Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jutro zamawiam WiiU w konsoleigry i teraz pytanko bo mam budzet 1000 i na konsole idzie 900 z new super mario i new super luigi no i jakies tam party games. Co byscie dobrali za te 100 dodatkowo jeszcze? Myslalem nad ZombiiU

Odnośnik do komentarza

Całe wii i całe wiiU. 3ds mi nie do konca podszedl wiec sprzedalem i kupuje wiiU dlatego nie biore tez pod uwage gier z dsa na razie. A gba cale ograne wiec w zasadzie zostaje i tak potezny backlog z wii n64 i gc tez nie mialem nigdy.

Odnośnik do komentarza

Całe wii i całe wiiU. 3ds mi nie do konca podszedl wiec sprzedalem i kupuje wiiU dlatego nie biore tez pod uwage gier z dsa na razie. A gba cale ograne wiec w zasadzie zostaje i tak potezny backlog z wii n64 i gc tez nie mialem nigdy.

 

Super Mario 64. Tego potrzebujesz w swoim życiu.

Odnośnik do komentarza

 

Gry z wii tylko w wersji eshop mozna na padlecie ogrywac tak?

W sensie, że nie potrzeba Wiimote? Do każdej gry na Wii, niezależnie czy z płyty/eshop/wiiware potrzeba Wiimote. Na padlecie wyświetlany jest tylko obraz, zresztą nie mam zielonego pojęcia po co.

 

 

Bo możesz grać tylko na padlecie?

Odnośnik do komentarza

 

 

Gry z wii tylko w wersji eshop mozna na padlecie ogrywac tak?

W sensie, że nie potrzeba Wiimote? Do każdej gry na Wii, niezależnie czy z płyty/eshop/wiiware potrzeba Wiimote. Na padlecie wyświetlany jest tylko obraz, zresztą nie mam zielonego pojęcia po co.

 

 

Bo możesz grać tylko na padlecie?

 

No tak, jest taka opcja, ale machanie z odległości pół metra do 6-calowego ekraniku jest średnio wygodne.

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Gry z wii tylko w wersji eshop mozna na padlecie ogrywac tak?

W sensie, że nie potrzeba Wiimote? Do każdej gry na Wii, niezależnie czy z płyty/eshop/wiiware potrzeba Wiimote. Na padlecie wyświetlany jest tylko obraz, zresztą nie mam zielonego pojęcia po co.

 

 

Bo możesz grać tylko na padlecie?

 

No tak, jest taka opcja, ale machanie z odległości pół metra do 6-calowego ekraniku jest średnio wygodne.

 

 

No ale pytałeś "po co", to wyjaśniam po co.

Odnośnik do komentarza

Wystarczy abyś zmienił region z polski na UK czy Niemcy i śmiało możesz kupować gry, one są przypisane do konsoli a nie do profilu. Ja tak kupowałem trylogię Phoenix Wrighta oraz Metroidy z Castlevanią z NES'a i nie płakałem. Ile to zmienić w opcjach region na czas zakupów?

Gdzie mam to dokładnie zmienić? Bo w opcjach zmieniłem kraj na UK, to mnie potem nie chce do Nintendo Network zalogować bo kraj się nie zgadza.

Odnośnik do komentarza

 

Wystarczy abyś zmienił region z polski na UK czy Niemcy i śmiało możesz kupować gry, one są przypisane do konsoli a nie do profilu. Ja tak kupowałem trylogię Phoenix Wrighta oraz Metroidy z Castlevanią z NES'a i nie płakałem. Ile to zmienić w opcjach region na czas zakupów?

Gdzie mam to dokładnie zmienić? Bo w opcjach zmieniłem kraj na UK, to mnie potem nie chce do Nintendo Network zalogować bo kraj się nie zgadza.

 

Możesz założyć sobie drugie konto na UK tylko dla zakupów. Wtedy na czas zakupów zmieniasz kraj w konsoli i logujesz się na konto UK. Ja używam takich kombinacji do kupowania w Wii Shopie, bo on nie działa na polskich kontach.

 

W Sin & Punishment (bardzo niewygodne) oraz Xenoblade Chronicles (wygodne) mozna grac tylko na padlecie bez uzycia wiimota. Mowa oczywiscie o wersjach z eshopu.

Rzeczywiście, nie wiedziałem o tym, fajna sprawa. Z tego co widzę gry na Wii pochodzące z eshopu można grać na padlecie jeżeli posiadają obsługę Classic Controllera. Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...