Skocz do zawartości

Mortal Kombat


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno znalesc kogos chetnego do walk rankingowych, zreszta nawet gdy kogos znajdziemy to i tak pewnie zwieje gdy zacznie przegrywac, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak sie irytowalem gdzy robilem trofea za "bez skakania" i "8 rzutow" bo przeciwnicy ciagle uciekali.

 

Co do lagow to troche dziwnie one w tej grze wygladaja, raz tnie tak ze glowa mala, innym razem gra niby smiga elegancko ale opuzniemia sa takie ze nie jestem w stanie praktycznie wcale skutecznie sie bronic( zwlaszcza przed kims kto ma calkiem dobrze ograna jakas postac). A jeszcze innym razem mam wrazemie ze lagi mam tylko ja gdyz nie moge sklecic zadnej bombinacji ( czasem nawet najprostsze ) ,za to mojemu przeciwnikowi wszystko elegancko wychodzi....... no i nie zapominajmy o najlepszym "magicznym" bloku, wczoraj mialem okazje grac z takim jednym Kratosem, zaczynal strzelac z luku, jak robie teleport a on juz ma blok wcisniety mimo ze jego "spacjal" jeszcze dobrze nie zniknol z ekranu, i wez sie skutecznie bron przed takim przeciwnikiem :confused: Oby jak najszybciej naprawili te babole bo to juz sie nudna zaczyna robic.

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Trudno znalesc kogos chetnego do walk rankingowych, zreszta nawet gdy kogos znajdziemy to i tak pewnie zwieje gdy zacznie przegrywac, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak sie irytowalem gdzy robilem trofea za "bez skakania" i "8 rzutow" bo przeciwnicy ciagle uciekali.

 

Co do lagow to troche dziwnie one w tej grze wygladaja, raz tnie tak ze glowa mala, innym razem gra niby smiga elegancko ale opuzniemia sa takie ze nie jestem w stanie praktycznie wcale skutecznie sie bronic( zwlaszcza przed kims kto ma calkiem dobrze ograna jakas postac). A jeszcze innym razem mam wrazemie ze lagi mam tylko ja gdyz nie moge sklecic zadnej bombinacji ( czasem nawet najprostsze ) ,za to mojemu przeciwnikowi wszystko elegancko wychodzi....... no i nie zapominajmy o najlepszym "magicznym" bloku, wczoraj mialem okazje grac z takim jednym Kratosem, zaczynal strzelac z luku, jak robie teleport a on juz ma blok wcisniety mimo ze jego "spacjal" jeszcze dobrze nie zniknol z ekranu, i wez sie skutecznie bron przed takim przeciwnikiem :confused: Oby jak najszybciej naprawili te babole bo to juz sie nudna zaczyna robic.

 

Zgadza się poza:

 

Oby jak najszybciej naprawili te babole bo to juz sie nudna zaczyna robic.

 

To nie jest nudne tylko mocno rozczarowujące, na ekranie MK niewiele się dzieje,tło jest cały czas to samo itp itd i grać sie nie da. Jak na dzisiejsze czasy jest to żenujące.

Odnośnik do komentarza

No Ermac to najbardziej kompletna postać. Jednak powinni ją nieco osłabić. Scorpion ze swoim walonym nieblokowanym hellfire też wkurza. Nie podoba mi się to że wszyscy teraz zaczynają grać Kung Lao, i zepsutymi Raidenem i Ermac'kiem. Chociaż Kung Lao i Raidenowi się oberwało podobno w patchu. Wcześniej Raiden potrafił zakopać na śmierć praktycznie mimo że blokowałeś.

 

Zostaje przy Subie. Tym bardziej że niektórzy mają bardzo brzydkie zwyczaje wskakiwania z pięścią, a ja to bardzo lubię czasami ;)

Odnośnik do komentarza

No. Subem też intuicyjnie czasami już gram. Potrzebuje jeszcze doszlifować matchupy z Kung Lao, Ermaciem, Raidenem, bo tych najwięcej jest.

 

W ogóle wczoraj trafiłem na kolesia który miał 2950-450 w statsach. Na początku pomyślałem że koleś jest nieśmiertelny i dostane w(pipi). Miał straszne dobrą Sonye, ale po pierwszym lose'ie się skupiłem i kilka razy dostał w(pipi) :D Później koleś zmienił na Kano, z którym w ogóle nie mam ogranego matchupu i nie wiem czego się spodziewać, ani jak karać, więc dostałem kilka razy :)

 

Ale koleś naprawdę nieźle ograny. Szybki jak sam skwysyn.

 

W ogóle ostatnio przestałem grać już z takimi którzy mają statsy typu 100-100, 120-100, 50-100. Przez grę z takimi można wypaść z formy. Wole grać z ludzmi którzy przynajmniej mają te 150-100 (na rozgrzewkę) i w góre. No ten miał jakby nie patrzyć 600-100, więc całkiem niezle :D Ogólnie ta gra jest dodatkowo zabawna jak gra się z ludźmi którzy ogarniają.

Odnośnik do komentarza

Haro: Kano te kulki do góry na razie ma prawie nie karalne i dlatego ciężko z nim czasami walczyć.

 

Z lagami jest spoko. Na początku tylko gry się ślimaczyły trochę, a teraz może nie jest tak super płynnie jak offline, ale jest bardzo ok. Może nie na 6 w skali szkolnej, ale na 5, albo 5+. Czasami się trafi koleś który ma słabe łącze i wtedy trochę szarpie, ale rzadko.

 

PS: W ogóle tutaj chyba niema sensu siedzieć i gadać o MK :) Na forum w www.backdash.pl jest trochę ludzi którzy w to grają więc mogę polecić ;) Właściwie to tam siedzą chyba wszyscy którzy w MK grają na poziomie ciut wyżej niż casual :) Między innymi Furby i Qjony.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

a ja dziś odpaliłem multi po tygodniu (w tym czasie tylko potyczki offline z kumplami) i na dzień dobry przywitał mnie patch 1.02...po jego pobraniu nie potrafię dołączyć do jakiejkolwiek walki.

 

Co więcej czy mi się wydaje czy w środę nową postać w dlc dostała tylko Ameryka?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość kufir

W MK gra STRASZNIE mało ludzi i to mnie zniechęca zupełnie do grywania. Gdy już z kimś grasz to masz dwie opcje:

 

1) Jest to początkujący gracz którego lejesz bez problemu.

2) Jest to jakiś onanizator pada co wykręca każdą postacią non stop kombo po 40% i grać się odechciewa.

 

Gdyby On-Line było od początku grywalne tak jak teraz pewnie byłoby sporo ludzi, teraz ta gra jest martwa zanim na dobre ożyła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.