Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

strasznie szybko

 

 

ale w miarę ladnie, tzn bez zachwytu bo tak powinno po prostu byc, zresztą oprawa na konsolach już dawno spowszechniała

 

Bez zachwytu taka samo jak z inna gra. Poziom bardzo zblizony. Takze pieprzenie o wielkosci tej drugiej porownujac filmiki obu gier jest mega smieszne.

 

nope , jedna graficznie w ruchu ( zwłaszcza) sporo ładniejsza :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza

strasznie szybko

 

 

ale w miarę ladnie, tzn bez zachwytu bo tak powinno po prostu byc, zresztą oprawa na konsolach już dawno spowszechniała

 

Bez zachwytu taka samo jak z inna gra. Poziom bardzo zblizony. Takze pieprzenie o wielkosci tej drugiej porownujac filmiki obu gier jest mega smieszne.

 

nope , jedna graficznie w ruchu ( zwłaszcza) sporo ładniejsza :-) :-) :-)

 

Sporo? W zyciu. 2 czy lata temu to tak, ale napewno nie teraz przy wersji 2012. Przykro mi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no sporo jak na możliwości konsol...cos ty chciał różnicy jak między generacjami ???

 

kolizje, animacje, przecież to wszystko mieści sie w mianowniku grafiki...i myslę, ze jesli chcesz mi odpowiedziec to zrób to w temacie fifa vs pes bo tu będziemy burdelic to znów siądziemy na ławce rezerwowych a to mi nie pasi bo za tydzien demko to fajnie będzie pogadac;-)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

It seems people want to listen to what they want. You pick your source, and we'll wait for the demo.

Isn't it strange how everyone who has played Gamescom code hasn't mentioned any problems, but everyone viewing the videos have?

 

Trust me, when you play the game, you'll have a much better understanding.

 

 

Wszystko ładnie pięknie, bardzo podoba mi się to, że zawodnicy wychodzą na pozycje, uciekają w uliczki itp. Ale uważam, że stoperzy startujący do przodu po każdym podaniu jak Bolt, to już jest problem. Zresztą po co to wychodzenie ma być automatem skoro mamy od tego L1? Czy Konami zawsze musi coś spier.... wprowadzając super zmiany ?

 

Zresztą jaki by PES nie był i tak go raczej kupię, bo nie zniosę kolejnej ping-pongowej fify z zawodnikami, którzy maja klej w nodze.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

It seems people want to listen to what they want. You pick your source, and we'll wait for the demo.

Isn't it strange how everyone who has played Gamescom code hasn't mentioned any problems, but everyone viewing the videos have?

 

Trust me, when you play the game, you'll have a much better understanding.

 

 

Wszystko ładnie pięknie, bardzo podoba mi się to, że zawodnicy wychodzą na pozycje, uciekają w uliczki itp. Ale uważam, że stoperzy startujący do przodu po każdym podaniu jak Bolt, to już jest problem. Zresztą po co to wychodzenie ma być automatem skoro mamy od tego L1? Czy Konami zawsze musi coś spier.... wprowadzając super zmiany ?

 

Zresztą jaki by PES nie był i tak go raczej kupię, bo nie zniosę kolejnej ping-pongowej fify z zawodnikami, którzy maja klej w nodze.

Ale zrozum wreszcie człowieku,że ten problem nie istnieje i każdy kto grał mówi to samo...czego jeszcze potrzebujesz.

Tak jak pisze na górze, - fajnie,że na temat gry wiesz więcej po obejrzeniu filmiku niż ten kto w nią grał.Ci co grali nie zgłaszali żadnych bugów i wszystko działa tak jak trzeba,nie ma żadnego nie kontrolowanego wychodzenia na pozycje.

Odnośnik do komentarza

Ale zrozum wreszcie człowieku,że ten problem nie istnieje i każdy kto grał mówi to samo...czego jeszcze potrzebujesz.

Tak jak pisze na górze, - fajnie,że na temat gry wiesz więcej po obejrzeniu filmiku niż ten kto w nią grał.Ci co grali nie zgłaszali żadnych bugów i wszystko działa tak jak trzeba,nie ma żadnego nie kontrolowanego wychodzenia na pozycje.

