Skocz do zawartości

Z cyklu wielka bitwa: Racery


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A'propos, czy jest jakiś podział na poziomy trudności? Bo skoro jest tak jak piszesz może grę wypróbuję.

Oczywiscie...ustawiasz poziom trudnosci AI, wspomagacze itp...jak chcecz to nawet gra moze za Ciebie hamowac :P

W trybie kariery jak masz zbyt slaba fure do danego eventu to konsola Cie o tym poinformuje i zapyta czy chcesz automatycznie zupgradowac pojazd do klasy porownywalnej z przeciwnikami/wymaganej do konretnego wyscigu...potwierdzasz i tyle :)

Odnośnik do komentarza

Seria Gran Turismo niewątpliwie jeśli chodzi o symulatory. Biorąc pod uwagę "drugi typ" to oczywiście seria NFS (moje ukochane Underground 1 i to trochę mniej Most Wanted) + Coliny (z których najlepsze były część 2 i 4 oraz Dirt 2 - 3 wyznaczy nowe standardy w jakości gier rally). WRC na PS2 jakoś nigdy specjalnie nie przypadło mi do gustu - ot pograłem, przeszedłem i zapomniałem. Kocham też Blura (Bizzare: dziękuję wam za w/w oraz PGR4), ale tutaj musiałbym napisać kolejny akapit, żeby to w pełni wyrazić.

 

Jeśli chodzi o Forzę, to podobała mi się 2 część. Nawet mi, zagorzałemu przeciwnikowi grania w "symulacje" na padzie, gra bardzo podeszła i spędziłem sporo godzin zagrywając się w ten tytuł (być może stało się tak za sprawą muzyki i trochę plastycznego modelu jazdy więc na padzie jeździło się dobrze).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wprawdzie wyścigi nie należą do moich ulubionych gatunków, jednak porządnego arcade racera nie potrafię sobie odmówić (symulacji za to nie tykam). Burnouty, Wipeouty, NFS'y, starusieńkie CTR, Moto Racer, a ostatnio chociażby Split/Second czy Blur - bardzo fajne, odprężające tytuły, które zawsze dobrze sobie odpalić. Ideałem natomiast jest dla mnie najnowszy Hot Pursuit - po prostu esencja ścigania arcade, z efektowną rozwałką na drugim planie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...