Skocz do zawartości

Halo Combat Evolved - remake na X360


KarCzoH

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie update playlisty MLG

 

 

 

On December 1st, the MLG Playlist will be updated again.

 

All Game Types in Slot 1 and 2 will have Zero Bloom, No Sprint, and 120% speed. All Game Types in Slot 3 will have Zero Bloom, Sprint, and 110% speed.

 

The v6 version of the Maps will be used for all Game Types (AAs will be on all Maps). We will continue testing different weapon/power-up layouts and consider removing AAs completely in the future. We also plan to add Halo CEA Maps to the Playlist as soon as possible.

 

Slot 1

Team Slayer - Countdown

Team Slayer - Zealot

Team Slayer - Sanctuary

Team Slayer - Oasis

Team Slayer - The Pit

 

Slot 2

CTF - Countdown

CTF - Zealot

CTF - Sanctuary

CTF - The Pit

KoTH - Oasis

KoTH - Nexus

 

Slot 3

Team Slayer - Countdown

Team Slayer - Zealot

Team Slayer - Sanctuary

Team Slayer - Oasis

Team Slayer - The Pit

CTF - Countdown

CTF - Zealot

CTF - Sanctuary

CTF - The Pit

KoTH - Oasis

KoTH - Nexus

Odnośnik do komentarza

Gra jedynie dla najbardziej zagorzałych fanów HALO! bez kitu, odczuwalem 0 przyjemności grajac, co jeszcze bardziej utwierdzilo mnie w przekonaniu ze nie ma co wracac do remakow gier z przed prawie 10 lat. Pomijam juz fakt, ze na plycie powinny znajdowac sie wszystkie mapy plus te z DLC do reacha i wszystkie z 1 czesci, a nie tylko wybrane, wtedy moze wydane pieniadze mialyby sens, a tak pobieglem do sklepu i po 5levelach jak najszybciej oddalem. Uwielbiam HALO w multi, ale singiel nie zawsze mnie ponosil, zas ten z jednynki jak na dzisiejsze czasy jest po prostu przestarzaly.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Coraz szersza grupa odbiorcow, coraz starsi gracze - ot co. Zreszta, z tego co pamietam to nawet pare lat temu wqrwialy mnie takie levele jak Assault on the Control Room. 3* te same korytarze, 3* ten sam most. Mnie nie bawi latanie miedzy scianami, jak niechcacy pojde w zla strone, badz szukanie drzwi dluzej niz 2 minuty w FPSie. Zreszta, tez jestem fanem Halo, ale dla mnie remake to ten sam poziom co Crysis 1, jak nie jestescie milosnikami, badz achivment hunterami - odpuscie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Po prostu wolisz byc prowadzony za raczke i miec mnostwo skryptow :P Oczywiscie rowniez nie podobal mi sie ten schemat (z korytarzami i mostami) i to juz w oryginale, ale i tak gralo mi sie swietnie.

 

PS. Jakim cudem mogles sie zgubic w rimejku skoro dla ludzi takich jak ty zrobili specjalne oznaczenia gdzie nalezy sie udac (podswietlone strzalki na podlodze)? :P

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dla takich jak ja ? Prosze Cie Ins 9i nie w tym levelu sie przyciolem). Nie musze byc prowadzony za raczke, ale fakt, bardziej mi podchodza skrypty z COD'a i intensywna zabawa, niz granie w remake HALO, ktory pomimo ze pare lat temu wywolywal u mnie opad szczeny, dzis nie sprawia zadnej radosci.

No i nie czaje, dlaczego placimy za gre 159 zl, a na dysku nie ma wszytskich map z 1dynki. Dlaczego nie ma calego multi z Reacha. Dla mnie to robienie ludzi w balona. Mialo byc no bloom i nie ma. Nie dziwota, ze wiekszosc po prostu sciagnela mapy za punkty !

Odnośnik do komentarza

Seria ta jest jedyna w swoim rodziaju, wiec mam nadzieje, ze nie odejda od tego. Nie chce zadnych uproszczec, zeby byla jakas oczoj.ebna grafika i mnostwo skryptow. Caly czas mam wrazenie, ze wlasnie tego oczekuja wszyscy narzekajacy. Spoko, tez chcialbym zmian, ale nie takich ktore zrobia z tego kolejnego FPSa na jeden raz. Masz jakis przyklad jak usprawnic Halo ?

 

Beda nowi przeciwnicy ? Beda. Beda nowe bronie ? Beda. Bedzie nowy swiat do zwiedzania ? Bedzie. Bedzie historia powiazana z ksiazkami i nowelami ? Bedzie. Dla mnie to w zupelnosci wystarczy o ile nie zmienia gameplay'u.

 

PS. O jakie ostatnie dwie czesci Ci chodzi ? Reach i ODST ?

