Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej kupic zestaw z Mario Kart 8 bo dodatkowo mozna zgarnac az dwie gry gratis.

 

Jak to dwie? Dziś odbieram swój bundle i aż mnie zaciekawiłeś. Swoją drogą, ktoś poratuje jakimś linkiem w jaki sposób mam się ubiegać o grę, by dostać ją w pięć minut, a nie dwa miesiące? ;)

Odnośnik do komentarza

Jak to dwie? Dziś odbieram swój bundle i aż mnie zaciekawiłeś. Swoją drogą, ktoś poratuje jakimś linkiem w jaki sposób mam się ubiegać o grę, by dostać ją w pięć minut, a nie dwa miesiące? ;)

No dwie, opisalem to w temacie o Mario Kart 8:

http://www.psxextreme.info/topic/103469-mario-kart-8/?p=3124325

Odnośnik do komentarza

 

Jak to dwie? Dziś odbieram swój bundle i aż mnie zaciekawiłeś. Swoją drogą, ktoś poratuje jakimś linkiem w jaki sposób mam się ubiegać o grę, by dostać ją w pięć minut, a nie dwa miesiące? ;)

No dwie, opisalem to w temacie o Mario Kart 8:

http://www.psxextreme.info/topic/103469-mario-kart-8/?p=3124325

 

Dzięki :-). Zelda się już ściąga, a mam nadzieję, że jutro będą jakieś środki na drugą grę, bo na stronie akcji napisane jest, że trzeba zaczekać jeden dzień, nim się wszystko zaktualizuje.

 

Swoją drogą, przez to że moje główne Nintendo ID mam utworzone na 3DSie z Polski, miałem problem aby z MK8 Bundle pobrać dodatkową grę. Jeżeli zależy komuś na tym, by sprawnie dostać kod, musi to zrobić przez np. brytyjski klub Nintendo, a do tego potrzebuje też ID na tamto państwo. Dużo roboty i zmiany kont, ale w końcu się udało, uff.

 

Pierwsze wrażenia na temat konsolki:

— jejku, jakie to dłuuugie z porównaniem do Wii!

— jaki ogromny ten padlet!

— JAKIE TO MARIO KART JEST PRZEPIĘKNE.

Odnośnik do komentarza

Próbuję się jakoś przekonać do Wii U, zachęcić do jej kupna... W końcu wśród sześciu konsol SONY, Wii U wydaje się być najlepszym wyborem.

 

XBoxa odstrzeliłem na starcie - bo jedyne w co bym pograł to Forza. No może jeszcze Dead Rising 3... A tak wszystko inne mam/gram na PlayStation.

 

No i tu pojawiła się myśl, że Wii U mogłaby być dobrą odmianą i super uzupełnieniem. W końcu cała masa gier jest do ogrania wyłącznie na konsoli Nintendo.

 

Ale, no właśnie... Co warto ograć? Jedyne co na start przychodzi mi do głowy to Mariany (New Super Mario Bros. U, Super Mario 3D World czy Mario Kart), ale co poza tym? Boje się, że pogram w te trzy gry i konsola pójdzie w odstawkę, bo jednak pod koniec roku nastąpi wysyp gier na PS4.

 

Poradźcie coś. Może są tu jacyś gracze, którzy do konsol SONY dokupili Wii U?

 

Nie chcę by okazało się, że Wii U kupuję tylko jako ciekawostkę, bo to nowość dla mnie, by zobaczyć jak to działa, pobawić się i zostawić. Powracając do konsol SONY. Bo ogram Mariany i okaże się, że już nic więcej mnie nie zainteresuje.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

wiiu tylko jako uzupelnienie innej stacjonarki - z calym szacunkiem do geniuszu exow od nintendo, jest ich za malo w skali roku, jak dodasz do tego zero multiplatform to wychodzi ci obraz calosci - konsola dla perelek od nintendo, do multiplatform jakie od 2015 beda wychodzic hurtowo (wiesiek, mgs5, batman itp) trzeba miec drugiego next gena

Odnośnik do komentarza

no niby mial multiplatformy ale te najwieksze marki i tak ominely gacka - gta,pesy itp

 

mi wlasnie na wiiu brakuje tej roznorodnosci jaka mial gacek - soul calibur2, resident evil remake, mgs remake, resident evil4, metroid prime, viewtiful joe, tony hawk3 itp - genialne gry w roznnych gatunkach i a nie tylko radosne zyganie tecza. No ale na WiiU jak widze powoli tez cos sie dzieje - byl zombieU, bedzie zaraz bayo2 i mam nadzieje zlokalizowane Fatal Frame.

 

jak pisalem i napisze calkiem powaznie - jakby ZeldaU i Xeno2 wychodzily w 2014 to we wrzesniu na urodziny to ta konsola stalaby pod tv i nawet na ps4 bym nie splunal. A teraz znowu mam dymelat co kupic w 2015r bo juz wtedy na ps4 bedzie wiesiek3, batman czy mgs5

Odnośnik do komentarza

Zawsze można kupić używkę Wii U i sprawdzić czy podejdzie. Ja swojego Basica kupiłem za 600 zł z paragonem i gwarancją. Konsole Nintendo są dobrze zrobione, są praktycznie bezawaryjne, więc nawet bez papierów można śmiało kupować. Swojego 3DS XL kupiłem w Amazon w zeszłym roku i śmiga bez zająknięcia.

Na chwilę obecną wybiłem sobie z głowy PS4, mam PS3 do BF, CoD i NHL. Wii U do Marianów (New Mario U, Mario Kart 8 i 3D World) oraz do Zeldy Wind Waker HD. Jakoś mnie ostatnio nudzą  wszystkie gry single player na PS3 (GTA V, Metro LL, DmC, AC Black Flag, Dishonored, Diablo 3) i gram w multi. Single na Wii U to coś nowego i innego. Końcówka 2014 i początek 2015 będzie bardzo mocny jeśli chodzi o Nintendo, więc będzie w co grać.

Kup Wii U i sprawdź, albo się zachwycisz albo sprzedasz.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Poradźcie coś. Może są tu jacyś gracze, którzy do konsol SONY dokupili Wii U?

 

 

Mam PS3, Wii i WiiU. Miałem również X360.

 

Wcale nie uważam, że sprzęt Nintendo jest dobrym dodatkiem do konsoli Sony, bo mam odwrotnie - obowiązkowy zakup to sprzęt Ninny i PC do strategii, a dodatkowo mogę dokupić inną konsolę, głównie dla gier sportowych.

 

Jeśli chodzi o zachętę do WiiU to po pierwsze jeśli chodzi o nextegeny, sprzęt Ninny na chwilę obecną ma najlepsze gry. Po drugie WiiU jest wstecznie kompatybilna, a na Wii jest naprawdę masa świetnych gier. To powinno wystarczyć :-) Chcesz tytuły to daj znać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...