Skocz do zawartości

PSVita News


django

Rekomendowane odpowiedzi

masakra co za miesiac bedzie :D dwa genialne shooterki (choc TxK mam bo kupilem za 17zl jak bylo promo), battle royale, ktory ponoc fajnie chodzi i wyglada na vicie i bedzie przy czym robic Impreze i Joe Danger, ktory tez zbieral dobre noty na ps3 i swietnie nadaje sie do specyfiki przenosnego grania

Odnośnik do komentarza

dzisiejszy dzień wyjątkowo obfity dla PSV. Może i większość to indory, ale jednak :)

zapowiedzi:

- One Piece

- Desert Ashes

- Salt and Sanctuary

- być może Escape Dead Island

- Alone With You

- Ascension

- Nidhogg

- Metal Slug 3

- Earth Defense Force V2 odatowany

a dzień się jeszcze nie skończył ;o

 

+ niepotwierdzony Unfinished Swan - został dodany do listy tytułów na PAX, ale nie było zapowiedzi...

Edytowane przez zip_czdz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

na konfie pokazali dzis min:

- nowy kolor vity

- nowy soft z mozliwoscia ustawiania theme

- aplikacja live from playstation

- nowy YS na ps4/vita

- nowy Sengen Kagura na ps4/vita

- God Eater 2 Burst na ps4/vita

- nowa czesc lumonous arc ex na vite

- nowa czesc way of samurai ex na vite

 

Nareszcie jakies dobre wiesci. Cos czuje ze Vita zajmie u mnie miejsce nr 1 jak chodzi o sprzet do ogrywania japonszczyzny (tak jak obecnie jest to z indykami). Zdecydowanie wole Vite niz 3DS'a (chociaz ostatnio w koncu dotarl listonosz z Animal Crossing wiec mozliwe ze Vita troche jeszcze po wakacjach polezy na polce).

Odnośnik do komentarza

Sporo gierek szykuje się na Vitę, ciekawe ile jeszcze zostanie zapowiedzianych na TGS. Mnie to cieszy bo sam sprzęt chcę do końca roku kupić, a taki zalew tytułów dobrze rokuje na przyszłość.

 

A skoro w temacie gierek jesteśmy to pojawiły się trailery z nowego Ys (PS4/Vita) i Way of the Samurai

Odnośnik do komentarza

No a ludzie uśmiercają konsolkę a tu proszę :D

japonszczyzny i indykow jest od groma, i jak widac TGS przyniesie tego jeszcze wiecej. Juz sporo wczoraj pokazali, a na targach bedzie pewnie jeszcze wiecej pozycji tylko na vite czy tez crossow ps3/vita i ps4/vita

 

dla fanow tych klimatow i gatunkow vita z miesiaca na miesiac rosnie w sile, jednak na zachodzie jest juz totalnie spalona - kto czeka na kolejne duze gry w stylu killzone mercenary, w2048 czy golden abyss rozczaruje sie niemilosiernie bo juz ich raczej nie bedzie

Odnośnik do komentarza

to juz nie team nintendo i 3ds krol, a vita nikogo?

 

 

Nigdy nie mówiłem że Vita #nikogo. Po zestawieniu z Vitą, 3DS król, ale Vita również król, tylko innego królestwa. Obie konsole genialne w swojej klasie. A co do #tylkoNintendo ... Po zapowiedzi New Nintendo 3DS trochę nadszarpali moje zaufanie, więc póki co odcinam się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...