Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Taki temat już jest ale pesowcom się tam nie chce wchodzić bo mają zgrzyt do dyskusji na temat fifa vs pes, fani fify spamują tematy o pesie od lat, dyskusji z nimi się nie da prowadzić, niektórzy wpadają tylko napisać gorącego posta i znikają na rok, inni spamują raz na miesiąc odpisując na swoje wątki zaczęte dużo wcześniej , jeszcze inni od kilku lat regularnie narzekają na pesa. Nie wiem jak jest w temacie fify bo tam nie wchodzę, czuję jednak że tam jest kółko wzajemnej adoracji. W każdym razie dla mnie nowy pes miażdży bryłę, bieganie dwoma zawodnikami to jest to, masteruję tą zagrywkę od kilku dni :D

Odnośnik do komentarza

Im lepiej idzie mi w obronie i im więcej zaczynam korzystać z Burstów, tym coraz bardziej wkręca mi się demko w takiej postaci w jakiej jest :) A jak bramkarze coś odwalają, to się tylko uśmiecham pod nosem. Pooglądałem trochę filmików z fify i pesa(od tego gościa co wrzucił black mamba - rewelacja, aż chce się grać) i w fifie pieprzą, że już nie da się tak łatwo 1-2 robić itp, a jak widzę coś takiego jak w poniższym filmiku od 4:01, to jestem pewien, że znowu wszystkie mecze online w fifę będą wyglądały w ten sposób. 1-2, 1-2, 1-2 i gol ,ewentualnie dla urozmaicenia zamiast ostatniego one-two to L1+trójkąt.

Kolejnego roku takiego grania raczej bym nie zniósł (biorąc pod uwagę, że fifa 11 znudziła mi się po 3 tyg, ale pes 2011 mnie odrzucał, więc grałem w nią dalej). W PESie poprawią bramkarzy w pełnej i będą wszyscy zadowoleni :) Czuję, że po wyjściu drugiego dema dużo osób odszczeka, to co pisało w tym temacie :D

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Mocniej leci z r1, jak sobie wypuscisz pilke. Z r2 masz strzal wew. czescia stopy, ktory jest dokladniejszy jak nikt Cie nie popycha. Do 20 metra oplaca sie strzelac z r2

 

W czasie sprintu zazwyczaj strzelam z R1 (ale nie ma tutaj żadnych kombinacji jak w fifie, że po naładowania paska puścić wszystkie przyciski, żeby poleciała bomba ?:D), a na takie strzały z wypuszczeniem to trochę miejsca potrzeba, ale są zabójcze. Albo takie gdzie po przyjęciu z jednoczesną zmianą kierunku wypuszcza zawodnik przed siebie na 5 m piłkę. 16-20 metr próbuję z R2 strzelać. To samo miałem w PES 2008, że nie mogłem wyczuć strzałów dosyć długo, ale jak się później udało, to dobrze latały piły.

Odnośnik do komentarza

Krótka recenzja od Gamereactor:

 

"The beautiful animation work is immediately clear. This includes everything from dribbling to the challenges that no situation looks unnatural. Konami sets the standard in this category, and we can not recall having seen such an animated activity in a football game before. It gives the experience another layer of authenticity.

 

The new animations are not just for show, they also improve the gameplay. In previous games there were sometimes situations where a player seemed unsure how he would tame the ball. The orders of the new animation system remains to be done a little work, but this is typically an area where PES far surpasses FIFA".

Odnośnik do komentarza

Krótka recenzja od Gamereactor:

Konami sets the standard in this category, and we can not recall having seen such an animated activity in a football game before. It gives the experience another layer of authenticity.

 

The orders of the new animation system remains to be done a little work, but this is typically an area where PES far surpasses FIFA".

Czy ja dobrze rozumiem ? Według nich animacje w nowym PESie przewyższają o wiele konkurencje ? :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Krótka recenzja od Gamereactor:

 

"The beautiful animation work is immediately clear. This includes everything from dribbling to the challenges that no situation looks unnatural. Konami sets the standard in this category, and we can not recall having seen such an animated activity in a football game before. It gives the experience another layer of authenticity.

 

The new animations are not just for show, they also improve the gameplay. In previous games there were sometimes situations where a player seemed unsure how he would tame the ball. The orders of the new animation system remains to be done a little work, but this is typically an area where PES far surpasses FIFA".

Tym ostatnim zdaniem możemy chyba podziękować kolesiowi co recenzował tę grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...