Odnośnik do komentarza

A ja chcialbym mimo wszystko, by ta gra znowu robila na mnie takie wrazenie, jak HALO 1 swojego czasu! Chce powrotu do epickich walk, ze skorpionami i innymi pojazdami, chce znowu poczuc sie zaskoczony tak jak w dwojce, gdy musialem walczyc z ogromnym skarabeuszem. To jest dla mnie nowosc i grajac dzisiaj w jedynke uswiadomilem sobie jak ta seria nagle stanel w miejscu i jak kolejne odslony tracily na singlu. Byl skarabeusz, w kolejnej zrobilismy walke z dwoma! Pozniej chlopaki wydali ODST, gdzie totalnie nic sie nie dzialo, po to by wrocic do Reacha, gdzie takze wielkich walk, bosow nie uswiadczymy zadnych i mam ogromna nadzieje, ze 4ka w koncu czyms zaskoczy.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Beda nowi przeciwnicy ? Beda. Beda nowe bronie ? Beda. Bedzie nowy swiat do zwiedzania ? Bedzie. Bedzie historia powiazana z ksiazkami i nowelami ? Bedzie. Dla mnie to w zupelnosci wystarczy o ile nie zmienia gameplay'u.

 

No to chyba zalatwia sprawe w takim razie. Nowy setting po prostu.

Odnośnik do komentarza

A ja chcialbym mimo wszystko, by ta gra znowu robila na mnie takie wrazenie, jak HALO 1 swojego czasu! Chce powrotu do epickich walk, ze skorpionami i innymi pojazdami, chce znowu poczuc sie zaskoczony tak jak w dwojce, gdy musialem walczyc z ogromnym skarabeuszem. To jest dla mnie nowosc i grajac dzisiaj w jedynke uswiadomilem sobie jak ta seria nagle stanel w miejscu i jak kolejne odslony tracily na singlu. Byl skarabeusz, w kolejnej zrobilismy walke z dwoma! Pozniej chlopaki wydali ODST, gdzie totalnie nic sie nie dzialo, po to by wrocic do Reacha, gdzie takze wielkich walk, bosow nie uswiadczymy zadnych i mam ogromna nadzieje, ze 4ka w koncu czyms zaskoczy.

Przeciez ta gra byla przełomem swego czasu a przyznasz chyba ze przelomowe gry nie zdazaja sie czesto. Dlatego uwazam ze twoje stękanie :) jest troche nie teges. Oczekujesz poprostu zeby kazda czesc byla taka czyli wnosiła nastepny przelom a to chyba niemozliwe. JA tam cenie halo przede wszystkim za genialna inteligencje i boskie walki z obcymi, to znak serii i chyba do tej pory nie spotkalem intelligentniejszych komputerowych obcych, wrogów jakkolwiek by nazwac to sztuczne IQ. Nawet teraz po tylu latach granie w H1 sprawia mi taką samą frajdę jak na poczatku, i wlasnie w 1 czesć jako ze jest najbardziej dorosla podslona tej seri, nastepne zostaly juz skierowane do mlodszych odbiorców.

Odnośnik do komentarza

Halo bylo przelomowe, dwojka i trojka przeciez byly juz solidnymi kontynuacjami i nie mialem zadnego ale, poza tym, ze chcialem zobaczyc cos nowego niz powielenie skarabeuszy w najwiekszych walkach.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dla takich jak ja ? Prosze Cie Ins 9i nie w tym levelu sie przyciolem). Nie musze byc prowadzony za raczke, ale fakt, bardziej mi podchodza skrypty z COD'a i intensywna zabawa, niz granie w remake HALO, ktory pomimo ze pare lat temu wywolywal u mnie opad szczeny, dzis nie sprawia zadnej radosci.

No i nie czaje, dlaczego placimy za gre 159 zl, a na dysku nie ma wszytskich map z 1dynki. Dlaczego nie ma calego multi z Reacha. Dla mnie to robienie ludzi w balona. Mialo byc no bloom i nie ma. Nie dziwota, ze wiekszosc po prostu sciagnela mapy za punkty !

 

Ogólnie troche przesadzasz, a co do no blooma to moge ci pokazac, że w trybie anniversary classic można powiedziec, że jest nawet lepiej niż no bloom. Jak coś na customie mogę ci to pokzac. Ten tryb to najmniej randomowy tryb w tej grze, lepiej zrobiony niż wspomniany no bloom. Więc najpierw dobrze pograj, poźniej psiocz.

Odnośnik do komentarza

stary wyrazilem tylko swoje zdanie, bo w calym temacie sam nie moglem znalezc nic konkretnego. Mysle, ze moze sie przydac osobom, ktore nie mogly sie zdecydowac, czy wydac na mapki 10 zeta, czy kupic caly remake za 159zl.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...