Skocz do zawartości

Need for Speed: The Run


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz rację. :D Fajna nagroda i fajnie, że EA się stara zainteresować ludzi grą w taki sposób.

 

Trochę mnie to wkurzyło jak zobaczyłem ten konkurs, teraz zachciało im się robić czasówki (pewnie wpadli na taki pomysł jak zrobiłem czas w nfs hp), szkoda że zostałem wtedy olany :)

 

Demo pewnie ściągnę, ale jak udało by mi się zając 1sze miejsce to nie wiem czy nawet by mi się chciało wyjeżdżać na chwilowy przejazd tym samochodem :x

 

Jak to wygrałeś konkurs wtedy i żadnej nagrody ani nic? Ja wezme udział w tym konkursie choć szkoda, że nie napisali, że ta nagroda to jazda testowa jako CO Driver, ale nic, rzadko kiedy jest okazja bujnąć się takim egzotykiem nawet na fotelu pasażera.

Odnośnik do komentarza

Model jazdy kupa - trochę jak poduszkowce/kartony, samochód co chwila (dosłownie) lata i w ogóle zero przyjemności. Tekstury to też kupa - niby FB2.0 miał być taki super ale nie udało im się go okiełznać. Jedynie co mi się podobało to lawina ;) Więc generalnie mocarnym tytułem to ta gra nie jest/będzie. Na pewno jej nie kupie, poczekam aż Criterion zrobią jakąś arcade'ową ścigałkę :)

Odnośnik do komentarza

Trochę przesadzacie. Tzn. żeby nie było - dla mnie ten NFS też jest słaby. Graficznie mi się podoba ale jeździ mi się chvjowo. I podobne zdanie miałem co do NFS: HP. A gdybym zagrał w demko tego, a w HP (pełną ofkoz) nie i poczytał wasze opinię to w głowie miałbym istny ideał samochodówki, gre w której w sumie wchodzimy wręcz w konsole i sami siedzimy w autku, killer graficzny. Chvja gufno warta prawda. NFS: HP też jakiś super nie był, co prawda był lepszy ale wy tu puszczacie jakąś lawinę pt. Criterion na tego jak by nie patrzeć gniota od Black Boxa :D Aż takiej przepaści nie ma.

 

Podsumowując. Syf malaria jeśli chodzi o NFSy od czasu Most Wanted. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

W NFS HP bardzo przyjemnie się grało, nie była to może ścigałka wszech czasów czy coś w tym stylu ale IMO najlepszy NFS od czasów Undergrounda (nomen omen tworzonego przez BB), a the Run mimo, iż wydaje się ciekawym konceptem zawodzi tam gdzie nie powinien - model jazdy i frajda płynąca z prowadzenia furek jest żadna. IMO nie ma porównania w tym aspekcie między tymi dwoma grami.

 

BTW demo HP nie porywało ale też nie odrzucało tak jak robi to demo gry od BalckBox

Odnośnik do komentarza

 

EA chyba sobie jaj nie robi i raczej wiedza co wydaja...

 

LOL, wiedza tak samo jak wiedzieli gdy wydawali gnioty typu NFS Prostreet albo Undercover... EA wydaje NFS jak co roku i nie ma znaczenia jak wygląda czy działa, minął rok i ma być. EA chce zarobić a nie wydać nam przepiękna grę.

 

Oczywiście ze przepaści nie ma miedzy HP a RUN, nawet są bardzo podobne... o to minus, aż za podobne żeby się nową wersja interesować tym bardziej że wyraźniej jest gorsza.

Odnośnik do komentarza

Widzę że spore negatywne opinie, w sumie tak samo było podczas demówki nfs hp, a gra okazała się naprawdę dobra.

Muszę ściągnąć to demo, ciekawe jak to wygląda.

 

Tid masakra. do HP nie ma startu. Graficznie jest SŁABIEEJ!!!! ( i to znacznie), gra się przycina, brak płynności grania, co to wogóle jest? SZOK, tragedia!!!!!

Odnośnik do komentarza

Ok, zagrałem w demo.

 

Jako wielki fan arcadowych racerów napisze tak:

- grafika - tutaj diametralnie widać że jest słabsza, do HP nie ma co równać

- model jazdy - tak jak myślałem, tak samo jak było na początku z HP, nie potraficie go ogarnąć. Ja na początku też miałem duże problemy jak tu co zakręcić, ale po 1h poznałem w ponad połowie mechanikę jazdy i wiem jak i kiedy zakręcać lub odpowiednio używać hamulca.

