Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info. Z Waszych relacji wygląda na to, że będzie najmniej - za(pipi)iście.. Takiej zgodności na tym forum jeszcze nie było.. :P Same filmiki urywają łeb - nie mogę się już doczekać! :)

 

Spokojnie znajdą się 2, 3 oszołomy co będą wszystkim wmawiać, że są ślepi i PES 2012 jest słaby. Przecież Pes 2012 nie może być dobry :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za info. Z Waszych relacji wygląda na to, że będzie najmniej - za(pipi)iście.. Takiej zgodności na tym forum jeszcze nie było.. :P Same filmiki urywają łeb - nie mogę się już doczekać! :)

 

Spokojnie znajdą się 2, 3 oszołomy co będą wszystkim wmawiać, że są ślepi i PES 2012 jest słaby. Przecież Pes 2012 nie może być dobry :/

Tulu pajacow tę serię skreśliło. Kij im teraz w oko.

 

Oszolomy, pajace, Lons, wez leki.

 

Raulos ma w profilu X'a ze gral w demo PES'a.

Edytowane przez easye
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ej,pamiętajcie ,że to wersja preview , jeszcze wiele na plus może się zmienić,zwłaszcza bramkarze,o których Konami w pełnej wersji ponoć poprawiło :)

P.S

Już czuje jaki z takiego Robbena będzie potwór o.O

 

Dokładnie będzie jeszcze 2 demo :D

 

Dzięki za info. Z Waszych relacji wygląda na to, że będzie najmniej - za(pipi)iście.. Takiej zgodności na tym forum jeszcze nie było.. :P Same filmiki urywają łeb - nie mogę się już doczekać! :)

 

Spokojnie znajdą się 2, 3 oszołomy co będą wszystkim wmawiać, że są ślepi i PES 2012 jest słaby. Przecież Pes 2012 nie może być dobry :confused:

Oszolomy, pajace, Lons, wez leki.

 

Raulos ma w profilu X'a ze gral w demo PES'a.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

No miejmy nadzieje ze te zachwyty maja pokrycie w rzeczywistosci, ciekawe jak bedzie chodzilo online bo jednak to jest dla mnie priorytetem.

 

 

PS. lons nie wiem naprawde czy jestes taki durny czy tylko udajesz, wyzywasz ludzi ktorzy slusznie wytykali wady pesa 2010 i 2011, teraz duza grupa tych wlasnie osob (grajacych przez ten czas w fife) wyraza sie pochlebnie o edycji 2012. Nie mowi ci to moze, ze te wlasnie osoby kieruja sie obiektywnym podejsciem do sprawy, sa otwarte na obydwie pozycje i wybieraja ta lepsza? Do tej pory fifa byla lepsza, teraz mozliwe ze PES wroci do chwaly, ale nikt nikogo grajacego do tej pory w PES 2010 i 2011 nie nazywal pajacami.

Edytowane przez Forebode
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

musiał kur.wa napisac post w którym przekazał nam "trzy kropki" zamiast zedytować swój post powyżej.

 

 

Ale nie, trzy kropki zasługiwały na nowego posta.

 

_______________________________________-

 

 

fajnie, ze długi meczyk dali do demka. Nie ma już na koncu tego mega długiego filmiku, którego nie dało sie przerwac i szybciej było wyjśc z gry i ją odpalic od nowa niz doczekac do konca? ;-)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

musiał kur.wa napisac post w którym przekazał nam "trzy kropki" zamiast zedytować swój post powyżej.

 

 

Ale nie, trzy kropki zasługiwały na nowego posta.

 

_______________________________________-

 

 

fajnie, ze długi meczyk dali do demka. Nie ma już na koncu tego mega długiego filmiku, którego nie dało sie przerwac i szybciej było wyjśc z gry i ją odpalic od nowa niz doczekac do konca? ;-)

 

Na końcu filmiku nie ma ale ja nie mogę przełączyć intra i muszę się z nim, za każdym razem jak włączę grę, męczyć...

Odnośnik do komentarza

 

fajnie, ze długi meczyk dali do demka. Nie ma już na koncu tego mega długiego filmiku, którego nie dało sie przerwac i szybciej było wyjśc z gry i ją odpalic od nowa niz doczekac do konca? ;-)

 

jest trailer puszczony jako intro nie do skipnięcia, ale jak raz przeleci to potem już grasz ile chcesz bez zadnych trailerów który mozna później już pominąć

 

na pc się wywala plik z trailerem i jest spokój

 

PS. dalej jestem zachwycony tym co przygotowało Konami, ciągle znajduje coś nowego, jakie akcje mozna kręcicć Neymarem...joga bonito :) trochę nie czuje tych strzałów (raz naciągam Rooneyem pól paska i ledwo się toczy a raz lekko dotykam kwadrat i leci okno..duzo zależy czy masz krycie i jak jesteś ustawiony do piłki itp itd, w 2gim demku mają być już inne heh) i bramkarze wypluwają bardzo duzo lajtowych strzałów, też mają być pofixowani na demo nr 2 ; reszta jest fakin grejt :dance2:

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Ja ściągam z torrenta, leci mega kiepsko, bo około 100kB/s, ale ważne, żeby do jutra doleciało. Ostatni PES, w którego grałem na poważnie, to 6-stka, chociaż więcej od niej grałem w 5-tkę, wolę grę defensywną. Po tym, co zobaczyłem w 2008 i 2009 przesiadłem się na Fifę, ale teraz, czytając Wasze wrażenia, niemiłosiernie się podjarałem na myśl o powrocie Króla, więc obyście nie kłamali, oby to faktycznie był stary, dobry PES/ISS. Oczywiście na pewno podzielę się wrażeniami po sprawdzeniu dema. Oj, coś czuję, że w tym roku będą większe wydatki, bo będzie trzeba kupić 2 gry piłkarskie, z czego pierwszy będzie PES, bo w Fifę, to sobie mogę w 11-stkę pograć. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...