Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Krótki jest, dokładnie 150cm.

E to spokojnie powinien mi starczyć, myślałem, że jest krótszy, dzięki za odpowiedź...

 

To ktore sa rzadkie i chodliwe ?

Nie bede teraz kupowal bo nie bawie sie w takie handlowanie, po prostu ciekaw jestem.

Zapewne te bez nóg i innych części ciała, podobno kolejna się takowa trafiła z błędem:P...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

@ Velius

 

Wii Sports Resort a dokładniej zawody w łucznictwie + % = murowana posiadówa do późna niezależnie od płci. Przetestowane kilka razy i zawsze wymiata ;-] 

 

Przyjechało mi dzisiaj Wii U i cóż mogę powiedzieć....na pewno nie kupię nic więcej od ED bo kutafony zajumali mi zdrapke aby zarejestrować konsole w Clubie Nintendo. Zresztą ściągneli folie z konsoli ale na szczęście żadnego śladu użytkowania. Tak jednak następnym razem biorę tylko konsole od Ultimy ew. jakiegoś prywaciarza. Sama konsola to jak dla mnie majstersztyk, po updacie systemu to jest świetnie funkcjonalna i prosta w obsłudze konsola skupiona przede wszystkim na grach.

 

Mam na razie tylko Zombi U + dema ale wiedziałem że się nie zawiode, mój Brat jak przysiadł do ZombiU to nie chciał mi Gamepada oddac (a od września męczy tylko Destiny na PS4). Powoli sobie wszystko ogarniam i na dniach wrzuce swoje Nintendo ID do stosownego tematu :-]

 

Szkoda tylko że dalej nie można pobierać wszystkich filmików na dysk ale przeżyje no i wielka szkoda że Nintendo z Virtual Console tak zrypało sprawę bo uważam że Wii U powinno mieć gry z N64 i GCN do kupienia a GBA powinien wylądować na 3DS'ie. Aczkolwiek narzekać i na to nie będę bo może kiedyś sie na coś skuszę (choć wolę pudełkowe wydania nawet jeśli będą mnie sporo kosztować). 

 

Jedyny prawdziwy minus to dalej brak voice-chatu ze znajomymi niezależnie w co gramy. Big N powinno na tym polu naprawdę pójśc do przodu bo własną głupotą tylko się ograniczają. Reszta jest bez zarzutu, konsolka cicha, śliczna (biała wersja of course), jest przy czym posiedzieć i jedynie czekam na przybycie Pro Controllera i powoli acz sukcesywnie będę powiekszał zacną bibliotekę gier (nie omieszkając coś kupić na Wii). Jak widzę tylko co rusz remastery na PS4 i XOne oraz to że najlepsze gry również sa na PS360 to tym bardziej jestem happy że Nintendo idzie zawsze własną ścieżką a ja tylko mam z tego korzyści ;-D

Odnośnik do komentarza

@ Velius

 

Wii Sports Resort a dokładniej zawody w łucznictwie + % = murowana posiadówa do późna niezależnie od płci. Przetestowane kilka razy i zawsze wymiata ;-] 

 

Przyjechało mi dzisiaj Wii U i cóż mogę powiedzieć....na pewno nie kupię nic więcej od ED bo kutafony zajumali mi zdrapke aby zarejestrować konsole w Clubie Nintendo. Zresztą ściągneli folie z konsoli ale na szczęście żadnego śladu użytkowania. Tak jednak następnym razem biorę tylko konsole od Ultimy ew. jakiegoś prywaciarza. Sama konsola to jak dla mnie majstersztyk, po updacie systemu to jest świetnie funkcjonalna i prosta w obsłudze konsola skupiona przede wszystkim na grach.

 

Mam na razie tylko Zombi U + dema ale wiedziałem że się nie zawiode, mój Brat jak przysiadł do ZombiU to nie chciał mi Gamepada oddac (a od września męczy tylko Destiny na PS4). Powoli sobie wszystko ogarniam i na dniach wrzuce swoje Nintendo ID do stosownego tematu :-]

 

Szkoda tylko że dalej nie można pobierać wszystkich filmików na dysk ale przeżyje no i wielka szkoda że Nintendo z Virtual Console tak zrypało sprawę bo uważam że Wii U powinno mieć gry z N64 i GCN do kupienia a GBA powinien wylądować na 3DS'ie. Aczkolwiek narzekać i na to nie będę bo może kiedyś sie na coś skuszę (choć wolę pudełkowe wydania nawet jeśli będą mnie sporo kosztować). 

