Skocz do zawartości

Halo Combat Evolved - remake na X360


KarCzoH

Rekomendowane odpowiedzi

Obraz 3d meczy wiekszosc osob. Czy na plycie sa wszystkie standardowe mapy z halo reach?

Czyli ja mam szczęście bo mnie w ogóle nie męczy ... a przynajmniej jeszcze nie wiem, ale dobre 6h grania 3D w Crysis2 nie zmęczyło moich oczu (z przerwami co jakiś czas na 5 min).

Na płycie jest tylko playlista anniversary, więc łatwo się domyślić, że są tylko nowe mapki na płycie.

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie całe to 'czyde' w grach jak i w filmach to totalnie niepotrzebny dodatek, po pierwsze meczy oczy, po drugie nie jara mnie to zupełnie. W H:CEA nie grałem w 3D, ale grałem w jakieś tam gry i oglądałem jakieś tam filmy i efekt zawsze ten sam - marny i męczący. Ja poczekam na 'czyde' bez okularów, pewnie trochę poczekam, na szczęście jak na razie jest mi to totalnie niepotrzebne .

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Widać, że nie wiesz o czym mówisz, 3D w kinie w ogóle nie ma pojary do tego które ma się w domu i jest to bardzo fajna opcja ale widać, że nie wszyscy potrafią z niej odpowiednio skorzystać. Oczy bolą na początku trzeba się przyzwyczaić jak do wszystko na tym świecie z resztą, jak już człowiek to ogarnia ogólne wrażenie jest piorunujące. Ale, że by to ogarnąć trzeba mieć taki TV w domu i spędzić trochę czasu przed nim, skończyłem całego BO sesyjki tak po 3-4 h i nic, żadnego bólu zresztą przeszedłem ostatnio całego Batman w 3D potrafiłem siedzieć cały dzień i wszystko było git.

Odnośnik do komentarza

Sory że nie wnoszę nic do dyskusji o 3D (tylko Transformery widziałem i nawet efekt zrobił na mnie wrażenie) chciałbym wiedzieć czy wersja Anniversary wydana w Polsce jest z napisami w trakcie dialogów? Pytam bo na amazonie gierka jest troche ponad 140 zł razem z przesyłką i rozważam zakup, a i jeszcze cza ta zbroja Chiefa do avatara jest w każdej wersji?

Odnośnik do komentarza

Widać, że nie wiesz o czym mówisz, 3D w kinie w ogóle nie ma pojary do tego które ma się w domu i jest to bardzo fajna opcja ale widać, że nie wszyscy potrafią z niej odpowiednio skorzystać. Oczy bolą na początku trzeba się przyzwyczaić jak do wszystko na tym świecie z resztą, jak już człowiek to ogarnia ogólne wrażenie jest piorunujące. Ale, że by to ogarnąć trzeba mieć taki TV w domu i spędzić trochę czasu przed nim, skończyłem całego BO sesyjki tak po 3-4 h i nic, żadnego bólu zresztą przeszedłem ostatnio całego Batman w 3D potrafiłem siedzieć cały dzień i wszystko było git.

Dobrze prawisz! 3D w kinie nijak się ma do tego co oferuje telewizor w domu. Różnica jak dla mnie jest spora na plus telewizora. Może coś w tym jest co napisał Soul, może trzeba po prostu ogarniać 3D ... ktoś kto nie potrafi g0wno zobaczy, a nie 3D.

Odnośnik do komentarza

Sory że nie wnoszę nic do dyskusji o 3D (tylko Transformery widziałem i nawet efekt zrobił na mnie wrażenie) chciałbym wiedzieć czy wersja Anniversary wydana w Polsce jest z napisami w trakcie dialogów? Pytam bo na amazonie gierka jest troche ponad 140 zł razem z przesyłką i rozważam zakup, a i jeszcze cza ta zbroja Chiefa do avatara jest w każdej wersji?

 

Wydanie polskie ma angielskie napisy w trakcie dialogow. Ogolnie jest blad na pudelku bo jest napisane, ze jest polska wersja jezykowa (napisy), a lokalizacji brak.

Odnośnik do komentarza

Nie zmiekczyli :) To jest ta sama kampania co dziesiec lat temu.

 

 

Dobry remake, pare rzeczy bym inaczej zrobil designersko czyli troche bardziej mrocznie niz kolorowo, ale ogolnie jest dobrze.

Calkowicie sie z tym zgadzam. Jest jeden wyjatek, "kolorowe" Library jest dla mnie teraz sporo lepsze niz w oryginale :)

 

Dzieki dla insa za pomoc z achievementami. 100% jest, wiec teraz zostaje tylko zabawa z gra :)

 

Rowniez dzieki. Poszloby szybciej gdyby nie ten nieszczesny lag w co-opie, dla osoby ktora nie hostuje. Niestety 343I milczy, a wszyscy maja z tym problem (spokojnie 300ms na sterowaniu i zrywy od czasu do czasu). Teraz juz wiem czemu nie wrzucili multiplayera. Nie chodzilo o jakies dzielenie graczy miedzy Reach, Halo CE i pozniej Halo 4 - multiplayer bylby po prostu calkowicie niegrywalny.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ej to jest farsa jakaś, że na okładce jest PL, a w grze polskiego nie ma. Przecież multum osób kupujących grę w MM, empiku może zostać wprowadzone w błąd. Trzeba to (pipi)a nagłośnić :confused:

 

Chce ktoś babskie wdzianko master chiefa?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Obawiam sie ze nic z tym nie zrobia singiel to silnik h1, jak to Soul napisal on dawal rade praktycznie tylko na lanie chociaz tez nie zawsze ( prisoner 4v4 czy damnation byly zrywy ) to ze teraz sa lacze np 50/10 nie wiele by to zmienilo. Fakt ze na xbc dalo sie grac w miare dobrze nawet na pingu 100ms , ale host mial przeokrutna przewage a jeszcze jak typ byl dobrym graczem to sam potrafil pociagnac i wygrywac mecze.

 

Silnik Halo 1 RIP, co nie zmienia faktu, ze najbardziej miodny ;]

Edytowane przez JuanMag
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...