Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Gier epicka, co prawda strasznie długo się rozkręca ale jak już to zrobi to żal ją wyłączyć, grałem do 3:20 i trza było iść spać bo robota...

Są bugi grafa momentami taka sobie, ale cała reszta zwala z nóg, a animacja to jakiś obłęd ja cie co za giera :D

Odnośnik do komentarza

Naprawdę długo się rozkręca, dopiero po trzeciej sekwencji DNA zaczynam rozumieć, skąd się biorą te wszystkie wysokie oceny. Trzeci dzień gram, a dopiero teraz dopadło mnie to, że wkażdym momencie poza domem małe, kiedy wreszcie pada do łapy wezmę. A najlepsze dopiero przede mną :).

Odnośnik do komentarza

chyba sobie daruje ten temat do czasu odpalenia mojej kopi bo aż mnie ściska jak was czytam :wallbash:

oby jutro doszła bo w robocie zapowiada się wolna środa... a jak nie dojdzie to chyba kupie w sklepie i jedna sprzedam <_< takiego ciśnienia na gierkę dawno nie miałem hehe

Odnośnik do komentarza

Trafilem na przypadkowy spoiler pod filmikiem z Liberation, ktory moze okazac sie prawdziwy, ze rzekomo na koncu

ginie Desmond.

AC3 wyciekl juz w calosci do neta, ze te pirackie mendy juz to ograly czy to po prostu zwykle pier.dolenie zeby pier.dolic?

 

Ech, (pipi)a, przeciez 30 premiera w US... ;/

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Framerate? Jest dobrze, ale nie oszukujmy się, potrafi naprawdę ładnie spaść.

 

Na Xie miales spadki w Bostonie (szczegolnie na glownych ulicach gdzie masa ludzi jest) ? Mi sie tam najczesciej zdarzaja, ulica lub dach z widokiem na tloczne ulice, czasami czuc te przeskakiwania. Jak w przypadku Xa w tej miejscowce ? Jesli jest lepiej to moze jutro zmienie wersje.

Odnośnik do komentarza

Ja mam za sobą 5h gry i dopiero zacząłem piątą (z dwunastu) sekwencję. Nie robię żadnych misji pobocznych, oprócz lekkiego zwiedzania cały czas podążam za fabułą. Nawet specjalnie nie staram się zaliczać celów pobocznych.

Aha, już mnie ktoś o to pytał - wielkość terenów gry. Są (pipi) ogromne. Same miasto (Boston) jest jednak średnie, chodzi mi o cały obszar dostępny w grze.

 

Dalej małe spoilery, nic konkretnego:

 

Gra jest długa, naprawdę długa. Dość powiedzieć, że dopiero w piątej sekwencji się naprawdę zaczyna!

 

 

DUŻE SPOJLERY (DO SEKWENCJI 5)

 

Może mi ktoś wyjaśnić, skąd Achilles wiedział, że Haytham jest starym Connora? I skąd sam Connor o tym wiedział?

W ogóle ale miałem zonka na początku 4 sekwencji, że Haytham jest kim jest, o (pipi)a xD

 

Lekko mnie też rozje,bało, że Connor ma pamięć w DNA chyba, bo po ojczulku ma wpisany plan miasta :] (wszystkie odwiedzone punkty zostają zaliczone. Z drugiej strony w sumie bym się wkur,wił, jakbym miał je zaliczać znowu.

 

W OGÓLE, (pipi)! Dlaczego w roku 1770 przechodnie wspominają o konstytucji i prawach w niej wpisanych!? Sama deklaracja niepodległości to 1776, nie mówiąc o konstytucji podpisanej dopiero 11 lat później, w 1787... A jeśli mnie pamięć nie myli, to USA jako pierwsze na świecie miało konstytucję (i RP jako druga!), więc... nie może być mowy o innej.

 

 

Twisty są zaiste niesamowite.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...