 

Jedyny prawdziwy minus to dalej brak voice-chatu ze znajomymi niezależnie w co gramy. Big N powinno na tym polu naprawdę pójśc do przodu bo własną głupotą tylko się ograniczają. Reszta jest bez zarzutu, konsolka cicha, śliczna (biała wersja of course), jest przy czym posiedzieć i jedynie czekam na przybycie Pro Controllera i powoli acz sukcesywnie będę powiekszał zacną bibliotekę gier (nie omieszkając coś kupić na Wii). Jak widzę tylko co rusz remastery na PS4 i XOne oraz to że najlepsze gry również sa na PS360 to tym bardziej jestem happy że Nintendo idzie zawsze własną ścieżką a ja tylko mam z tego korzyści ;-D

 

Ok ogarne to Wii Sports Resort, dzieki za cynk.

 

Wii U nie ma kodu ze zdrapka jak napisal kolega wyzej, musisz polaczyc swoje konto Nclub z Nintendo ID i wtedy wpadna punkty. Jak jak zobaczylem ta konsole to jzu jestem w niej zakochany. Ograj demo bayonetta 2, zobaczysz POWER. Jak sobie mysle o kompatybilnosci z Wii, kablu HDMI i tej wygodzie tez nie omieszkam kupic sobie kilku gierek na WIi.

Odnośnik do komentarza

Mam do posiadaczy wii u, zwlaszcza tych świeżych, nie będziecie w(pipi)ieni jak nintendo za rok zapowie new wiiu/nowa stacjonarke?

Bo ja na przyklad chcialem kupic wiiu na te gwiazdke od dawna, a potem do(pipi)ali z tym new 3dsem i jako posiadacz dwoch 3dsow(ntsc i eu) niezle sie wkurzylem...

Nie gdyby zapowiedzieli COKOLWIEK bez "new" czy "wii" w nazwie konsoli. Każdy  wychwala NN, że idą w przeciwnym kierunku niż Sony i MS, a tak naprawdę oni kombinują jak  koń pod górkę. Wii - ze swoimi różdżkami nastawione stricte na casuali, już zapomnieliście jaki jaki wtedy był shitstorm w naszym "HC" gronie ?  teraz WiiU czyli Wii z mocniejszymi bebechami i jakimś ujwieco w łapie. A teraz ktoś pisze o New WiiU? Litości   :taknieco:

Chcę zaznaczyć, że nie mówię o grach takich jak Zelda, Mario czy DK a o samej konsoli.  Sam bardzo chce zagrać w tytułu z WiiU i pewnie wkrótce to zrobię, ale również mam obawy o to czy Nintendo z dnia na dzień nie zapowie nowej super wersji swojej starej konsoli. 

 

Ja bym chciał , żeby po 10 latach dali sobie już spokój i wypuścili klasyczną, mocną konsolę. Która będzie się nazywać po prostu Nintendo (coś tam)  albo Nintendo  GameCube 2 bez Wii. Klasyczną mocną konsolę z klasyznym padem na wzór pro controlera z grami od nintendo i multiplatformami od reszty. Nie kupiłbyś takiej konsoli? Ja bym kupił.

Odnośnik do komentarza

Mam do posiadaczy wii u, zwlaszcza tych świeżych, nie będziecie w(pipi)ieni jak nintendo za rok zapowie new wiiu/nowa stacjonarke?

Bo ja na przyklad chcialem kupic wiiu na te gwiazdke od dawna, a potem do(pipi)ali z tym new 3dsem i jako posiadacz dwoch 3dsow(ntsc i eu) niezle sie wkurzylem...

 

Rok w zyciu konsoli to obecnie dlugo, jak widze co sie dzieje na rynku. Z tym 3DS to sie nie dziwie ze wypuscili New 3DS bo obydwaj wiemy ze ten sprzet ma swoje braki, ktore zapewne zostana zaretuszowane przez nowsza wersje i bedzie wreszcie tak jak powinno byc. Troche przywalili z tymi grami tylko na new 3ds, no ale trudno sie mowi, konsola i tak byla na rynku dlugo zanim zapowiedzieli lepszona wersje.

