Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że w III jest tylko 20 misji morskich. Kapitalna rozgrywka i nie mogę się doczekać Black Flaga. Teraz tylko zastanawiam się czy brać to na PS3 czy czekać do PS4.

Only ps4 . Różnica jest mimo wszystko dużaaaa grałem w dwie wersje i jestem mega rad, że mogłem skończyć na czwórce. Jak podobały ci się misje mrskie w III to te z Black Flag urwą ci dupe.

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem czwórkę - Black Flag, i... nigdy więcej Asasyna. Na okrągło powtarzanie tych samych czynności spośród kilkunastu. Do tego dodali ogromne ułatwienie:

strzałki berserkera, wystarczy taką strzelić w cel do zabicia i ktoś wykończy cel za nas. Nie trzeba nawet wychodzić z ukrycia.

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem czwórkę - Black Flag, i... nigdy więcej Asasyna. Na okrągło powtarzanie tych samych czynności spośród kilkunastu. Do tego dodali ogromne ułatwienie:

strzałki berserkera, wystarczy taką strzelić w cel do zabicia i ktoś wykończy cel za nas. Nie trzeba nawet wychodzić z ukrycia.

 

Ale wiesz że to temat o 3 co nie ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Trochę w sumie zamierzchły temat ale niedawno próbowałem znowu się do tej gry przekonać i niestety nie daję rady. AC4 skończyłem i bardzo mi się podobało ale trójka jest dla mnie zwyczajnie nudna. Wiem że w sumie w obu grach misje polegają praktycznie na tym samym ale czwórka przynajmniej ma fajny piracki klimat i lepszego bohatera. Mimo wszystko podobał mi się pomysł osadzenia gry w czasach amerykańskiej rewolucji.

Właśnie sam klimat i trailery podobały mi się na tyle że pewnego dnia po obejrzeniu teledysku zespołu Fun wpadłem na pomysł zrobienia clipu:P Wiem w sumie że teledysk i gra odnoszą się do zupełnie róznych wydarzeń, ale nawet jakoś udało się to zmontować w jedną całość. 

Jakby ktoś był ciekaw jak to wyszło to zapraszam-> 

No i w sumie właśnie dlatego mimo że gra mi nie podeszła to mam do niej sentyment.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Istnieje moze wersja GOTY ? Jeśli nie to którą najlepiej kipić ?

Najlepiej to kupić jakąś dobrą grę.

 

 

Nie ma to jak wyczerpująca odpowiedź. Najbardziej mi się podobała agresja w tym temacie na AC3 (1,5 roku temu) że to niby beznadziejne sterowanie, po czym w Black Flag okazało się TAKIE SAMO ale gra już jest wychwalana i peany na jej cześć.

 

Otóż wersji jest pełno (nawet Black Flag już widziałem z DLC jakaś tam Black edyszyn czy cuś) ale najlepiej weź po prostu podstawkę i dokup co Cię interesuje bo jednak dodatkowy materiał w AC3 jest słaby.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy shit, ale mnie strasznie znudziło i przerwałem, choć twist na początku mi się podobał i muza fajna. 

 

Dziwni (pipi)a jacyś jesteście. Przecież tam ciężko się znudzić. Rozumiem, że można mieć do Ubi pretensje o zbytnie ułatwienie systemu walki, który bardziej się ogląda niż gra ale misje morskie są bajkowe, tak samo jak dziesiątki znajdziek i nie najgorsza fabuła. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Mimo że grę w sumie kończyłem na 3 razy to uważam że jest świetna.Za pierwszym jak i drugim razem odciągnęły mnie inne gry ale teraz gdy zakupiłem ponownie Black Flag tyle że na ps4(wcześniej skończona wersja pc gdzie niestety uplay nie trzyma zapisów w chmurze) chciałem przejść przednim AC3 i bawiłem się świetnie. Misje są takie same jak zresztą w każdym innym AC ale tutaj dodatkowo podoba mi się klimat.Nie pamiętam na chwile obecną bym grał w grę z Indianinem w roli głównej i tak fajnie przedstawionym.Mimo że Connor jest gburem to zdecydowanie podeszła mi bardziej jego postać niż Ezio a tym bardziej Altaira. Graficznie mimo że kończyłem grę z plusa na ps3 a w między czasie ogrywałem chociażby battlefielda 4 na nowej generacji to w ogóle nie kuła mnie w oczy a momentami gra była nawet ładna. Fabuła w świecie Animusa świetna ale już to co dzieje się po zanim i cała ta otoczka (ci co grali w AC wiedzą o co dokładnie mi chodzi) mnie irytowała i skutecznie psuła zabawę. Mimo wszystko gdyby gra rozgrywała się tylko w Animusie dałbym jej 8/10 bo bawiłem się świetnie mimo że nie było tego efektu WOW jak gdy pierwszy raz odpaliłem AC2. Do tej pory nie wiem co kierowało twórcami w kwestii wprowadzenia etapów współczesnych w tej serii bo to one moim zdaniem najbardziej psują klimat. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dobra, mógłby mi ktoś zaspoilerować zakończenie wątku Desmonda z 3 jaki i tego Indiańca (skonczyłem na misji gdzie

Z ojcem misje robi drugi raz chyba

. Nie dam rady tego gówna skończyć. Kochalem wszystkie poprzednie części a tu nie ma szans na miłość :(

Podobno 4 lepsza także zarzucę sobie w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza

Dobra, mógłby mi ktoś zaspoilerować zakończenie wątku Desmonda z 3 jaki i tego Indiańca (skonczyłem na misji gdzie

Z ojcem misje robi drugi raz chyba

. Nie dam rady tego gówna skończyć. Kochalem wszystkie poprzednie części a tu nie ma szans na miłość :(

Podobno 4 lepsza także zarzucę sobie w wolnej chwili.

 

Dawno gralem i szczegoly mogly mi umknac, ale zarys w skrocie prezentuje sie mniej wiecej tak:

 

 

Connor koniec koncow znajduje jakis tam wspolny jezyk z ojcem, niestety konczy sie na ich walce i smierci Haythama, Connor zabija pozniej Charles'a Lee i zyl dlugo i szczesliwie ...

 

 Achilles umarl spokojnie w swoim lozku ze starosci, Connor zakopal go obok jego syna, gdzie pozniej zakopal ten klucz ktorego szukal Desmond i spolka.

 

Po odnalezieniu klucza, wchodza do tego "grobowca" i odnajduja tam uwieziona Juno, ktora powiedziala ze moze powstrzymac te zaglade swiata pod warunkiem ze ja uwolnia, pojawila sie Minerva, powiedziala zeby Desmond tego nie robil, poniewaz nie dosc ze po dotknieciu tego panelu Desmond zostanie porazony pradem i zginie to ma ona zamiar tak czy siak zabic/zniewolc ludzkosc po tej calej szopce.

 

Desmond oczywiscie ja uwolnil bo uznal ze lepsze to od nie robienia nic i zaczynania znowu od zera (potwierdzili w zakonczeniu ze nie wszyscy by zgnieli po tej katastrofie a Desmond bylby Jezusem <doslownie, zobacz filmik potem>) zostal porazony pradem, padl, koniec gry. Wysmienite zwienczenie przygod Desmonda milordzie. Wielu ludzi do dzis bojkotuje.

 

Bonus:

 

 

 

 

 

 

4ka jest ZDECYDOWANIE lepsza moim zdaniem. Jesli podobal Ci sie motyw plywania statkiem w 3jce to 4czka na pewno ci sie spodoba, jesli nie, no to nie trac pieniedzy ani czasu :).

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...