 

Teraz najważniejsze, ten nfs niestety będzie bardzo słaby ponieważ będzie się tutaj liczyło więcej szczęscia niż skill niestety, a dlaczego? WALL DRIVING!!! Ta gra niestety przez to traci u mnie szanse, śmieszą mnie te "tipy" podczas loadingów gdzie piszą: "aby pokonać szybciej wąskie zakręty używaj ręcznego hamulca" lub coś w tym stylu, skoro wiadomo że szybciej przejedziesz jadąc po bandzie : D

W NFS HP uderzenie w bandę kosztowało naprawdę dużą stratę sekund, a tutaj? bez komentarza.

Lubie arcade racery gdzie wymagany jest skill by się wybić, w tym nfs niestety tego nie będzie, ktoś pogra z 2tyg., nauczy się tras i jedziemy prostą linią (tak jak w split second).

 

Co do tego konkursu, to EA sobie chyba jaja robi, nie nazwał bym tego konkursu na najlepszy czas.

Po pierwsze co zauważyłem, randomowy start (na trasie z lawiną), raz wystartujesz z prędkościa 95mph, raz 110, najlepsze jest to, że po starcie jak wciśniecie "select", zyskujecie już z 1sek (cofa Cię na pozycje startową, ale z lepszą prędkością) :D No i z tego co zauważyłem to jest tylko 1 zakręt który wymaga się nauczyć by prawidłowo i jak najszybciej wyjechać z niego (pierwszy zakręt 180stopni), a reszta trasy? Trzymasz jak najwyższą prędkość, zbierasz nitro, a na ostrych zakrętach słynny wall driving. Gratulacje EA, zamiast zrobić konkurs w nfs hp demo gdzie wymagany był w większości skill, to robicie w takiej grze : )

 

Gry nie kupie (może jak będzie za 50zl), spróbuje coś tam w tym konkursie zrobić, może wygram przejazd porszakiem.

 

Tak na koniec, oczywiście nie uważam że gra jest bardzo słaba, jest według mnie naprawdę widowiskowa i fajna do pogrania. (do pogrania, czyli przejść całą/wbić platynę i zostawić).

Odnośnik do komentarza

Niestety nie jest ten konkurs w pełni uczciwy, ze względu na randomowy start w wyścigu.

 

Tak jak pisałem, nie mam pojęcia od czego to zależy, ale auto wystartuje raz z niską/średnią/wysoką czy nawet zerową prędkością, jest to niestety niedopracowane. Mi 2razy na około 100prób (niestety trzeba restartować jak auto słabo startuje) zdarzyło mi się że auto wystrzeliło jak z torpedy, tylko reszta przejazdu mi się nie udała, ale postaram się powalczyć.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem w demo, później zagrałem w HP.

 

Grafika gorsza, model jazdy ala żelazko, framerate do bani, przeciwnicy jadą po sznurku. Czekam na HP2.

 

Też nie zauważyłem absolutnie żadnego progresu w stosunku do HP. Obawiam się, że EA po kilku świetnych odsłonach wydawanych cyklicznie (Shift, Hot Pursuit, Shift 2) znów zaczyna z wypuszczaniem słabszych części NfS. Jednak mimo niestałego framerate, gorszej oprawy od HP grało mi się całkiem przyjemnie. Nie jest to jednak poziom ostatnich trzech odsłon, a zwłaszcza HP, bo oba Shifty podchodzą raczej już pod symulatory jazdy.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Gdyby nie samochody, których wykonanie stoi na poziomie standardów z GT5 i braku obsługi kierownic (wiem, jestem szalony, ale mam bzika pod tym względem), to byłaby to całkiem znośna gra. Fakt faktem to co powiedział Tidek, gra jest strasznie randomowa, widzę po swoich czasach jak raz na starcie mam + a raz - względem swojego wcześniejszego czasu, przez co konkurs traci jakikolwiek sens. Model jazdy mi się podoba, poczucie prędkości jest ok, a dynamika jak zwykle na wysokim poziomie. W pełniaka raczej na pewno zagram (jak w każdego NFS). Według mnie nie jest najgorzej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...