Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Wonderful 101

 

Rayman Legends (praca z tabletem suuper, zupelnie inna gra w porownaniu do innych konsol)

 

 

 

 

Dodam od siebie. Ze wszystkim się zgadzam, oprócz tego co powyżej. 

Wonderful trzeba obadać demo, albo się gre pokocha albo znienawidzi.

Rayman. Beznadziejna współpraca z padletem. Levele wciśnięte na siłę. Lipa.

Odnośnik do komentarza

Rayman. Beznadziejna współpraca z padletem. Levele wciśnięte na siłę. Lipa.

 

Grałem z kobitą i jako dzierżący padleta ani trochę nie narzekałem.

 

Potwierdzam. Levele dotykowe w Rayman Legends, to wielka kupa. Grę ratują poziomy muzyczne i wyzwania - główna ścieżka to jakaś casualska poracha.

Rayman Origins to mistrz, Rayman Legends to słabiak.

Jeśli kolejna część ma iść drogą obraną przez Legends, to lepiej niech w ogóle nie powstaje.

 

Nie za bardzo odczułem, aby Origins było trudniejsze?.. Obie gry nie stanowiły wyzwania dla fanów platformówek. 

 

Szkoda że demo jest tak słabe do Wonderfula. Pewnie zniechęci wielu ludzi, niepotrzebnie.

No właśnie demo mnie odstraszyło, no ale wziąłem jako darmówkę do MK8 i czeka na przejście. Czytałem, że ponoć gra za bardzo nie grzeszy tutorialami i najlepiej sprawdzić oficjalne video z technikami gry, prawda to?

Odnośnik do komentarza

Trochę z inne beczki:

 

Jako, że Wii U mam już ok miesiąca postanowiłem zrobić lekkie podsumowanie:

 

Sprzęt polecam z czystym sumieniem. Wg. mnie jest to jedyna dostępna konsola z prawdziwego zdarzenia tz. wkładasz płytę, grasz, mordka się cieszy ( nie trzeba czekać na patche, (pipi)ze itd).

 

Jedyne zastrzeżenia mam do pro controllera tz.

Pad jest nie do końca przemyślany, w moim odczuciu przyciski start i select nie powinny być wypukłe ( kto grał w bayonette pewnie przyzna mi rację), dwa możliwe że trafił mi się wadliwy egzemplarz i lewa gałka czasem głupieje - pomaga restart konsoli. Mega zaletą jest bateria, która trzyma jak stara nokia;)

 

Jeżeli chodzi o padleta, tutaj z wad można wymienić tylko krótki czas pracy na baterii, jednak kabel od ładowarki jest odpowiedniej długości.

Skoro jestem już przy kablach…. Szary kolor wygląda okropnie. Samo granie na nim nie męczy i nie sprawia problemów

 

Co do pracy samej konsoli: napęd czasami wyje jak prom kosmiczny;) Cóż widocznie tak ma być (nawet przypomina mi to PS2).

 

Najważniejsza rzecz czyli gry:

Biblioteka gier jest największą zalet akonsoli. 

Jako, że posiadam PC który do grania się nadaje było dla mnie bezsensem kupno konsoli, której lineup w 95% pokrywają się z biblioteką gier komputerowych.

Mario, Zelda, Bayonetta przypomniały mi co znaczy gra na konsoli tego feelingu brakowało mi już bardzo, bardzo długo.

Eshop w rozsądnych pieniądzach oferuje powrót do dzieciństwa (prawie jajko ze szczęścia zniosłem jak zobaczyłem baloon fight).

Jest to chyba konsola, która najwięcej ma do zaoferowania w temacie kanapowe granie ( pomijam maniaków pesa/fify).

 

 

Od siebie dodam, że w konsolach nie siedzę od wczoraj tz. nie licząc pegasusa przez moje ręce przeszło: psx,ps2,ps3,x360,dremcast, niestety z konsol nintendo jedynie gameboye co teraz staram się nadrobić.

 

Czego życzyłbym sobie i innym użytkowników Wii U?

Nowych gier od Nintendo, oprócz tych zapowiedzianych mam nadzieje na sequel 3 worlda ;) nie tylko na rok 2015 ale i kolejny.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

2 tygodnie

Wydaje mi się, że maks tydzień :D

 

Na innym forum jakiś domorosły wróżbita wieścił nową stacjonarkę od N, napiałem, że owszem może będzie ale gdzieś za 2 lata, to pisał, że już wiadomo kto dostarczy cpu, że czyta zagraniczne fora, a ja na jakiej podstawie piszę? Co analizuję, spasowałem, nie będę karmić trolla.

Edytowane przez adasiulko
Odnośnik do komentarza

@up z taka gra jaka Ci sie podoba

 

 

Zapomniałem dodać w sumie największą wade

Brak cross voice chatu.

Ja się cieszę że nie ma. Ostatnio na ps4 wkurzają mnie niektórzy znajomi. Mam prawie 100 i spamuja mi skrzynkę. Zapraszają do imprezy oraz do gry jak chce sam pograć.

 

Na wii u jestem sam z konsola jak za czasów psx czy ps2 :).

Odnośnik do komentarza

Panowie tak właśnie czekam na nowy model ale co raz większy głód. W branży również od dawna siedzę a nintendo zawsze cenię (miałem w premierę gcn i dsa i broniłem ich zawzięcie hehe). Obecnie z Niny mam wii (też premierowe i 3dsa). Czekam właśnie na pack z nową Zeldą ale bayo 2 za czasów ps3 mnie ostro nakręciła no plus mario kart :). Biblioteka robi się co raz ciekawsza a jako dodatkowa konsola do ps4 must have :) oj chyba niedlugo zawita w moim domu bo się nie doczekam nowej wersji / zelda pack :)

 

Ciekawi mnie jak moja luba by się przekonała do gier, bo obecnie gra na 3dsie, vita obok nie mówiąc o stacjonarkach ale w mario to zawsze pogra hehe

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

No akurat Donkey Kong: TF nie jest wyznacznikiem dobrej grafiki na Wii U, Castle Of Illusion na PS3 tez dobrze wyglada.

 

Jesli juz pisac o grach z Wii U, ktorych nie powstydzilyby sie mocniejsze PS4 i Xb1 to mozna smialo podac jako przyklady Super Mario 3D World i Mario Kart 8 czy Captain Toad.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Do Wii U warto dokupić wlasnie PS3 czy xbox 360 :P

 

Poza bloodborne na PS4 nic nie widze ciekawego szczerze mowiac, przynajmniej nic czego nie ma na PC no ale to nie jest temat o tym wiec koncze offtopa, stwierdzam jedycznie szok ze gry na Wii U wygladaja jak wygladaja i jako posiadacz PS4 nie widze wiekszej roznicy miedzy "next-genem" a WIi U.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

No widzisz, jeżeli nie przyciąga Cię Killzone, Infamous, dobre wyścigi real driveclube, seria metal gear, czasem pyknięcie w call czy bf, tudzież gta lub nowe ip (watch dogs, destiny), assysyni to ok, wiiu wystarczy ;). Mi brakuje takich gier jak bayo, mario kart, choć na 3dsa mam wiele tytułów ale nie oszukujmy się i tak wszyscy czekamy na Zeldę :D

Odnośnik do komentarza

Nie bede zbytnio odpowiadal na ten post bo to nie CW a i off-topa nie chce robic ale Killzone moze i dobry,ale nie na PS4,Infamous nigdy mnie ine przyciagal, driveclub to MOIM ZDANIEM nie sa dobre wyscigi, poza grafika nie widze tam nic innego niz w wyscigach na starsze konsole, metal gear nie przepadam, ale to juz kwestia gustu i wiem ze gra sama w sobie jest swietna, ale nie na PS4...call of duty przemilkne, BF dobry ale znowu...nie na PS4, tylko wczesniejsze odsłony (Bad Company 2 wins). Destiny mi nie podchodzi, zmarnowany potencjal, watch dogs to kupa, assasyni to kupa.

 

Naprawde nie jarają mnie te pół produkty, wystarczy usunac grafike, zestawic te gry z grami na starsze konsole i mozna zobaczyc znaczny spadek jakosci, mocny target na casuali i robienie z gracza debila. Dodatkowo wieje mocno PC'tem od coraz wiekszej ilosci nowych IP i tytułów.

 

Nie jest to personalny wjazd, nie chce również nikogo obrażać, przedstawiam tylko swoją opinie na temat obecnych gier, starsznie sie to wszystko zrobilo pajacowate i taka masówka. Jeszcze wierze ze zarówno PS4 jak i XONE dostana jakies ciekawe tytuły zrobione z sercem, ale nie podoba mi sie obecny obrót spraw.

 

Oczywiscie nie oznacza to ze wszystkie ówczesne gry mi nie podchodza bo pojawiaja sie swietne tytuly, ale jest ich niestety coraz mniej. Lubie tez czesto odmiane w postaci gry na PC albo inna konsole bo z jedna to czlowiek by dlugo nie wytrzymal. Np Assassins Creed 2 bardzo mi sie podobał, ale im dalej w las tym gorzej było i jednak podziekuje juz.

 

Jednoczesnie zachecam Cie do kupna Wii U bo tam sa naprawde swietne gry, ja po ograniu kilku tytułów patrze na swoje PS4 z litością. Dodatkowo znowu czuje taka dziwna magia jak gram w gierke, której mi przez jakis czas brakowało.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...