Skocz do zawartości

Portal 2


Stona

Rekomendowane odpowiedzi

skoro tak liczycie co steam tam pisze to prosze:

portal 1: 4 godziny spedzone na steam. przejscie singla, polowy challange i rozpoczete drugie przejscie z komentarzem dev co znacznie wydluza. single liczylbym tak na 2 godziny

portal 2: 12 godzin spedzone na steam. przejscie singla, co-op i wbicie 2 achievmentow specyficznych dla co-op. single gdzies tak na 6 godzin.

 

wiec jest 3x dluze na moje oko

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może i single jest dłuższy, ale zarazem mocno rozwleczony, jak już wspomniałem, co w rezultacie wcale nie pozostawia szczególnie dobrego wrażenia jeśli chodzi o właściwy element łamigłówkowy. Być może wszystko co ciekawe upchane zostało w co-opie, ale tym bardziej działa to na niekorzyść singla, który zwyczajnie pozostawił mnie z uczuciem niedosytu. Bardzo podobało mi się przedstawienie całości przez Yahtzee - pierwszy Portal był grą logiczną z ciekawą otoczką fabularną, podczas gdy dwójka to sztucznie wydłużana historyjka urozmaicona okazyjnymi puzzlami. Jasne, gra jest dłuższa jeśli chodzi o czas przy niej spędzony, ale jeśli miałbym porównać aspekt łamigłówkowy, to Portal > Portal 2, w moim odczuciu.

 

Oczywiście cały czas wyrażam zdanie odnośnie singla. Z co-op jednak muszę poczekać, aż brat będzie miał więcej czasu na granie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Kupując gifty na allegro ryzykujesz że są one robione z kradzionej karty.

Ofkoz możesz sobie wierzyć że ktoś ma dojścia i gra która kosztuje 100 u niego jest za 30pln bez żadnego wała. Twoja sprawa, Twoje sumienie, Twoje konto.

 

Ja nie kupuję nie dlatego, że panikuję tylko dlatego że mam zbyt wiele do stracenia jeśli mi zablokują konto żeby oszczędzać śmieszne 20pln.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja mogę z Toba pyknąc Stona ;)

 

Nawet mi to na rękę, bo w P2 jest achie za zagranie z kimś kto nie grał w multi w chwili gdy samemu się je skończyło - więc kup, skończ sobie singla i daj znać jak będziesz chciał multi - tylko nie graj z nikim innym pierw, bo musisz być "newbie" :P

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...