 

Co do Wii U, konsola jest swietna wiec watpie zeby powstala jaj jakas super new wersja, przez ktora nie bedzie mozna zagrac w jakas nowa gre i nie widze takiego zdarzenia. A nawet jesli kiedys...to sie sprzeda i kupi nowe:P A tak na powaznie, w Wii U nie ma co poprawiac, swietna konsola i nie widze tutaj az takiego revampa jak przy 3DS.

 

Ja narazie jestem mega zadowolony, odpalilem DK:TF i(pipi) po gaciach jak w to gram, tyyyyle miodu, taaaaaka jakość. Moze wyodrebnie to slowo bo po odpaleniu juz 4 gier na WIi U tylko ono mi przychodzi na mysl - JAKOŚĆ.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nowy model Wii U może wyjdzie (co sugeruje ta reklama Mario Kart 8 ), ale wierzyć mi się nie chce, że byłby to sprzęt, który dostawałby gry na wyłączność. Konsola sprzedawała się i wciąż sprzedaje się słabo (chociaż po MK8/SSB nastąpiła pewna poprawa), a takie zagranie dodatkowo podzieliłoby dotychczasową niewielką liczbę użytkowników. Nowe-stare pudło w tej sytuacji odpalające ze dwa, trzy exy to szaleństwo.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

Jeśli nowy model ma wyjść, to i tak wyjdzie ale obstawiam że nie będzie to dosłownie coś na wzór new 3DS'a, a bardziej nowszych wersji Wii, być może nawet z wyciętą kompatybilnością wsteczną, by chociaż trochę zejść z ceny. Raczej na drastyczniejszy ruch Nintendo w sytuacji Wii U raczej firma hydraulika nie może sobie pozwolić, bo raczej nie pomogło by to w jej sprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Nie odetną się od Wii U. Mnie się wydaje, że są zadowoleni ze swojej obecnej kondycji (choć słuchając Reggiego mozna mieć wrażenie, że zawsze byli ;) ). Wiadomo, sprzdaż mogłaby być lepsza, ale mają coś czego nie mieli przy ogromnym sukcesie Wii. Wszyscy mieli Wii, ale "nikt" gier nie kupował, większość zostawała przy Wii Sports czy czymkolwiek innym kupionym razem z konsolą. Teraz mają dość silną grupę zadowolonych, świadomych klientów, zarabiają na grach i konsolach, mają coraz lepszą prasę (choć nasz szmatławiec ciągle w (pipi)e w tej kwestii), wszystko zaczyna wyglądać po prostu obiecująco. Oczywiście, mogłoby być lepiej, z nikomu nie wiadomych przyczyn starają się nie poruszać tematów tj. gry z N64 (co ja bym dał, żeby zagrać w nie po HDMI!), GC, milczą na temat Metroida. Wydawałoby się że kasa (klienci?) leży na ziemi, wystarczy tylko się po nią schylić, ale z jakiś powodów tego nie robią. Ja już nie mówię, że ma od jutra być w e-shopie 100 tytułów nowych, ale jakakolwiek deklaracja typu "będą" by wystarczyła, wiele osób na pewno zastanowiłoby się mocniej nad kupnem Wii U. To są takie dwie twarze Nintendo - z jednej strony są mistrzami w zarabianiu sto razy na tym samym, a z drugiej nie chcą pociągnąć tematu jak "należy". 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dla N to raczej nie jest wielkie zaskoczenie, że ich stacjonarka słabo się sprzedaje - na 4 ostatnie stacjonarki tylko Wii odniosło sukces. Słaba sprzedaż to dla nich raczej norma: GC 22 mln, N64 33 mln.

 

Fakt faktem, że WiiU będzie ich największą wtopą na rynku stacjonarek i może nawet skończyć poniżej GC. Wszystko na to wskazuje, chociażby 250k sprzedanych konsol w USA w listopadzie, gdy w tym samym czasie PS4 i Xone zanotowały wyniki na poziomie 800k i 1.2 mln.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kilka dni temu wysłałem im zapytanie czy będą mieć Captain Toada z koszulką i za ile, odpisali że nie wiadomo czy i kiedy się pojawi a teraz usunęli wszystkie gry na Wii U, nie wygląda to dobrze :(

 

edit: usunęli też kategorię PS4

 

Ja czekam aż Menago wrzuci Toada i coś się doczekać nie mogę, a chciałem wiedzieć jakiej ostatecznie ceny mogę się na miejscu spodziewać. Mam nadzieję, że będzie edycja bez badziewnej koszulki za 20-30 zł taniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...