 

Pierwszy lepszy filmik z brzegu otworzyłem i proszę - 2:38 masz sytuację o której mówię. Stoper podaje, leci do przodu, jest strata piłki przez prawego obrońcę i napastnik wychodzi sam na sam. Gdyby piłka poszła na linii stoper -> stoper -> boczny, to napastnik mógłby sobie truchtem podbiec do bramkarza. Już wiesz o co mi chodzi człowieku ?

 

http://www.youtube.com/watch?v=7JgEeBKMOHI&feature=player_embedded

 

Edit:

Nowy(chyba) gameplay z gamescom:

 

 

Coraz bardziej mi się to wszystko podoba :D

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Ale zrozum wreszcie człowieku,że ten problem nie istnieje i każdy kto grał mówi to samo...czego jeszcze potrzebujesz.

Tak jak pisze na górze, - fajnie,że na temat gry wiesz więcej po obejrzeniu filmiku niż ten kto w nią grał.Ci co grali nie zgłaszali żadnych bugów i wszystko działa tak jak trzeba,nie ma żadnego nie kontrolowanego wychodzenia na pozycje.

 

Pierwszy lepszy filmik z brzegu otworzyłem i proszę - 2:38 masz sytuację o której mówię. Stoper podaje, leci do przodu, jest strata piłki przez prawego obrońcę i napastnik wychodzi sam na sam. Gdyby piłka poszła na linii stoper -> stoper -> boczny, to napastnik mógłby sobie truchtem podbiec do bramkarza. Już wiesz o co mi chodzi człowieku ?

 

 

 

Ja swoje,a Ty swoje, skoro nie rozumiesz co do Ciebie piszę,to niestety to nie ma sensu,

Super,że wiesz z filmiku więcej niż wszyscy ludzie,którzy w to grali i nie zgłaszali żadnych bugów.Filmik to tylko filmik,wybacz,ale ja jednak będę się trzymał wersji ludzi,którzy grali i wierze na słowo im,kiedy mówią,że nie ma buga polegającego na pchanie się wszystkich zawodników do przodu.

Jest 1000 powodów,dla których to tak wygląda,od taktyki po L1 + X.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Ja swoje,a Ty swoje, skoro nie rozumiesz co do Ciebie piszę,to niestety to nie ma sensu,

Super,że wiesz z filmiku więcej niż wszyscy ludzie,którzy w to grali i nie zgłaszali żadnych bugów.Filmik to tylko filmik,wybacz,ale ja jednak będę się trzymał wersji ludzi,którzy grali i wierze na słowo im,kiedy mówią,że nie ma buga polegającego na pchanie się wszystkich zawodników do przodu.

Jest 1000 powodów,dla których to tak wygląda,od taktyki po L1 + X.

 

Zapewniam Cię, że nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem ;) I rozumiem, że trzymając pada w ręce i grając, można na to nie zwracać uwagę. Ale Ty próbujesz mi wmówić, że WSZYSCY zawodnicy wychodzący do przodu po KAŻDYM podaniu na KAŻDYM filmiku z gamescom, to żaden problem, bo grające osoby nie zwracają na to uwagę.

 

2 czy 3 dni temu napisałem do kilku osób, które wrzuciły filmiki na YT z gamescom, w tej sprawie(czy trzymają L1 ciągle czy to idzie automatem) i tylko jeden użytkownik mi odpisał (saibarcafi):

 

"The problem is that this Active AI makes every single player on the pitch run after he passes the ball, it was already spotted by many other players, let's hope Konami make something regarding that, it's kinda ridiculous."

Odnośnik do komentarza

Konami za dawnych lat miał podobną tendencję- jesli jakiś element był zbyt słaby / nieużyteczny to w następnej odsłonie tenże przepakowany był wyraźnie

 

w PES 2011 pilarze nie wychodzili , teraz wychodzą hehe

 

Mordy piłakrzy realu,milanu i manU - słaba jakość.

http://www.prorevo.de/blog/2011/spielergesichter-von-der-gamescom/

Co do tego wychodzenia całą drużyną:

Ja zacznę się martwić,jak sam tego uświadczę,póki co nie mam NAJMNIEJSZYCH obaw co do tego elementu.

Odnośnik do komentarza

Info z Twittera Jona Murphy'ego:

 

"Also got news about a pass and run bug. It has been sorted, but need to explain more after the demo details are out."

