Skocz do zawartości

Halo Combat Evolved - remake na X360


KarCzoH

Rekomendowane odpowiedzi

ja mowię tylko o multi, choc co do singla to troszkę przesadzasz,ale musze przyznac ci rację z tym, że na jednej płycie powinna byc kampania, a na drugiej kompletne multi ze wszystkimi DLC, tak jak w przypadku ODST. Za 10 zeta to może nie, ale szczerze jak ktoś ma łeb na karku to może je miec już za 20 zł ;) Jednak mimo wszystko, to jest remake najlepszej części serii, w dodatku graficznie znajduje się pomiędzy Halo3, a Reachem, więc myślę, że dla fanów to ''nie lada gratka'' i jesteś w mniejszości, która narzeka na archaicznośc tego tytułu. Przecież o to chodziło żeby to był jak remake możliwie jak najbardziej podobny do oryginału, różniący się tylko i wyłącznie grafą, oni nawet zapowiadali od początku, że nie chcą nawet usuwac bugów itp. Dla większości ludzi to właśnie jest najfajniesze,a ty jesteś w mniejszości tak jak mówiłem. To jest gra głównie dla fanów i ty jako fan halo myślę, że powinieneś ją ''czuc''. Warto zagrac po raz kolejny w kampanię, która wyznaczyła pewne standardy, a porównywanie H:CE do MW3 czy BF3 to lekka kpina, bo jedyne standardy jakie te gry wprowadzają to kopiowanie, skrypty, casual gaming i nic więcej. Co z tego, że H:CE ma 10 lat jak i tak w wielu aspekatach zjada wsyzstkie części MW i BF razem wzięte. Ty jako fan Halo powinieneś to wiedziec ;)

Na koniec słówko co do rzekomego ''stania w miejscu'' tej serii - patrząc na Reacha mam zgoła odmienne zdanie ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja mowię tylko o multi, choc co do singla to troszkę przesadzasz,ale musze przyznac ci rację z tym, że na jednej płycie powinna byc kampania, a na drugiej kompletne multi ze wszystkimi DLC, tak jak w przypadku ODST. Za 10 zeta to może nie, ale szczerze jak ktoś ma łeb na karku to może je miec już za 20 zł ;) Jednak mimo wszystko, to jest remake najlepszej części serii, w dodatku graficznie znajduje się pomiędzy Halo3, a Reachem, więc myślę, że dla fanów to ''nie lada gratka'' i jesteś w mniejszości, która narzeka na archaicznośc tego tytułu. Przecież o to chodziło żeby to był jak remake możliwie jak najbardziej podobny do oryginału, różniący się tylko i wyłącznie grafą, oni nawet zapowiadali od początku, że nie chcą nawet usuwac bugów itp. Dla większości ludzi to właśnie jest najfajniesze,a ty jesteś w mniejszości tak jak mówiłem. To jest gra głównie dla fanów i ty jako fan halo myślę, że powinieneś ją ''czuc''. Warto zagrac po raz kolejny w kampanię, która wyznaczyła pewne standardy, a porównywanie H:CE do MW3 czy BF3 to lekka kpina, bo jedyne standardy jakie te gry wprowadzają to kopiowanie, skrypty, casual gaming i nic więcej. Co z tego, że H:CE ma 10 lat jak i tak w wielu aspekatach zjada wsyzstkie części MW i BF razem wzięte. Ty jako fan Halo powinieneś to wiedziec ;)

Na koniec słówko co do rzekomego ''stania w miejscu'' tej serii - patrząc na Reacha mam zgoła odmienne zdanie ;)

Nic dodać, nic ująć. :good2:

Odnośnik do komentarza

Battle Creek to najbardziej kultowa mapka z Halo 1, w H2 grało się na tej z wiatrakiem ^_^

 

Zanzibar ? xD No wez mnie nie oslabiaj. W Halo 2 gralo sie na przede wszystkim na Lockoucie, Midshipie i Ivory Tower. Zreszta byla sporo lepszych map od Zanzibaru np. Sanctuary, Ascension, Turf, Warlock czy wlasnie Beaver Creek.

Odnośnik do komentarza

Tfu, miałem na myśli AnniversaryClassic :) właśnie tam dzisiaj spędziłem trochę czasu, ale Battle Creek mi się fest nie podoba.

 

Szczerze to na samym początku miałem podobne zdanie o wszystkich remak'each, jednak po ograniu ich porządnie zmieniłem zdanie, no może poza prisionerem, bo tam strasznie skaszanione respy są, hang'em high nie jest mega, ale może byc, za to beaver i damnation to zaje.biste mapki. Jeśli chodzi o BTB to w końcu w riczu pojawiła się sensowna mapa do tego trypu - timberland to najlpesza mapka na duże bitwy, na dodatek bardzo ładna. Headlong nie jest tragiczny, ale szału też nie ma, w gameplay'u H2 sprawdzał się z pewnością dużo lepiej, podobnie jak np. refelction. Zamiast Headlonga powinni dorzucic jeszcze jedną mapkę na 4v4, no ale burgerownia musi się cieszyc przecież.

Odnośnik do komentarza

Z kumplami graliśmy tylko na Zanzibar, inne mapki nam całkowicie nie podeszły, z reszta multi w H2 to kupa niesamowita była, dalej nie wiem jak mogliśmy grać w to ponad rok :negative:

 

No i jak mam brac Cie na powaznie skoro tylko Zanzibar Ci podszedl ? xD

 

PS. Jedyny problem Halo 2 to zbyt duzy auto-aim. Halo Reach i jego bloom (przez rok) plus brak dobrych map to wiekszy problem.

Odnośnik do komentarza

A ja jak mogę cię brać na poważnie jak ci się multi w H2 podobało? xD ;)

Graliśmy tylko split-screen na 4, 2vs2 albo slayera, przelecieliśmy wszystkie mapki ta najbardziej nam się spodobała, to tylko ją odpalaliśmy(w H1 też graliśmy tylko na jednej mapce- Battle Creek), tych które wymieniłeś nawet nie kojarzę :turned:

Odnośnik do komentarza

Osz fpisdu, takiego pogromu to ja jeszcze w Halo Reach nie widziałem, dosłownie nie mogłem nic zrobić, cały czas lizałem glebę bo akurat cały team na BTB Anniversary to były jakieś mega nerdy z 70-100k killi na koncie i ratio ponad 2.00...

 

z resztą zobaczcie sami http://www.bungie.net/stats/reach/gamestats.aspx?gameid=863112628&player=MaZZeoPL

 

znacie te gamertagi? to jakieś pro em el dżi gejmery?

Odnośnik do komentarza

Jak któś ma to proszę o spis , PO POLSKU , achievementów + ew.poradnik jak je zdobyć - do HALO Anniversary .

 

Przy okazji proszę o strony , po polsku , z poradnikami zdobywania achievementów do różnych tytułów ;

poniżej daję 2 takie strony :

http://www.onlinecenter.pl/Poradniki/

http://konsolowisko.....poradniki/X360

 

Terminali jest 10 ? - po jednym na każdą misję ? - jeśli jest inaczej to ile ich jest w każdej poszczególnej misji ?

Czaszek w całej grze jest 12 - ile jest czaszek w każdej poszczególnej misji ?

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...