Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Z tytulow startowych poki co interesuje mnie w zasadzie tylko New Super Mario Bros. U, troche szkoda, ze na premiere nie bedzie Lego City Undercover i Rayman: Legends bo myslalem, ze beda na start.

Jeszcze nie wiem czy kupie konsole w dniu premiery, ale chyba jednak nie - brakuje troche Zeldy czy jakiegos wiekszego Mario w 3D - dobrze, ze przynajmniej bedzie NSMB, taki Zombie U poki co jakos mnie nie przekonuje.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

A ten gamepad pro to widzę, że będzie konieczność raczej aby wygodnie pograć?

Na razie nie wiadomo , ale nie sadzę by Big N w standardzie dawało niewygodny kontroler.

 

Ps.Jak już jesteśmy przy Pro Gamepadzie to Australijski sklep EB Games oferuje dla niego alternatywę w cenie 30 $ :

 

z12677987Q.jpg

 

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Wii U a komunikacja glosowa:

http://polygamia.pl/...ortowo_nie.html

 

W skrocie:

Wii U nie bedzie oferowalo komunikacji glosowej w systemie, bedzie mozna natomiast rozmawiac w grach jesli developer doda tam taka funkcje. Mikrofonow bezprzewodowych do konsoli na razie nie ma, a przewodowe bedzie trzeba podlaczac do padletu nawet jesli bedzieny grac np. w COD'a na ProPadzie, Padlet moze i ma mikrofon, ale nie jest on przeznaczony do rozmow prowadzonych w grach.

 

Tak jak pisalem - Nintendo ma gdzies standardy, pewnie niebawem Reggie bedzie wmawial graczom, ze komunikacja glosowa w grach online nie jest potrzebna i takie tam bzdety. Nintendo robi sobie jaja z graczy i tyle, sa po prostu zacofani.

Lubie ich gry, ale ich polityka w sprawie hardware'u mi sie nie podoba.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja pewnie zakupię Wii U ok. marca przyszłego roku, pod warunkiem, że będzie jako taki dostep do gier i ceny nie będą specjalnie windowane. Myślę, że do tego czasu już będzie z czego wybierać, bo kupowanie konsoli w momencie startu do zabawa dla fetyszystów.

Odnośnik do komentarza

To banał co napiszę ale trudno - ależ ten czas zapiernicza :) Pamiętam dokładnie zapowiedź Nintendo Revolution i premierę Wii w 2006. A dziś zaczynamy kolejną generację. Piękny moment. Wii U kupię na wiosnę 2013. Z gier które wyjdą w pierwszym okresie najbardziej mnie interesuje Lego City Stories.

 

W Ultimie przy Wii U napisane jest: Pierwsza partia konsol Nintendo Wii U 32GB Premium Pack Black / Czarna została wyczerpana na premierę. Kolejna część dostawy spodziewana jest na 15 grudnia. Zastanawiam się czy to wynik dużej popularności tej konsoli czy sklep miał zaklepane tylko kilka sztuk :)

Odnośnik do komentarza

jak ma się moc wii u do x360/ps3?

 

Komponujac skladniki do nowej konsoli Nintendo nie moglo wykorzystac slabszych elementow niz te w PS360 - takich po prostu juz nie ma. Konsola jest na pewno tak samo silna, mozna by spekulowac, ze to jest cos kolo "1.5" raza żydboksa, nie wiadomo jednak jak dobrze 3rd party beda wykorzystywac gamepad - zarowno dizajnersko jak i pod wzgledem technologicznym, wiec ciezko wyrokowac jak gry beda wygladac.

 

Na pewno jest troche silniejsze. Jak troche - sie zobaczy.

Odnośnik do komentarza

Zakładam, że gdyby padlet nie wchodził w skład zestawu, a był opcjonalnym kontrolerem, to N mogło być ciut bardziej zaszaleć z bebechami. Wydaje mi się, że stosunek możliwości do ceny jest dużo lepszy niż w przypadku Wii na premierę i obecnie PS3/X360. Jak będzie w praktyce, to się zobaczy.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie jak dlugo na Wii U beda wychodzily gry multiplatformowe nieodbiegajace jakoscia od innych konsol.

W przypadku PS3 i X360 nie powinno byc wiekszych problemow, ale po ukazaniu sie ich nastepcow na rynku juz tak dobrze raczej nie bedzie bo napewno beda mialy wieksza moc i wersje gier na Wii U nie beda raczej tak dobrze wygladaly. Sytuacja bedzie analogiczna do tego co bylo na Wii - wersje na ta konsole wygladaly znacznie gorzej. Wiele osob stwierdzi teraz, ze przeciez nie chodzi tu o grafike bo licza sie gry, ja jednak napisze, ze to rowniez jest dosyc wazne bo przeciez Nintendo chwali sie, ze bedzie mialo wsparcie 3-rd party, jednak juz teraz wiadomo, ze to nie bedzie to samo co na nastepnych konsolach Microsoftu i Sony. Na Wii U jak zwykle glowna atrakcja beda gry od samego Nintendo, a na innych konsolach multiplatformy beda znowu lepsze.

 

Trzeba jednak przyznac, ze biblioteka tytulow startowych na Wii U jest imponujaca - gier jest na prawde duzo i kazdy znajdzie cos dla siebie. Szkoda troche, ze nie ma jakiegos wiekszego, nowego Mario lub Zeldy, ale jest przynajmniej New Super mario Bros.

Co do samej konsoli to szkoda, ze ten bogatszy zestaw jest w kolorze czarnym, wolalbym bialy bo nie widac tak na nim kurzu, zabrudzen i ewentualnych rys.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...