Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Forumku zaraz bede podlaczal konsole, rejestrowac sie na Uk czy Polandie?

Koniecznie Polska! Pięknie wyglada biało-czerwona flaga przed niemieckimi klukami!

 

Juz jako Uk sie zarejestrowalem  bo wyczytalem że coś tam szybciej sie dzieje:/

 

 

Tu chodziło o grę darmową z MK8, że się szybciej dostaje ale to nie trzeba mieć konta na konsoli UK tylko zarejestrować ją na nintendo.uk a grasz normalnie z konta PL.

 

Co do nintendo club to i tak do Polski nie wysyłają tych giftów, a nawet jak tak to tam trzeba mieć jakiś absurdalne ilości pkt na jakieś gówienko. Klasyczna pogoń za marchewką.

 

No nie następne farbowany lisy tyle Polaków gra a same flagi brytyjskie. Dobrze, że chociaż na Jaczesa i Sobana można liczyć w tym aspekcie.

Odnośnik do komentarza

Co do nintendo club to i tak do Polski nie wysyłają tych giftów, a nawet jak tak to tam trzeba mieć jakiś absurdalne ilości pkt na jakieś gówienko. Klasyczna pogoń za marchewką.

Ja za nazbierane punkty dostalem Wii SNES Classic Controller, potrzebowalem ich.... az 7000. :P No i oczywiscie nie w Polsce.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

@Kriss77, raczej nie. Sam mam konto Club Nintendo UK założone jeszcze na Wii. Natomiast 3DSa mam na PL i nic się nie gryzie, dowód, ostatnia promocja na Super Mario Deluxe i wszystko pięknie zadziałało, kodzik na grę przyszedł bez żadnych zgrzytów. 

 

ps: zakładajcie konta na pl, trzeba pokazać że jest nas trochę w tej polszy ^^. Nabijanie statystyk zagranicznikom jest bez sensu zwłaszcza, że CN to i tak czarna magia, jak się nie ma znajomków w UK.

 

@ireniqs, za gwiazdki możesz dostać przeróżne prezenty w Clubie Nintendo. Niestety na ten czas CN nie jest u nas dostępny - do czasu, mówię wam :)

 Natomiast Wii Shop to sklep - Esklep, w którym kupisz/pobierzesz za darmoche przeróżne gry, aplikacje demka itp. 

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

@kazuyoshi: Ten Wii Shop to jest to co jest na Wii U z poziomu konsoli czy to jest co innego? Bo ja tam na kosnoli nic ciekawego nie widziałem, albo... jeszcze za mało widziałem... :P

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ja nawet nie wiedziałem że się pobiera samo wskoczyło i mam, dość interesujące to  na razie nie wiele się bawiłem ale już mimo to

odmłodniałem według doktora o naście lat :)

 

Tak? A ile masz lat? Tzn nie wg gry.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...