Skocz do zawartości

Portal 2


Stona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no podobno 2 razy dluzsze niz jedynka. jestem w chapterze 7 i czas gry z jedynki pekl juz jakis czas temu. ile w co-op sie spedzi nie mam pojecia.

 

poziom zagadek jak dla mnie taki sam jak w jedynce a nowe mechaniki sa bardzo fajne (srednio mi sie podoba bialy zel tylko). historia interesujaca i humor w stylu jedynki.

 

edit. przed chwila skonczone. nadal nie zaluje zakupu. glados <3

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

source to genialny silnik, na moim przeciętnym laptopie chodzi w medium/hard b. płynnie i wygląda świetnie. rewelacja.

 

Oj zdecydowanie, moj ulubiony silnik. Podczas odpalania gry zdziwiłem się, że użyli go własnie w P2, no bo w końcu 7 lat, to dużo, ale grafika nadal wysmienita, zreszta nie ona tutaj jest najwazniejsza.

 

Jestem dopiero w 3 rozdziale, na razie zadne zagadki nie byly problemem i mimo ich latwosci i tak jest jest niezla radocha z rozwiazywania. Mam nadzieje, ze im dalej tym trudniej bedzie.

 

Jedyne co irytuje, to ekrany ladowania.

 

Humor, dialogi, glados - loffam

Odnośnik do komentarza

co-op to 5 poziomow po 10 testow. porownalbym go do singla z jedynki. i nie graj z kims kto juz zrobil co-op (widac to po swiatelkach nad drzwiami) bo bedzie tylko pokazywal gdzie masz postawic portale. o wiele lepsza zabawa jest gdy kombinujecie obaj po raz pierwszy. osobiscie przeszedlem caly z jakims random ukraincem bez headseta i tylko przy narzedzi ingame do komunikowania. daje rade

Odnośnik do komentarza

i nie graj z kims kto juz zrobil co-op (widac to po swiatelkach nad drzwiami) bo bedzie tylko pokazywal gdzie masz postawic portale. o wiele lepsza zabawa jest gdy kombinujecie obaj po raz pierwszy.

Ogólnie robienie co-opa z obcymi mnie nie jara. Mam kumpli do takich rzeczy :)

No i ofc masz rację. Nuda jak jeden wie co robić a drugi nie. Ten co-op ma to do siebie niestety że, że każde kolejne przejście go obcina fun z grania diametralnie.

Odnośnik do komentarza

Swietna giera, bawilem sie bardzo, bardzo mnie intrygowala ogolna tajemniczosc za aperture science, i z checia patrzylem na miejscowki i ich detale. Znacznie dluzsza od jedynki, o wiele wiecej roznorodnosci, poziom nie byl jakis super wysoki, raz tylko sie zacialem, i oczywiscie okazalo sie glupota. Nie lubilem kombinowac z bialym plynem.

Odnośnik do komentarza

Jedno z najlepszych zakończeń w grach ever. Credit songi przebijają te z P1. Dziwi mnie tylko łatwość zagadek, w 1 na niektórych się zawieszałem dosyc długo, a tutaj jak nie mialem pomyslu, to wylaczalem gre i podczas nastepnego uruchomienia wpadalo rozwiazanie.

 

Mam nadzieję, że dożyję do kolejnej części HL, Valve noo, nie opedalać się tam.

 

Asfalt daj mejla, to prześlę Ci sejwa z końcówki 6 chaptera, bo sejw z 7 ma już jakis kawałek ukończony.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Wlasnie skonczylem, dzis popoludniu zasiadlem.

Gra krotka, ale wymiata!

 

Bardzo fajnie pokazali najstarsze wersje testowania, jednak w polowie mialem juz dosc - malo ciekawe sie zrobilo

 

Najwiecej problemow (i w sumie jedyne) to mialem jak sie pojawily gluty :P Sam Boss fight byl bardzo latwy.

Super poczatek, super srodek, super zakonczenie.

Naprawde rewelka :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jestem zarazem zachwycony jak i zawiedziony.

 

Obiecywali, że gra będzie dłuższa od oryginału, a tu single ukończyłem w niecałe 6h. Także zdecydowanie za dużo podziwiania widoków momentami, zamiast właściwej rozgrywki. Nie aby nie było czego oglądać, ale chwilami się to po prostu dłużyło, szczególnie w środkowej części gry. Nie mogę też powiedzieć, abym miał jakieś szczególne problemy z łamigłówkami - wszystko bardziej przypominało mi tutorial. Tj. w momencie, gdy ja się rozkręcałem, dany element szedł na dalszy plan, a wprowadzany był zupełnie nowy. Niby potem miesza się kilka rzeczy, ale ostatecznie pozostałem z uczuciem niedosytu. Nie wiem jeszcze jak długi jest co-op, ale ten zostawiam sobie na później.

 

Ogólnie jednak stary dobry Portal i jak najbardziej gra warta uwagi, pomimo pewnych zgrzytów. No i ten humor. Zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza

Prawda. Ale najgorszy jest fakt, że w większości przypadków trudność polega nie tyle na znalezieniu rozwiązania danej łamigłówki, co znalezieniu na tych całych rozległych terenach tego jednego konkretnego miejsca, które łaskawie zezwala na postawienie portala, i tym samym przejście dalej. Bardzo podobały mi się zamknięte testy, ale te w środkowej części gry strasznie się dłużyły.

 

http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/3153-Portal-2 - gość ma zwyczaj wyolbrzymiać (celowo ze względów komediowych), ale w tym przypadku sporo racji jest w tym co mówi.

Odnośnik do komentarza
ale sam liczyles czy mowisz za licznikiem Steamowym? Bo ten to lubi sie mylic.
Z własnego doświadczenia, mam wrażenie, że licznik steamowy to wręcz zawyża ilość czasu spędzonego przy grze, niż zaniża. Tak czy inaczej, czy było to 5 czy 7 godzin, gra i tak była krótka, a osobiście nie uświadczyłem ani jednego momentu, który zatrzymałby mnie na dłużej niż parę minut. Mowa o singlu oczywiście, co-op jeszcze przede mną. Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...