Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...

Nie wiemy jeszcze w jakich czasach będzie się dziać akcja AC3, ale UBI oficjalnie podał już datę premiery: 30 października. Dodatkowo CEO UBIsoftu poinformował, że prace nad grą trwają już trzy lata.

 

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2012/02/15/assassin-39-s-creed-3-release-date.aspx

Odnośnik do komentarza

Ja jestem nawet za tym,aby premiera była nawet później(choć ciąg dalszy trochę kusi),ale pod warunkiem,że wprowadzą nowe elementy i nie mam tu na myśli tylko nowej broni,ale też nowe minigry ,albo nowe patenty ,na pewno istnieje wiele ciekawych ,które można by było wykorzystać,a przy okazji były grywalne i potrafiły na długo wciągnąć.Na pewno Ubi coś nowego zaserwuje,jednak chciałbym aby tym razem ,ten powiew świeżości był faktycznie rewolucyjny,np.między pierwszą,a drugą częścią widać było nowe zmiany,w Brotherhood też były nowe patenty ,a w Revelations,odczuwałem niedosyt ,a czasami nawet znudzenie.Ale jak znam życie premiera będzie tak jak zaplanowano,a nowych patentów niewiele.

Odnośnik do komentarza

No tak, ale sam rdzeń rozgrywki się raczej znacząco nie zmieni i bynajmniej mi to nie przeszkadza, bo to jedna z najlepszych serii ostatnich lat.

 

Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej ;)

 

@sosnaa

Racja, zapomniałem już jak słabe AI jest w tej grze. Chciałbym ewolucję systemu walki bardziej w stronę Batmana - możliwość kontry kilku przeciwników naraz. Oczywiście wraz ze znacznym zwiększeniem agresywności przeciwników.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jesli to prawda to ciekawe jak sobie poradzą z tym ze w tamtych czasach w usa nie bylo tak duzych miast jak w europie, a w koncu AC opiera sie nie bieganiu po miescie i po dachach

a jak bedą tylko wioski i malutkie mieściny to rozgrywka musiala by byc dosyc odmienna od wczesniejszych

 

z drugiej strony odmiana napewno sie przyda serii, ciekawe czy rzekomy nowy silnik pokaże naprawde coś nowego czy to bedzie poprostu kolejny duży zestaw misji tak jak poprzednie gry

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...