja kratosa w innym czasie i innej mitologii? ;)

sam nie wiem

 

moje dwie ulubione mitologie to nordycka i egipska, z czego trudno mi sobie wyobrazić egipcjanina madafake ;p

z kolei kratos niezbyt pasuje na vikinga , a gdyby dodali mu włosy, brode i futrzane ubranie to ciężko by bylo poznać że to on ;p

 

w nordyckiej bogiem wojny jest zarazem sam szef, czyli Odyn, plus mają jeszcze pobocznego boga wojny

 

z kolei egipski bóg wojny to Set, moj ulubiony :D , został bogiem wojny po tym jak obciął jaja swojemy bratu :D to by bylo byc fajnie pokazane w grze

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja z to liczę, że część to będzie prequel, a część będzie nagle po zdarzenia z trójki.

 

Serio na to liczysz czy tak tylko piszesz :P?

 

To by było rozdrabnianie gry. Dostaniemy mega prequel, a później pewnie mega kontynuację.

Odnośnik do komentarza

@Yano

Jedyne sensowne rozwiązanie na starcie Kratosa z inną mitologią, ale żeby gra nie była restartem serii, to coś w stylu, że jak powiedzmy bogowie nordyccy dowiedzieli się o smierci Zeusa, postanowili opanować ten świat i w jakiś sposób przenoszą się do Grecji. Bez restartu było by to ciężko ogarnąć fabularnie.

 

Ascension niech się w całości skupi na przeszłości Kratosa i chyba na to można liczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

ja dalej wierzę, że GoW:A skończy się tak, że wszystko co w nim doświadczyliśmy to tak naprawdę były wspomnienia konającego Kratosa z trójki, czyli np. ostateczna scena Wstąpienia to pokazanie pagórka z trójki, z krwią Kratosa i nagle wyłoni się jego ręka i THE END

 

zbyt ambitne :P

Odnośnik do komentarza

Jeszcze trochę odnośnie Rise of the Warrior. http://www.neogaf.co...3&postcount=153

Hey guys,

A few things.

FIRST - HUGE thanks for GAFfin our God of War: Ascension Rise of the Warrior experience. This is my baby. We started it initially to earn early access to the Beta, but have always had plans to run it through to the launch of the game. We didn't feel the initial design and visual was up to "God of War" par, so we took it offline for a month, went back to the drawing board with our agency, and revamped it.

All the rewards, DLC, early SP demo access were always planned, just now represented in a much stronger fashion.

SECOND - the Spartans won the 1st round, but as luck would have it for the Trojans, and as you may not truly believe, the Gods have decided a 2nd round is in order. When we launch Chapter 9, the team challenge for EARLY SP DEMO ACCESS will begin again.

This means, all the Spartans who registered before 1/24 (today), have won early SP Demo Access.

All new Spartans and ALL Trojans will have a 2nd chance when we ignite the team challenge again very shortly. So yes, you're not f****D!

FINALLY - the DLC we are offering is BAD BAD BAD ASS...BAD ASS. This is exclusive DLC you can only get with Rise of the Warrior, and parti(pipi)ating is easy. You should do it, free awesome DLC, that's our gift to you.

FINALLY PART 2 - it's not just about the DLC or SP EARLY DEMO ACCESS, but as much about the STORY. The Rise of the Warrior story will connect to the God of War: Ascension single-player campaign. You should follow along.

There are 20 chapters total, we're nearly halfway with an epic 2nd half to go.

Thank you GAFFERS for the support, hope you dig it, we really wanted to do something special and interactive for our hardcore GoW fans, and even more rewarding than anything you've seen for any other game, perhaps =)

http://www.godofwar....-of-the-warrior

Cheers,

Tank

 

Btw. fajnie wygląda w singlu rozwalanie czerwonych skrzynek, niby psioczyłem na ten fakt jak to oglosili, ale szkoda, że życie i magia otwiera się po staremu :)

 

Edytka:

 

22222222fmpge.png0000000005brmz.png

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...