Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

to oficjalna okładka? dobrze bo ta z Messim mi sie kojarzy niedobrze;-) <słabe lata pesa>

 

 

nie sciagam na pc, erdolę granie "na grzybie" , poczekam do środy:/ zresztą rok temu pes na pc był gorszy na pc bo był szybszy niż na konsoli (jak dla mnie to wada)

 

własnie...jak jest z deflautowym tempem, nie zapier.dala tak jak na niektórych filmikach?

Odnośnik do komentarza

twarza fify Rooney niezmiennie, jak Messi?

 

 

w Polsce oficjalnie...14 października. No ale bez problemu dostaniesz wcześniej, z innego regionu, nie bedzie i tak polskiego komentarza (a szkoda, Borek był dobry w 6...to ma niepopularna opinia;-) wiec róznicy nie ma

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

noooo... jak opinie ? Ader? Falcon napisz cos wiecej

 

Ja jestem zauroczony tak jak napisałem :) Od czasów przesiadki z PES 2009 na FIFA 09 na PS3 nie czułem takiej świeżości. Zauważyłem, że strzały z R2 znowu sensowniej wyglądają. Bronić się nie potrafię mimo, że staram się czytać grę :P Duszenie X'a nie przynosi pożądanych skutków. Chyba trzeba raz a w odpowiednim momencie nacisnąć. Poza tym po 3 latach mam sporo nawyków z fify, ale pogra się trochę to będzie gitara. Nie będę pisał już za dużo, bo tego feelingu z gry nie da się opisać :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

OJAJE.BIE PES WRÓCIŁ :music::woot::nyam1:

 

dokładnie taki jakiego chciałem! czyli wypisz wymaluj PES3/5 wsadzony w nowe szaty! mozna też go nazwać naprawionym PESem2011 bo wszystko co leżało i kwiczało w 2011 teraz działa jak należy, działa wręcz wyj.ebiście lekko powiedziawszy

 

zacznę od tego że w tamtym roku PES mnie mocno oszukał, bo dopiero po dłuższym ograniu wyszedł cały syf (mecze były wojnami na trójkąty które wchodziły jak w masło bo obrońcy zamulali jakby biegali w budyniu , sterowanie było mega nieczułe na to co się wciska, robienie kółek Xavim przypominało wykręcanie samochodem ; byle Valeny doganiał Messiego catchup bug ; nieciekawy gameplay bo AI stało w mscu i nie dało się go zmusić do niczego ; i na końcu słabe polagowane pełne cheaterów online - miałem fun w becie a fulla sprzedąłem po 2tyg jak się poznałem jaki to kau)

 

no i teraz odpalam demo PES2012 i co widzę - pierwsze wrażenie uderza w pysk od razu - to jest PES5? centralnie taki sam feeling! drugie wrażenie i to mówiłem sobie w duchu podczas pierwszych meczy "naprawili wszystko, naprawili wszystko" , czyli dobrze odrobiona praca domowa przez Konami, wszystko - WSZYSTKO - co ssało w poprzedniej edycji teraz jest wręcz boskie :nyam2:

 

ok o co mi chodzi :bad: co jest takie secksi :

 

- to co wali plaskaczem w ryj to przede wszystkim najważniejsza sprawa czyli responsywność, w końcu te piłkarzyki się dobrze ruszają! jak coś wciskam to działa to natychmiast, nie ma już tych syfiastych zakosów które trwały rok, teraz ludki bardzo szybko reaguja na komendy, odwrót 180, odwrót z R2, robienie kółeczek to teraz miodzik - to było krytycznie ważne imo dla całego gameplayu no i W KOŃCU jest takie jak powinno - szybkie, płynne, za(pipi)iste

 

- teraz się mocno mocno zdziwicie :nyam1: ale animacje! są bardzo MIĘCIUTKIE i świetnie wpasowują się w grę, bardzo duzo dodali stuffu jak biegniesz z piłka i robisz jakieś manewry na boki, np lecisz takim Rooneyem na obrońcę, przechodzisz go po skosie i Roo robi ładny balans i jedzie do przodu :) bajka jak teraz ludki się ruszają, tak jak mówiłem miękkie animacje które wcześniej miał tylko Messi, teraz defaultowo kontrola piłkarzy po prostu sprawia fun, powiedziałbym że przypomina to Fifke momentami ; dodam do tego ze podczas kilku meczy widziałem masę mase nowych animacji, uskoków od obrońców, przewracania się lub próby nie przewrócenia się, najbardziej dopakowane w animacje jest poruszanie się z piłka, odbiory, przyjęcia...jest lux

 

- obrońcy w końcu bronią, obrona jest solidna bo tackle z X działa tak jak na PS2 - czyli jak trafisz to masz piłkę, w 2011 był głupie faule zdupy albo przeniki i obrona nie istniała

 

- trójkąty NIE przechodzą tak banalnie, obrońcy też już reagują normalnie, mozna normalnie w to grać w końcu :) nie będzie triangle wars jak ja to nazywałem

 

- Valeny nie dogoni już Messiego bo nie ma catchup bugu, ci lepsi są lepsi i to widać, dokładnie jak w w PESach na PS2

 

- drybling ISTNIEJE i jest ultrakonkretny! nie potrzeba żadnych trików żeby kogokolwiek minąć (hi FIFA), jest oldskulowo jak w starych pesach, jedziesz typów na balans samą kontrola analogiem, mieszasz to z biegiem i R2 i można wkręcić każdego ; ofkoz triki sa i mam zamiar je masterowac jak w starych pesach, zjechać kogoś Ronaldo chopem albo elastico zawsze jest fajnie :] juz wiem że wymasterowanie dobrej kontroli i dryblingu da mi ogromną przewagę (online) bo drybling po prostu działa i w połaczęniu z jakimś cyborgiem typu CR7 będzie czystym miodem

