Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

To demo ma swoje cele,co napisanie jest w oświadczeniu,nie wiem jakim trzeba być idiotą by "zrazić" się kiedy wyraźnie jest napisane,że to preview i Konami chce by gracze obejrzeli i przetestowali sobie KONKRETNE elementy gry.

W zeszlym roku po becie wiele osob nawet nie sciagala dema, a przeciez mialo na celu testowac jedynie gre online. Inni sciagneli i narzekali na podobne elementy, co w becie, pomimo tego, ze kod byl o wiele bardziej zaawansowany, przez co przy premierze odpuscili w ogole zakup.

Nie kazdy Ader czyta ich newsy, oswiadczenia, bo wiekszosc graczy ma to w pompie.

Odnośnik do komentarza

Piszesz o problemie,który nie istnieje.

Zobaczysz dema,to się przekonasz,bo dla mnie ten temat tak jak mówiłem - nie istnieje.

Obadaj demo a potem krytykuj,jeśli w demach obrońcy sami CI będą biegać do przodu po podaniu wtedy wylej swoje żale :)

Do środy już niedługo.

 

Za bardzo nie zamierzam się rozżalać, nawet jeżeli obrońcy będą zbyt aktywni :) Najwyżej będzie się bardzo uważnie rozgrywało piłkę stoperami z tyłu albo przy użyciu kółka lub trójkąta. Pogramy samemu to się zobaczy co i jak. Fifa na asystach pewnie znów będzie się po 2 tygodniach nudzić i demo musiałoby mnie oczarować, żebym ją kupił.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

@easye

Fantastycznie,że przejąłeś się tym bardziej niż samo Konami i chcesz dla nich jak najlepiej.

Ja na demo czekam z wywieszonym jęzorem,a co kto sobie pomyśli o tej grze,to jego prywatna sprawa - większość ma i tak już wypracowaną opinie na jej temat,a to demo niczego nie zmieni.

P.S polecają ustawić od razu podania na 2 paski w opcjach :)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

To demo ma swoje cele,co napisanie jest w oświadczeniu,nie wiem jakim trzeba być idiotą by "zrazić" się kiedy wyraźnie jest napisane,że to preview i Konami chce by gracze obejrzeli i przetestowali sobie KONKRETNE elementy gry.

W zeszlym roku po becie wiele osob nawet nie sciagala dema, a przeciez mialo na celu testowac jedynie gre online. Inni sciagneli i narzekali na podobne elementy, co w becie, pomimo tego, ze kod byl o wiele bardziej zaawansowany, przez co przy premierze odpuscili w ogole zakup.

Nie kazdy Ader czyta ich newsy, oswiadczenia, bo wiekszosc graczy ma to w pompie.

 

Piszesz jakbyś był jedną z osób zainteresowanych Pes 2012. Dobrze wiemy, że PES nie lubisz i tyle. Nie wiadomo co zrobi KONAMI to i tak będziesz się czepiał i narzekał na tę grę. To co reprezentuje na filmikach PES 2012 to klasa. Widać gołym okiem, że gra jest dobra. Ty dalej żyj rokiem 2008/10. Dalej uważaj, że to co było słabe 2, 3 lata temu jest i teraz. Progres jest konkretny. Widać formę jak za starych czasów. Jako rzekomy były fan PES powinieneś od razu to zauważyć. KONAMI wypuszcza PES 2012 nie dla fanów takich ja ty tylko dla ludzi, którzy lubią te serię i od 2 lat dają podpowiedzi co KONAMI powinno robić. Starają się i wdrażają bardzo dużo rzeczy jakie fani oczekują. Współpracują idealnie z community. Efektem tego jest PES 2012. Typowy dobry PRO EVO. Pozdrawiam

Edytowane przez lons
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Powiem krótko - już nawet nie potrzebuję sprawdzać demka fify :D Król powrócił po 3 lata !! Jest wszystko - zwrotność zawodników, dobra zmiana zawodników(nie miałem jeszcze problemów), bramkarze mają nowe animacje jak się rzucają ( a po tym jak dostal jakas bezpanska pilke pod nogi to nie rzucal sie na nia jak dzikus jak kiedys, tylko przyjal i sie rozejrzal gdzie podac) i co najważniejsze .... FEELING :D Czuję, że Ci co nie muszą wstawać jutro rano to wcześnie spać nie pójdą :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

I co falcon ?Gra wymiata?

