Skocz do zawartości

LUCK - Michael Mann,Dustin Hoffman + HBO!


Snejk

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na poważnie już, to trochę jednak w ciula walicie. Wpadam na to forum, bo sporo fajnych rzeczy można się stąd dowiedzieć, a że jest i dział seriale, to wpadłem zobaczyć co i jak. Zarejestrowałem się, walnąłem dwa posty i nagle jakieś krzywe akcje. Ja nie oczekiwałem powitania z otwartymi ramionami, ale takiego chamstwa też się nie spodziewałem. Dlatego kasuję profil i znikam. Bo za jakie grzechy mam się gównem przerzucać z ludźmi, którym wydaje się, że są za(pipi)iści?

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

typ jest klasyczny: obraża innych (dziw.ka tokara itd ) , dostaje należny shit storm i z rozżaloną minką stwierdza, że te forum jest złe i se idzie. A idź pan w ch.uj , jedli oczekiwałeś wzruszenia masowego należało wybrać forum Olivi, tu urzędują kĄsolowi twardziele. Z których 5 ruchało, więc nie podskoczysz synek.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Kocham to forum własnie za takie akcje, koleś wchodzi, i zamiast poklasku dostaje zyebe, i zamiast przyjąc to z dystansem i uzyskac nasza aprobatę, to się obraża i nas obraża.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, panowie, gdybym miał się zastanawiać jakie zasady panują na każdym forum, to chyba żadnego postu bym nigdzie nie napisał. Zazwyczaj nie lutuje się tak nowych na żadnym forum. Mając teraz świadomość jak to u was jest i jak nabijać score'y mogę się w to bawić. Ja oldskulowe pokolenie jestem, więc trochę zrozumienia dla dziadka, że się zagubił.

Odnośnik do komentarza

Spoko, dobrą metodą jest przyjąć wszystkie baty na klatę, dać się zbesztać i potem robić to z innymi. Nie uwierzysz ilu się tak wybiło. To jak z więzieniem, chcesz grypsować, to muszą cię najpierw przecwelić. A czy zostaniesz grypsującym, cwelem czy frajerem, to zależy od tego jak sobie poradzisz z testowaniem cię. Na razie niby słabo dajesz radę, ale fejm ci jednak rośnie, może to jest metoda.

 

Właśnie sprzedaje za darmo największe tajemnice forum, więc doceń to.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

czlowiek wraca z roboty, obejrzalby serial z napisami a tu du.pa.

 

wchodze na forum i okazuje sie, ze typ zamiast tlumaczyc wali smuty. no ku.rwa ;/

Oj tam, zawsze mogłeś sobie włączyć mecz Arsenal-AC Milan i popatrzeć jak Szczęsny wpuszcza kolejne gole. Rozrywka nwet lepsza od Luck.

Odnośnik do komentarza

Wersje lektorskie mają to do siebie, że są robione tak, by lektor nadążyl z czytaniem. Często daje się to zrobić bez wielkich strat, ale w przypadku Luck zgubiono jakieś 35 % tekstu. Gdybym chciał się posiłkować tą wersją, i tak zostałoby sporo dziur. Dlatego zostanę przy tradycyjnym sposobie.

Odnośnik do komentarza

Ale narobiliście:

Z żalem informuję, że definitywnie rezygnuję z tłumaczenia Luck. Myślałem, że da się pogodzić obowiązki z tłumaczeniem dwóch seriali, ale sami widzicie, że tylko powiększają się zaległości. Southland-dwa odcinki w plecy, a po niedzieli już dwa odcinki Luck. Z któregoś MUSZĘ zrezygnować, i na pewno nie będzie to Southland. Wybaczcie, próbowałem. Na szczęście HBO oferuje swój serial z lektorem i napisami, więc dużej straty nie odczujecie.//józek

 

facebook hataka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.