Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę,mam dobre przeczucia co do tej gry :)

Powrót zwodu [ ] + X ,który działa jak za czasów PS2.

Drybling z R2 jest kluczowy - znów przypomina mi się PES 5 i 6 ,strzały z R2 w końcu mają nie być bezużyteczne oraz parę innych niby pierdół,ale zmieniających rozgrywkę i urozmaicających ją bardzo :)

 

Z całym szacunkiem ale chyba wiele nie pograłeś w pesa 2011. Strzały z r2 mają bardzo duże znaczenie (po prostu nie wszystkie kąty ze starych pesów działają ) a markowanie też jest udane (kluczowe znaczenie ma ilość paska którą naciągniemy ). Inna sprawa że mnie również cieszą wszystkie nowinki związane z nowym pesem, ja tam będę i tak w niego grał, dla mnie wystarczy że spełni jedno kryterium- nie będzie taki jak pes 2010.

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Jutro dowiemy sie kiedy bedzie demo fify 2012, zobaczymy mase screenow oraz filmikow. Jesli chodzi o pesa 12 pewnie ta sama sytuacja... juz za 1,5 mca premiera obstawiam demo na 1 tydz wrzesnia... Konami tez ma jutro prezentacje ? Gamersyde jak co roku nagra rozgrywke i wrzuci w HD. Jutro jest otwarte dla prasy po jutro juz dla normalnego ludu jesli sie nie myle wiec filmikow nie oficjalnych mozemy sie spodziewac od srody / czwartku. W tym roku przeciez tez ma byc beta jesli sie nie myle... wiec dema przed premiera mozemy nie ujrzec...

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza
Jak to jest ze ja tego wczesniej nie widzialem?! Jeden z najlepszych trailerow jakie zrobilo konami... jak nie najlepszy... kazdy wie jakie robi intra i trailery... :)

 

Intra do PESów 1, 2 & 3 to prawdziwe mistrzostwo świata. Każdy kto twierdzi, że Seabass & spółka nie znają się na piłce i jej nie kochają (a słyszałem takowe opinie) niech obejrzy sobie te filmiki :]

Odnośnik do komentarza
Jak to jest ze ja tego wczesniej nie widzialem?! Jeden z najlepszych trailerow jakie zrobilo konami... jak nie najlepszy... kazdy wie jakie robi intra i trailery... :)

 

Intra do PESów 1, 2 & 3 to prawdziwe mistrzostwo świata. Każdy kto twierdzi, że Seabass & spółka nie znają się na piłce i jej nie kochają (a słyszałem takowe opinie) niech obejrzy sobie te filmiki :]

Zgadzam sie... dlatego zaznaczyłem od pesa 6 w zwyż....

 

Gwoli przypomnienia...

 

 

 

Jutro info o PES ? Jakies konkrety podane ?

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

W Konami pracują strasznie wredni ludzie. Jak oni mogą wypuszczać tak fajnie wyglądającego PESa akurat w tym roku? Nie mogli go wypuścić za rok? Już i tak lineup gier na jesień wygląda niesamowicie. Skąd brać czas i pieniądze na te wszystkie gry? :unknown:

 

 

Fajnie, że w końcu będzie jakaś konkurencja dla Fify :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...