Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłoby nintendo ogarnąć sprawe dystrybucji na polskę, czaje sie na wiiu bo majac 3dsa załapałem bakcyla na mariany, zeldy i pokemony jak za dawnych lat, jednak pustki na alledrogo i w sklepach jeśli chodzi o Nintendo to porażka. Mam co prawda rzut beretem do dojczlandów, ale jednak ceny 60 ojro za gierke powalają, na poczatku kwietnia jak sie dobrze napindole to pojde i kupie razem z jakas gierka i drugim padletem, o ile mnie ochrona nie wyrzuci żebym nie popełnił tego błędu i wcisną mi ps3 znów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zakupiłem konsolkę, sprzęt fajny, rozłączył mi się pad, dziwna sprawa musiałem wtyczkę z od zasilania wyciągnąć bo inaczej nie dało rady. ZombiU leci już w paczce do mnie, w co polecacie zagrać ?

W gry z ze starego Wii (jeżeli zniesiesz grafikę, ale Super Mario Galaxy przełkniesz, trzeba dokupić Wii Remot z nunchuckiem - a do tego polecam akumulatory ENELOP Sanyo i ładowarkę procesorową). Z tych na Wii U to poza Zombi jeszcze, Lego City Undercover, być może spodoba Ci się Monster Hunter Ultimate (ale uważaj, bo może nie być to coś dla Ciebie).

 

I w tej chwili NIC więcej nie ma co oferuje konkretnie Wii U, widzisz jak mimo to dobrze się sprzedaje :) Jest kilka fajnych multiplatform w sumie jak jeszcze nie grałeś.

 

Czyli jak Cię przypili i będziesz się nudzić możesz sięgnąć po Need for Speed Most Wanted, The Cave, Assasins Creed 3 jest jeszcze chyba całkiem całkiem przeportowany i świeży dość.

Edytowane przez SMGT
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

teraz mozna multiplatformy na wiiu za mały hajs kupić, kupiłem darksiders 2 za ~68zł ac3 też w podobnej cenie prosperuje, no i jeszcze perełki z nesa można kupić za śmieszny hajs teraz jest punch-out z nesa za ZŁOTY DWADZIEŚCIA, co do monster huntera proponuje serio zapoznać się z demem, byłem nagrzany na ten tytuł, ale spasowałem bo rozgrywka jednak nie dla mnie. polecam też little inferno

Odnośnik do komentarza

Zakupiłem konsolkę, sprzęt fajny, rozłączył mi się pad, dziwna sprawa musiałem wtyczkę z od zasilania wyciągnąć bo inaczej nie dało rady. ZombiU leci już w paczce do mnie, w co polecacie zagrać ?

 

Bierz Lego City Undercover wciaga jak cholera dużo różnych postaci, mam już 1mln zebranych klocków kilkanaście wybudowanych budynków a to dopiero początek

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Orzeszek

załamałem ręce. download ostatniego  softu to 25 minut wyjęte z życia, a narzekałem na updaty ps3, i druga sprawa która mnie zirytowała, kupiłem sobie karte sd 16gb bo moja 8 gb wersja konsoli już jest zapchana i zonk okazuje się że wii u ma wyjscie na karty sd ale ich nie czyta LOL jak się karte włoży do adaptera usb i podłączy pod usb wszystko hula WTF?! da rade to jakoś ogarnąć by nie mieć pędraka podłączonego do konsoli? czy ja jestem po prostu niedoinformowany?

Odnośnik do komentarza

W tzw. "launch window" miały wyjść dwie gry zapowiadające się na hiciory, Pikmin 3 oraz Wonderful 101. Jednak ich premiera jest ciągle przesuwana, więc logicznie rzecz biorąc wychodzi na to, że okienko startowe jeszcze trochę potrwa. Ale to nie pierwsza konsola, którą czeka po debiucie dłuższy czas posuchy. Drugi rok (od jesieni 2013 do 2014) zapowiada się srogo.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Amazon UK - Wii U sales skyrocket after Xbox One reveal, lower price offer

kVsMuhh.gif

- 875% rises
- held the #390 position before the conference
- has no risen to spot #40

http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=203348

 

 

MHU went up by 92 percent, ZombieU so a 250% increase and Mario U went up by 110%

 

The Xbox One’s disappointing reveal has shot up sales of the Wii U on Amazon.com. The system was at #390 before the conference, but now has shot up to #40 due to Microsoft’s glorified TV box.

This momentum should carry Nintendo right into the summer as they have big plans for the Wii U at E3 and this fall. The console race has just begun but it’s good to see gamers are picking up a system that’s dedicated to gaming first, and multimedia second.

 

 

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=564733

Edytowane przez Malutki
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

"Majowe Nintendo Direct, które poświęcone było głównie konsoli Wii U, nie licząc edycji HD dwóch pierwszych części Yakuza oraz Sonic Lost World, nie przyniosło ze sobą ciekawych zapowiedzi. Miejmy nadzieję, że gigant z Kioto ostro dołoży do pieca, a okazję do tego Big N będzie miało już niebawem.

Japoński koncern poinformował, że kolejne Nintendo Direct będzie miało miejsce już 11 czerwca, we wtorek (godz. 16.00). Głównym tematem będą nowe tytuły zmierzające na next-gena Ninny. Firma hydraulika ma w rękawie kilka asów, którymi może przyciągnąć do siebie mnóstwo graczy. Bayonetta 2 od Platinum Games, The Legend of Zelda: The Wind Waker HD, kolejne przygody Mario w 3D czy nowy tytuł od Retro Studios to produkcje, które z pewnością sprzedadzą system Nintendo. Czekamy!"

Edytowane przez Szprota
Odnośnik do komentarza

Majowe Nintendo Direct, które poświęcone było głównie konsoli Wii U, nie licząc edycji HD dwóch pierwszych części Yakuza oraz Sonic Lost World, nie przyniosło ze sobą ciekawych zapowiedzi. Miejmy nadzieję, że gigant z Kioto ostro dołoży do pieca, a okazję do tego Big N będzie miało już niebawem.

Japoński koncern poinformował, że kolejne Nintendo Direct będzie miało miejsce już 11 czerwca, we wtorek (godz. 16.00). Głównym tematem będą nowe tytuły zmierzające na next-gena Ninny. Firma hydraulika ma w rękawie kilka asów, którymi może przyciągnąć do siebie mnóstwo graczy. Bayonetta 2 od Platinum Games, The Legend of Zelda: The Wind Waker HD, kolejne przygody Mario w 3D czy nowy tytuł od Retro Studios to produkcje, które z pewnością sprzedadzą system Nintendo. Czekamy!

To twoje słowa czy cytujesz coś ? Jak tak to szybciutko cudzysłów wstaw!

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ad1)nie da sie potrzebny willot i grucha
ad2)można podłaczyć pendrive/dysk zewnętrzny, ale mi sie nie udało, podłączyłem 2 dyski/3 pendrive'y i konsola ich nie czytała, dopiero jak karte pamięci z telefonu wrzuciłem do adaptera usb to konsola oganiała dodatkowe miejsce, ale tez fakt ze dużo sie nie bawiłem żeby wszystko poukładać.

 

jeśli nie chesz sie bawić w wystającego pendraka no to kup wersje 32gb, w wer. 8gb z 8gb system łyka 3,5 gb każda duża gra w wersji cyfrowej waży od 6,5 gb w góre, jak to przebolejesz to bierz śmiało.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...