Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Był już kiedyś taki temat, i stwierdzono, że skoro istnieje mobilna skórka nie ma sensu się zajmować takimi rzeczami, jak wtyczka do Tapatalka. A szkoda, wielka szkoda, bo też bym chciał, by nasze forum obsługiwało ten świetny program.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był już kiedyś taki temat, i stwierdzono, że skoro istnieje mobilna skórka nie ma sensu się zajmować takimi rzeczami, jak wtyczka do Tapatalka. A szkoda, wielka szkoda, bo też bym chciał, by nasze forum obsługiwało ten świetny program.

Mobilna skórka - mobilną skórką a wygoda - wygodą :] Wg. mnie i na pewno innych forum świetnie by się świetnie przeglądało przy użyciu Tapatalka. Jeśli Administracja ma jakieś wątpliwości to niech sami sprawdzą i ocenią :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie potraficie zrobić forum pod tapatalk, to choć dajcie do wyboru wersję light forum, tak, żeby można było wygodnie przeglądać forum na komórce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość szpic

nie zgodze sie.

Ogladanie wersji normalnej jest duzo wygodniejsze niz mobilnej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adblock (z Marketu) na Androidzie blokuje mi te wyskakujace reklamy, wiec przegladanie forum jest przyjemniejsze, jednak obsluga Tapatalka moglaby byc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość szpic

No fakt, ale teraz atakuja zewszad reklamy, ktore na komorce ciezko ogarnac :|

Posiedzenia na kiblu nigdy nie beda juz takie same :(

ja tam wcale nie mam reklam na forum i to bez programów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz to nawet mobilnej skorki nie ma na forum?

Edit: Moglbys napisac jak zmienic, bo nie wiem :scratch_one-s_head:

Edytowane przez LooKaZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie sie automatycznie wlacza - iP3GS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lol włączyłem teraz i jest ta skórka a wcześniej nie było i w powiekszanie strony się trzeba było bawić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodanie tapatalk do forum to 5 minut(no może mniej) roboty: rejestracja na ich stronie, upload plików i wklejenie kilku linijek w kodzie. Skoro przez taki okres czasu stanowiło to za duże wyzwanie dla adminów, to nie liczyłbym, że w przyszłości coś się w tym temacie ruszy (;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość szpic

jest skorka mobilna, nie bedzie tapatalka. Bylo kiedys pisane juz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ps3site już ma tapatalka. Może w końcu ktoś nas zauważy i doda na tym forum. Skandal, żeby w dobie smartfonów wszelakich trzeba się bawić w skórki mobilne. Tym bardziej, że jego dodanie to, jak napisał jar3czek, 5 minut roboty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Perez - zmieniło się coś w kwestii Tapatalka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Perez - zmieniło się coś w kwestii Tapatalka ?

Dodane. Możesz potestować :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z góry ostrzegamy, że niewywalanie podpisu 'tapniete za pomoca itp...' będziemy nagradzać warnami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi