Skocz do zawartości

Need for Speed: The Run


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie wyjdzie na jesień więc będzie co roku bo Shift ma być / już jest osobną marką jedynie z korzeniami w NFS.

mam dziwne uczucie że The Run podzieli los Undercover. miała byś wypasiona fabuła, scenariusz rodem z hollywood a wyszedł obornik. umiejętnie zrobiona i nieprzesadzona fabuła jako dodatek jest ok. z tym niestety NFS zawsze miał problem. jedynie widoczki napawają optymizmem. rajd przed us, różne miasta, tereny, pogoda, pory dnia - to może przyciągnąć i być najmocniejszym punktem. byle by tylko z nielegalnego ścigania / uciekania znowu nie zrobili festiwalu plastiku, agro tuningu i tandety.

Odnośnik do komentarza

to lepiej odłóż ten kredyt na później. HP robiło Criterion więc gra musiała być dobra a i sam styl gry prosił się o arcade. tą odsłonę na bank będzie robiło inne studio, do tego znowu fabuła więc i fizyka będzie inna. na moje styl jazdy to będzie podrasowany undercover, w końcu to samo studio będzie robić.

Edytowane przez Colin84
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To teraz już tak będzie, że kolejny NFS będzie wychodził co pół roku? EA trochę przechodzi samo siebie, tylko czekać aż Kotick podłapie temat.

 

Ścigałki z fabułą nie są fajne. Z resztą nie sądzę, że będzie to lepsza gra niż HP :P

 

Nie wiem czemu narzekasz że co pół roku nowy NFS. Przecież nie są robione przez jedno studio więc mogą sobie pozwolić na większa ilość NFS'ów.

Odnośnik do komentarza

Nie no NEWS Rewelacja :greeting: !!! Wyścigi to raczej nie moja domena ale tym razem się połakomię. Po pierwsze odpowiedzialne będzie moje ulubione studio Black box (NFS:HP2 na PS2, Skate 2 :wub: ) po drugie neu silnik Frostbite 2 od DICE (też ulubieńcy) ! i po trzecie ! To nie może się nie udać... tylko ten czas premiery :confused: (BF3)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Też jestem dobrej myśli. W końcu to Black Box stworzyło świetne, jak dla mnie, Most Wanted czy Underground. A teraz mając prawie trzy lata na produkcję (a nie tak jak np. przy Undercover - 10 miesięcy), gotowy silnik (i to jeszcze Frostbite 2!) i do tego Autolog, myślę, że znowu mogą pokazać na co ich stać. Czekam na porządny gameplay (najbliższy pewnie na konferencji EA na E3).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

http://www.youtube.com/watch?v=1743B9xz0sU  

No, i to mi się podoba (można nawet się pomylić, że to gameplay z HP), a nie jakieś skakanie po dachach.  

 

P.S. Niby to już mało ważne (bo i tak pewnie obie wersje będą identyczne), to jednak miło jest wiedzieć że to PS3 jest platformą przewodnią przy tworzeniu The Run.

http://www.gram.pl/news_8A3fGO,0_Tworcy_Need_for_Speed_The_Run_chwala_silnik_Frostbite_i_wskazuja_platforme_przewodnia.html

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Demo The Run nadjedzie 18 października.

 

Będziemy mogli pojeździć na trasie usytuowanej w pustynnej scenerii (nie zdziwiłbym się gdyby chodziło o tą z powyższego filmiku) tymi samochodami: Lamborghini Gallardo LP 550-2 Valentino Balboni oraz Porsche 911 Carrera S (ale to drugie dostaniemy jeśli polecimy demko komuś z naszej listy znajomych).

 

Edit: Możliwe jednak, że będziemy mogli pojeździć na dwóch trasach ;) :

http://www.youtube.com/watch?v=-99iAInkdpI

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tu masz rację. :D Fajna nagroda i fajnie, że EA się stara zainteresować ludzi grą w taki sposób.

 

Trochę mnie to wkurzyło jak zobaczyłem ten konkurs, teraz zachciało im się robić czasówki (pewnie wpadli na taki pomysł jak zrobiłem czas w nfs hp), szkoda że zostałem wtedy olany :)

 

Demo pewnie ściągnę, ale jak udało by mi się zając 1sze miejsce to nie wiem czy nawet by mi się chciało wyjeżdżać na chwilowy przejazd tym samochodem :x

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...