Skocz do zawartości

LUCK - Michael Mann,Dustin Hoffman + HBO!


Snejk

Rekomendowane odpowiedzi

Po(pipi)a sprawa. Chyba jednak nie jest mi dane rozstać się z tym serialem. Bardzo spodobał się mojej "połówce", a ja nie potrafię odmówić jej tej przyjemności i to mój trzeci powrót. Będzie szło wolno, ostrzegam, bo czasu nadal cholernie mało, a Southland priorytetem, ale jakoś popchniemy ten sezon."

 

ja narazie zaliczylem pilot a 2 odcinek lezy na dysku i jakos nie mam checi ogladac

Odnośnik do komentarza
Po(pipi)a sprawa. Chyba jednak nie jest mi dane rozstać się z tym serialem. Bardzo spodobał się mojej "połówce", a ja nie potrafię odmówić jej tej przyjemności i to mój trzeci powrót. Będzie szło wolno, ostrzegam, bo czasu nadal cholernie mało, a Southland priorytetem, ale jakoś popchniemy ten sezon."

 

ja narazie zaliczylem pilot a 2 odcinek lezy na dysku i jakos nie mam checi ogladac

 

spróbuj oglądać dalej, potem jest o wiele lepiej

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

I w sumie dobrze. Slaby ten serial. Winduje go tylko "magia hbo" (jak widac nie zawsze wystarczy). Paradoksalnie najwieksza gwiazda serialu, D. Hoffman to jego najwiekszy minus. Jak dla mnie straszne drewno plus jego "watek milosny" to juz istna tragedia.

 

 

Wiecej frajdy daje obstawianie koni na bwinie albo obalenie piwa na Sluzewcu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

3 odcinki tyle dałem radę obejrzeć i stop :(

 

Pilot nie dość, że mnie zanudził to na dodatek mało z niego zrozumiałem. Kolejne dwa odcinki niby lepiej ale nadal sennie i flegmatycznie tym bardziej jak na serial.

Hoffman bez szału, "banda od wygranej" w(pipi)ia zresztą to samo ten młody dżokej. Jedynie Nolte świetnie, na plus - intryguje.

 

Szkoda, spodziewałem się czegoś o wieleeeeeeeeeee lepszego. Może dalej jest lepiej ale jakoś nie mam ochoty już sprawdzać.

 

PS. Chociaż co jak co ale same gonitwy wyglądają obłędnie, hipnozują. A żadnym fanem koni (xD), wyścigów nie jestem heh.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...