Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Rayos dzwon do dystrybutora i zaklepuj limitki FE Fates. Zeby sie nie skonczylo jak w stanach. Musze to miec.

 

 

Rayos dzwon do dystrybutora i zaklepuj limitki FE Fates. Zeby sie nie skonczylo jak w stanach. Musze to miec.

xD

 

 

Ale w sumie Rayos bądź dobrym kolegą.......  :sorcerer:

 

 

już się robi :ogor:

Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/news/42353/5-klasykow-z-nintendo-wii-u-trafilo-do-nintendo-selects-oferta-dostepna-rowniez-w-europie.html
 

 

Nintendo potwierdziło, że dokładnie 15 kwietnia otrzymamy możliwość kupienia pięciu produkcji na Nintendo Wii U. Tak przedstawiają się tytuły:

  • New Super Mario Bros. U + New Super Luigi U
  • Donkey Kong Country: Tropical Freeze
  • Wii Party U
  • The Legend of Zelda: The Wind Waker HD
  • LEGO City: Undercover

Każdy z tytułów kupimy za około 110 zł w pudełku lub za 86 zł w wersji cyfrowej. Powyższe zestawienie prezentuje się naprawdę świetnie, ponieważ na liście znalazły się bardzo mocne projekty. LEGO City: Undercover to jedna z najlepszych gier z uniwersum LEGO, The Legend of Zelda: The Wind Waker HD jest wyjątkowym kotlecikiem, a w [gra]Donkey Kong Country: Tropical Freeze[/gr]a naprawdę warto zagrać.

Eleganckie tytuły za stówkę? Proszę bardzo, portfelik juz otwarty.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

O cholera, no to dla mnie 3 gry aż :D z czego dwie obecnie chodzą w kosmicznych cenach jak na swój "wiek" - Zelda i Lego po jakieś 190 zł :) Czekam na oferty sklepów.

 

Ale zdzierają, Zeldę sprzedawałem sporo taniej.

 

Dla mnie na pewno Donkey Kong wcześniej czy później i moooże Mario, ale jak zagrałem w Galaxy, to w dwuwymiarowe odsłony nie bardzo już mi się chce :P

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było już info, ale fragment oficjalnej notki prasowej od CQE:

 

 

Posiadacze Wii U już wkrótce będą mieli kolejną okazję, aby zapoznać się z sześcioma 

 
klasycznymi grami dostępnymi wyłącznie na tę konsolę już 15 kwietnia, kiedy wejdą one w skład 
 
marki Nintendo Selects. Tego samego dnia ich cena w Nintendo eShop zostanie obniżona do 
 
100,00 zł

 

Gry to:

 

  • NSMBU + NSLU
  • DKC TF
  • NintendoLand
  • Wii Party U
  • TLOZ WW HD
  • LEGO City Undercover

 

Nie podali cen fizycznych wydań, ale pewnie będą podobne/niższe.


 

Trwa promo na Lovegame, codziennie inny tytuł przeceniony na jakiś okres czasu
https://www.facebook.com/LOVEGAME0106/?fref=photo
 

 

Dzień drugi. Dziś w promocji Captain Toad na Wii U:

Wii U Captain Toad: Treasure tracker - 109zł
Amiibo Toad - 45zł

Oferta jest ważna do końca marca.

 

 

A jakbym ja napisał o jakimś promo/wyprzedaży w LG, to bym dostał minusy za reklamę :/

 

Dziś obniżka różnych części Inazuma Eleven na DSa/3DSa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...