Skocz do zawartości

Mortal Kombat


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję, by każdy zakładał pokój POLAND, jeśli na takowy nie napotka. Łatwiej będzie się znaleźć.

 

 

EDIT: Póki co przerost teorii nad praktyką owocuje mocnymi batami ;). Mam nadzieję, że to się zmieni.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Ja jak siedzę to wchodzę od razu na te Polska, Poland, ale nie będę też siedział cały czas ;)

 

Di: Dokładnie. Na sucho nie można się za bardzo uczyć bo jeszcze wpadnie się w złe nawyki. Jeśli widzę że ktoś jedzie taką strategią na kompa wyuczoną to staram się zobaczyć ten cios który jest często powtarzany (najczęściej jakieś teleporty czy kopy z wyskoku), i zaczynam grać defensywnie żeby zrobić im bubu. Oni są tak przyzwyczajeni do robienia tych ciosów i ich skuteczności w grze z AI że robią je odruchowo ;D

Odnośnik do komentarza

Mi nie chodzi o granie przeciw SI, bo tego nie tykam :smile: Poza dwiema partyjkami online tylko raz zagrałem ze znajomymi od dwóch miesięcy (od wyjścia dema), mając czas tylko na siedzenie przy teorii. Zazwyczaj wiem co robić, ale nie potrafię jeszcze tego zaimplementować do swojej gry :smile:

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości, jakimi zawodnikami będziecie naparzać On-Line?

 

Ja prawdopodobnie:

 

1. Kabal

2. Scorpion

3. Stryker

4. Liu Kang

kufir Ty lamo! :D Gdyby nie lagi to byś łapał FV co każda walkę a tak jest kurewnie ciężko bronić na refleks plujki Kabala. Ogólnie masa kalafiorów gra postaciami z teleportem lub szybkim projectailem i sruu . Z dobrym lagiem tacy mnie niszczą hehe GRA JEST GENIALNA i to będzie największe marnotrastwo ever jeżeli nie usprawnią online. Potencjał w King of the Hill jest przekutafionowasty!!

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Heh... Skopalem ladnie pare tylkow tak ze mi wyslylali msg jak ladnie gram xD Dzis sie tluklem z Noobem, ktory ciagle cienie puszczal. Nonstop. A jak sie przeskakiwalo to ten kop AntiAir. Wkurzajace. Jednego w king of the hill tak tlukl ze nie wiedzial co zrobic. Ale ode mnie wpdol dostal. Niema noobienia Noobem ;D Ehh... Niestety trial sie skonczyl :( Kalinho: Takich z teleportami lubie bic xD Z projectile‘ami troche trudniej, ale daje rade ;D

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

No to nieźle. A ja sie zastanawiam - z Tobą wczoraj młóciłem? Sub-Zero grasz, si?

 

Ja dzisiaj grałem z lamusem, który wykonywał Scorpionem non stop jedną kombinację (kwadrat, kwadrat, kwadrat, nożyce). Myślałem, że mnie szlag trafi. Dwa razy w plecy. Później wybrał Smoke'a i dostał baty (Double FV). Skończyło się na tym, że na czacie zaczął wypisywać jak to mnie rozj*bał (byłem w głównym pokoju). Zdecydowałem się utrzeć mu nosa. 5 razy pod rząd dostał po (pipi)e i również wysłał mi parę wiadomości. :) Np. takie:

 

"Keep talkin' shit and I'll find you and fuck you up fag". :good:

Edytowane przez Haro
Odnośnik do komentarza

Haro: Ta ze mną ze mną :) Ciężko się grało w tamten dzień bo były duże dropy animacji, ale całkiem niezłego masz tego Scorpa. Przy dropach nie mylisz się w długich combosach :) Z tego co pamiętam było 1-3 dla Ciebie chyba.

Tacy którzy znają jedną kombinacje są łatwi do ogrania. Jak się nawet wpierdziel dostanie w pierwszej rundzie to trzeba się otrząsnąć i kontrę na jego strategie wymyśleć. W większości przypadków nie będzie mógł zmienić stylu gry, bo tylko w ten sposób grać potrafi, a jak zmieni na inną to nie będzie przez niego ograna i dostanie wpierdziel :P

 

Hmm... Chyba za dużo Starcrafta 2 było ostatnio ;D

 

Dobre INFO - Kody promocyjne można wbijać też pomijając PS Store poprzez adres http://store.playstation.com/login.gvm

 

Edit: Ehh... Sprawdziłem. Wbić można, ale i tak coś tam musi się z PSS ściągnąć żeby grać. Dupa.

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Tak z ciekawości, jakimi zawodnikami będziecie naparzać On-Line?

 

Ja prawdopodobnie:

 

1. Kabal

2. Scorpion

3. Stryker

4. Liu Kang

kufir Ty lamo! :D Gdyby nie lagi to byś łapał FV co każda walkę a tak jest kurewnie ciężko bronić na refleks plujki Kabala.

 

Napisałem w innym temacie i powtórze tutaj:

 

Gdy rozpoczyna się walka, samo FIGHT pojawia sie z 1-2 sekundowym opóźnieniem, cała walka nie dość że często laguje to ZAWSZE toczona jest w zwolnionym tempie utrudniającym lub wykluczającym kilka opanowanych zagrań z single playera. TRAGEDIA! Jeśli gra nie będzie smigała porównywalnie z versusem na dwa pady to przyjemność z grania będzie... mała. Obecnie multi tak jak ktoś napisał, niegrywalne dla przeciętnych graczy.

 

Lagi przeszkadzają wszystkim, ja. np. nie potrafię na takim opóźnieniu zrobić większość znanych kombosów (i gram na podstawowych) a i ciosy specjalnie nie zawsze się udają.

Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze 10 meczy online przegrałem bo nie byłem w stanie przyzwyczaić się do tych lagów/dropów/delay'i czy cokolwiek to jest. Później już trochę lepiej, ale i tak kombosy które w singlu nie sprawiają mi trudności tutaj wychodzą mi sporadycznie.

 

Scorpion wg. mnie przepakowany troszkę.

Odnośnik do komentarza

Genialne specjale? Chociaż Smoke i Ermac mają podobne teleporty to jednak Scorpion ma najlepszego bo strasznie trudno uniknąć. Musisz grać ofensywnie bo jak będziesz stał w miejscu to dostaniesz ogniami pod nogi. Do tego wszystkiego air throw. Scorp ma bardzo różnorodne specjale na każdą okazje dlatego uważam że jest przepakowany.

 

Tak BTW. czy da się jakoś wyłączyć mecz tak aby nie doliczyło lose do statystyki? Dziś miałem sytuację, że grałem z jakimś gościem który miał 130/50, podczas gdy ja mam 6x/6x i rozwaliłem go. Kiedy pojawił się napis finish her, nagle wyskoczył komunikat "this game is no longer availible" i przerwało mecz. Później na chacie koleś zaczął mnie wyzywać że jestem noobem i spamerem xD. Gościu grał jade i ciągle używał na zmiane gwiazdki z daleka, tego kopniaka ala johny ze średniego dystansu i ciosu kijem z nad głowy gdy stał blisko. Wyglądało to tak jakby miał jakiś sposób na omijanie losów, bo słaby strasznie był, a wg, jego statystyk powinien grać ciut lepiej.

Edytowane przez Kamiruu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...