 

I chyba tym zdaniem możemy zakończyć Ader naszą debatę na temat tego czy faktycznie było coś nie tak z tym wychodzeniem na pozycje. Na tym filmiku co wrzucił Raulos powyżej, wygląda to tak jak powinno wyglądać :) Oj czuję w kościach, że mój powrót do PESa się szykuje wielkimi krokami.

 

EDIT: Bug naprawiony już w wersji demo, która ma się pojawić w tym tyg :)

 

"Had some really good news. The pass and run bug seen in GC code was fixed in time for the demo this week"

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Info z Twittera Jona Murphy'ego:

 

"Also got news about a pass and run bug. It has been sorted, but need to explain more after the demo details are out."

 

I chyba tym zdaniem możemy zakończyć Ader naszą debatę na temat tego czy faktycznie było coś nie tak z tym wychodzeniem na pozycje. Na tym filmiku co wrzucił Raulos powyżej, wygląda to tak jak powinno wyglądać :) Oj czuję w kościach, że mój powrót do PESa się szykuje wielkimi krokami.

 

EDIT: Bug naprawiony już w wersji demo, która ma się pojawić w tym tyg :)

 

"Had some really good news. The pass and run bug seen in GC code was fixed in time for the demo this week"

No chyba jednak nie.

To tylko PRowa zagrywka:

Adam WENB(jesli ktos ma problem,z jego wiarygodnością,niech wie,że WENB będzie na okładce PES2012,bo to oni dają cały feedback do Konami,a Adam jest w ciągłym kontakcie z Jonem,.

 

I emailed Konami asking for them to comment. Think we've looked after base for them while they went away, now they are back it's time for them to help appease the fragmented community.

I think You'll see Konami being careful how they address it. I've spoken to Konami, it's not a bug. But they will present it to the masses like they've listened, and fixed it.

It's smart.

Ale sprzeczaj się dalej.

 

Bezpośrednia odpowiedź na ten drugi cytat z twittera:

 

I love that. It's an undercover middle finger at the people who tried to claim it was a bug.

 

I think even those dimwits know it's not possible to 'fix' something when a demo takes more than a few days to be approved.

 

I love Jon, made my morning.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Oficjalne info od Konami o dwóch demach:

 

PES 2012: Two Demos Announced

KONAMI offers early taste of PES 2012 for fans

Konami DigitalEntertainment GmbH has announced it will release TWO playable demos for its eagerly awaited PES 2012 title. The demos will be available free for PlayStation®3, Xbox 360® and Windows PC, and will give PES fans a chance to experience the game early in its development cycle and prior to release.

The first demo will be released on August 24th and will be based on a preview build of the game. While there will be areas that are refined, KONAMI wants PES users to try out the game’s many new Teammate Control elements prior to launch and experience the realism that Active AI brings to PES 2012, and which have been singled out for extensive praise by the media. The demo will also showcase the individuality of the many teams in the game, and users will be able to pick from six teams and their playing styles – Manchester United, AC Milan, FC Porto, S.S.C Napoli, Santos FC, and C.A. Panarol – and pit them against each other in 10-minute matches. The demo will also showcase key Challenge Training elements, where fans can practice the new control systems to fully enjoy the game.

The first PES 2012 demo will not be truly representative of the final game, so KONAMI will issue a second free demo reflecting the final version’s feel and gameplay in mid-September for the same formats. This will also offer 10-minute matches, but with a different team roster of Tottenham Hotspur, FC Bayern Munich, FC Internazionale Milano, Rangers FC, Club America and Sport Club Internacional.

“We have spoken a lot about the new additions to PES 2012, and now we want users to see it for themselves,” explained Jon Murphy, European PES Team Leader. “By releasing a demo for preview purposes, we want people to get in early to try out the Teammate Control elements and to see for themselves how the Active AI works. This will then be followed by a second demo that offers different teams, and a closer approximation of what the final game will play like. We truly value the support and input of our user base – and these demos are so they can see how their help has aided the most ambitious PES to date.”

Odnośnik do komentarza

Piszesz o problemie,który nie istnieje.

Zobaczysz dema,to się przekonasz,bo dla mnie ten temat tak jak mówiłem - nie istnieje.

Obadaj demo a potem krytykuj,jeśli w demach obrońcy sami CI będą biegać do przodu po podaniu wtedy wylej swoje żale :)

Do środy już niedługo.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...