Król powrócił,z tego co czytam na forach:

LUDZIE JA POWIEM JEDNO, OGLĄDAM MECZE I WIEM JAK WYGLĄDA PRAWDZIWY MECZ, PES 2012= SYMULATOR PIŁKI NOŻNEJ i tyle w temacie smiley.gif Powrót Króla, FIFA 12 Musi Być Bardzo Bardzo Bardzo Dobra Zebym ją Kupił

:) :)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Powiem krótko - już nawet nie potrzebuję sprawdzać demka fify :D Król powrócił po 3 lata !! Jest wszystko - zwrotność zawodników, dobra zmiana zawodników(nie miałem jeszcze problemów), bramkarze mają nowe animacje jak się rzucają ( a po tym jak dostal jakas bezpanska pilke pod nogi to nie rzucal sie na nia jak dzikus jak kiedys, tylko przyjal i sie rozejrzal gdzie podac) i co najważniejsze .... FEELING :D Czuję, że Ci co nie muszą wstawać jutro rano to wcześnie spać nie pójdą :)

 

Falcon znając ciebie zaczniesz jutro narzekać :D

 

Ogólnie na forach zapanowała histeria. Ludzie są mega zadowoleni. Gra podobno wymiata. Czekam do środy.

Odnośnik do komentarza

Powiem krótko - już nawet nie potrzebuję sprawdzać demka fify :D Król powrócił po 3 lata !! Jest wszystko - zwrotność zawodników, dobra zmiana zawodników(nie miałem jeszcze problemów), bramkarze mają nowe animacje jak się rzucają ( a po tym jak dostal jakas bezpanska pilke pod nogi to nie rzucal sie na nia jak dzikus jak kiedys, tylko przyjal i sie rozejrzal gdzie podac) i co najważniejsze .... FEELING :D Czuję, że Ci co nie muszą wstawać jutro rano to wcześnie spać nie pójdą :)

 

Falcon znając ciebie zaczniesz jutro narzekać :D

 

Ogólnie na forach zapanowała histeria. Ludzie są mega zadowoleni. Gra podobno wymiata. Czekam do środy.

 

Po PES 2010 i 2011 jechałem totalnie, bo nie mogłem zdzierżyć tego co zrobili z moim ukochanym ISSem/PESem, a z tego co na razie widzę to wszystko praktycznie naprawione. Może to nie Konami tylko ktoś inny wydał? :D

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Powiem krótko - już nawet nie potrzebuję sprawdzać demka fify :D Król powrócił po 3 lata !! Jest wszystko - zwrotność zawodników, dobra zmiana zawodników(nie miałem jeszcze problemów), bramkarze mają nowe animacje jak się rzucają ( a po tym jak dostal jakas bezpanska pilke pod nogi to nie rzucal sie na nia jak dzikus jak kiedys, tylko przyjal i sie rozejrzal gdzie podac) i co najważniejsze .... FEELING :D Czuję, że Ci co nie muszą wstawać jutro rano to wcześnie spać nie pójdą :)

 

Falcon znając ciebie zaczniesz jutro narzekać :D

 

Ogólnie na forach zapanowała histeria. Ludzie są mega zadowoleni. Gra podobno wymiata. Czekam do środy.

 

Po PES 2010 i 2011 jechałem totalnie, bo nie mogłem zdzierżyć tego co zrobili z moim ukochanym ISSem/PESem, a z tego na razie widzę to wszystko praktycznie naprawione. Może to nie Konami tylko ktoś inny wydał? :D

 

Z 2010 zgoda, ale z 2011 to już nie. To właśnie 2011 był dobra podstawą i efektem tego jest 2012. Wiedziałem, że KONAMI nie odpuści. Jest już pierwsze pier.dolnięcie za rok będzie pozamiatane. Nikt inny nie wydał tylko KONAMI, ale parę osób zapomniało kto królował przez 12 lat :D

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Z 2010 zgoda, ale z 2011 to już nie. To właśnie 2011 był dobra podstawą i efektem tego jest 2012. Wiedziałem, że KONAMI nie odpuści. Jest już pierwsze pier.dolnięcie za rok będzie pozamiatane.

 

No właśnie - dobrą podstawą. A teraz dostaliśmy do tego wszystko co potrzeba :) Wiadomo, że jakieś kwiatki wyjdą pewnie jak się będzie dużo grało, ale na chwilę obecną jestem zauroczony ;) A przy demie PES 2011 kręciłem głową na to i na tamto :P

Odnośnik do komentarza

Z 2010 zgoda, ale z 2011 to już nie. To właśnie 2011 był dobra podstawą i efektem tego jest 2012. Wiedziałem, że KONAMI nie odpuści. Jest już pierwsze pier.dolnięcie za rok będzie pozamiatane.

 

No właśnie - dobrą podstawą. A teraz dostaliśmy do tego wszystko co potrzeba :) Wiadomo, że jakieś kwiatki wyjdą pewnie jak się będzie dużo grało, ale na chwilę obecną jestem zauroczony ;) A przy demie PES 2011 kręciłem głową na to i na tamto :P

 

Wyjdą kwiatki na pewno. Były one w PES 5 i 6 będą i w 2012. Najważniejsze, że jest feeling jak za starych czasów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...