 

- AI to jest coś pięknego, pierwszy mecz? 2-2 dwa razy zostałem ukarany, raz złe ustawienie w obronie a dwa złe wyprowadzenie piłki z obrony..cpu gra fantastyczna piłke, mozna się od niego DUZO nauczyć, jego gra wyglada jak jakby jakis skilled kolezka wpadł wam do chaty ; powiem tak, czy w jakimkolwiek pesie Zlatan próbował wam kiwac i lobować bramkarza? takie właśnie jest AI :music:

 

- strzały mi się podobają, coprawda lubiłem petardowate rakiety z 2011 ale teraz to stonowali i sa w sam raz, wchodzi masa fajnych róznorodnych bram, mozna strzelić z każdego miejsca, to nie fifowy skrypt, this is PES, co powiecie na to ze Zlatan (cpu) strzelił mi okno z fałsza? trochę mnie przytkało (a jak cpu wygrywa to Robinho robił wkurzające triki :P )

 

- sędzia nie jest kretynem, gk nie mija się z piłkami o co się bałem

 

tak to wygląda na chwile obecna, jestem MEGA PODJARANY tym czego dokonało Konami, spodziewałem się naprawienia kilku rzeczy ale to jest potężny, kolosalny, gargantiuczny krok do przodu ; gameplay to copypaste z PS2, na to zawsze po cichu liczyłem ale nie spodziewałem się tego teraz, jeśli online nie zawiedzie to dla mnie tron jest już u mnie obsadzony

 

czuję się zmiażdżony, ide grać dalej :nyam2:

Odnośnik do komentarza

Tempo może wydawać się szybsze,ale tylko z tego powodu,że reakcje są szybsze i gra wygląda jak powinna w końcu.Akcje trzeba budować,nie pchać sie na chama do przodu,bo łatwo piłkę stracić.W mojej opinii gra ma bardzo podobne tempo do PES 2011,a nawet ciut wolniejsze.

Kontrola nad drugim zawodnikiem,czy to w wolnym czy w akcji nie jest na pewno czymś,dzięki czemu łatwiej będą padały gole ze stałych fragmentów,także Ci,którzy się martwili o ten elemnet,moga być spokojni.

Odnośnik do komentarza

Kontrola nad drugim zawodnikiem,czy to w wolnym czy w akcji nie jest na pewno czymś,dzięki czemu łatwiej będą padały gole ze stałych fragmentów,także Ci,którzy się martwili o ten elemnet,moga być spokojni.

Bardzo fajnie można auty i wykopy bramkarzem rozgrywać. Z rożnego już ciężej, bo piłka nie jest "zalockowana" na piłkarzu tylko leci w dane miejsce i trzeba idealnie nabiec - na razie raz tylko udało mi się w ten sposób uderzyć głową :)

Odnośnik do komentarza

Wyglada to dosyc ciekawie ale jedno jest pewne - takiego community, ilosci trybow online, braku lagów jak fifa to PES napewno miec nie bedzie. Dla mnie online to podstawa, wiadomo granie ze znajomym siedzacym obok rlz ale nie kazdy ma kupli trzymajacych dobry poziom zawsze obok ;) do tego brak pelnej licencji...

 

czekam na demo ale i tak na bank FIFE biore na premiere;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No to już widać że ten pes będzie zbyt ofensywny. Ty strzeliłeś gola z wypuszczenia z wolnego, ja po prostu z chorego konta z 30 metrów zlatanem (też wolny), Ronbalto już wsadził knucka z ponad 40stu (również z wolnego). Jak na razie mieszane odczucia. Z jednej strony wrócił stary timing, reagują od razu na wszystkie komendy, drag back jest użyteczny znowu. Fajnie wybijaja piłki z obrony, nożyczki, przewrotki, chore główki na samobójcę itp. Dużym plusem jest to że zawodnikom wychodzą zawsze zwody, doprowadzało mnie to do białej gorączki w poprzednich częściach. Z drugiej, gra jest za szybka, wpadają chore bramki , komputerowi się nie da odebrać piłki. Zapowiadają się iście arcadowe wyniki. Liczę że to demo to jakiś wczesny kod, sporo do naprawy. Ustawienia formacji na maksa pokombinowane.

Odnośnik do komentarza

No to już widać że ten pes będzie zbyt ofensywny. Ty strzeliłeś gola z wypuszczenia z wolnego, ja po prostu z chorego konta z 30 metrów zlatanem (też wolny), Ronbalto już wsadził knucka z ponad 40stu (również z wolnego). Jak na razie mieszane odczucia. Z jednej strony wrócił stary timing, reagują od razu na wszystkie komendy, drag back jest użyteczny znowu. Fajnie wybijaja piłki z obrony, nożyczki, przewrotki, chore główki na samobójcę itp. Dużym plusem jest to że zawodnikom wychodzą zawsze zwody, doprowadzało mnie to do białej gorączki w poprzednich częściach. Z drugiej, gra jest za szybka, wpadają chore bramki , komputerowi się nie da odebrać piłki. Zapowiadają się iście arcadowe wyniki. Liczę że to demo to jakiś wczesny kod, sporo do naprawy. Ustawienia formacji na maksa pokombinowane.

 

Pamiętaj że tu nawet 70% nie ma.... Gość który ma preview na pro evo twierdzi że sporo się różni demo. W ver. preview jest ciężej strzelic gola. Bedzie w tym roku Masterleague online? Mam nadzieje że online bez lagów? nic o tym nie mówią w tym roku ??

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...