Skocz do zawartości

Najbardziej czekam na...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w sumie na nic nie czekam... wiekszość gier, w ktore chce zagrac ma ustawione premiery i jakos nie spieszy mi sie do grania w nie.

 

no ale jak juz miałbym tak wymieniac to:

 

Children of Eden - mam lekkeigo w(pipi) bo gierka predzej wyjdzie na x360, a chętnie przytuliłbym duchowego następcę REZ'a

Journey - bo klimat, bo flower był dobry, bo zapowiedzi są bardzo pozytywne

Wipeout Trinity - wipeout c'nie? Jeszcze nic nie wiadomo o gre ale myśle... zepsuć tej gry chyba nie zepsują? Czekam.

Nowy MGS - żeby się pośmiać z Kojimy... kuźwa jak można było tak zepsuć tą serie?

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

U3 - bo 1 i 2 był znakomite.

 

Fifa i Pes wol 2012 - bo jestem maniakiem

 

GTA V - bo R* rzadzi

 

niesmiało spoglądam w kierunku RDR 2- bo "jedynka" (heh) to jak moja "gra życia"

 

Wiedźmin na konsole- bo nie gram na PC]

 

 

Skyrim -jestem ciekaw czy tym rzem sprosta oczekiwaniom

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Nowe GTA/GTAV - głupio byłoby komentować.

 

RDR2/Bully 2/Agent/MP3 - i wszystko co tylko wymyśli i wypuści Rockstar. Może to być nawet symulator koszenia trawników na księżycu.

Uncharted 3 - głupio byłoby komentować.

 

Infamous 2 - bo jedynka to najlepszy action adventure rozpierducha sandbox. Miła odskocznia od standardowych sandboxów a dwójka zapowiada się na bigger, better and more badass.

 

Gears of War 3 - bo tylko dla tej gry będzie trzeba kupić ponownie Xboxa.

 

Deus Ex : Human Revolution - bo zapowiada się co najmniej ciekawie. A feelingiem przypomina mi MGS-y.

 

God of War 4 - głupio byłoby komentować.

 

Mirrors Edge 2 - bo jedynka to perełka.

 

Tomb Raider - bo jeżeli zapowiedzi/informacje nie kłamią to szykuje się spełnienie moich marzeń growych. Zaraz obok RDR i GTA.

 

Duke Nukem Forever - bo chcę porzucać kupą, bo chcę się wysikać, bo chcę się pośmiać z Halo. Bo chcę posłuchać tekstów Duka.

 

Silent Hill: Downpour - bo nawet jak wyjdzie średni Silent. To chociaż liczę na dobrego survival horror.

Nowy Burnout - bo to najlepsze wyścigi.

 

Dead Space 3 - bo poprzednie części to najlepsze survival horrory w tej generacji.

 

Gry stricte na PS Move- dobry sprzęt a praktycznie zero gier. Sorcery to trochęęęęęęęę za mało, gdzie Star Warsy, point clicki ;/

Jeszcze więcej HD Rimejków - MGS-y, GTA, FFX, Jak-i itd.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

1. Hitman: Absolution

2. Uncharted 3

3. Deus Ex: Human Revolution

4. Modern Warfare 3

5. Batman: Arkham City

6. Mass Effect 3

7. Max Payne 3

8. Battlefield 3

9. Agent

10. TES V: Skyrim

 

Kolejność NIE jest przypadkowa.

 

A z niezapowiedzianych: Splinter Cell 6, nowa gra od Quantic Dream, Jade Empire 2...

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Jeśli były naprawde dobre, to i dzisiaj da się w nie grać z przyjemnością. Diablo 2 nie jest nowe, a obecnie gram i mi się podoba. Pograłem trochę jakiś czas temu w pierwszego Silent Hilla, na Pchli targ poleciało ogłoszenie, że kupię. Jak mnie nachodzi ochota, to odpalam sobie (i to nierzadko) pierwszego Quake'a, Dooma lub DN3D. A nie uważam się za jakiegoś oldskulowca, co mówi, że gry się stoczyły...

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Gry powinno się oceniać przez pryzmat epoki, w jakiej były na czasie. To że coś się starzeję to naturalna kolej rzeczy, prawie ze wszystkim tak jest. Co zrobiły Cody MW dla gatunku FPS ? Poprawiły grafikę, skróciły czas gry o 100%, naładowały rozgrywkę skryptami i nauczyły developerów jak rżnąć dobrze graczy z kasy minimalnym nakładem sił. A co zrobił FF 7 dla gatunku rpg ? Przewrócił go do góry nogami, GRAFIKA, DŁUGOŚĆ GRY, ilość kontentu, gameplay i fabuła, zafundowała szczękopad nawet tym, co sikali wcześniej na rpgi i sprzedała grę jrpg w takiej ilości w Europie, jakiej wcześniej nikt by się nie spodziewał.Po prostu ludzie oceniają gry mając na względzie emocje, jakie im dostarczały w swoim czasie, a te się już tak bardzo nie zmieniają, nie zależnie od płynności animacji i grafiki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę Psyko, że już wszyscy wiemy, że Japonia ssie pałkę, Nintendo jest infantylne, stare gry to (pipi), a ME2 jest RPGiem. Nie musisz kolejny raz zaczynać "dyskusji" na ten sam temat.

 

A sam czekam na:

 

inFamous 2

Deus Ex: Human Revolution

Skyrim

 

i z tego roku to chyba tyle.

 

W przyszłości chciałbym, żeby plotki o Jade Empire 2 okazały się prawdą, bo to była strasznie klimatyczna gierka. No i wciąż czekam na Zone of the Enders 3. Kojima, nie ma (pipi)nia sje.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Myślę Psyko, że już wszyscy wiemy, że Japonia ssie pałkę, Nintendo jest infantylne, stare gry to (pipi), a ME2 jest RPGiem. Nie musisz kolejny raz zaczynać "dyskusji" na ten sam temat.

 

Podalem 2 opinie i 2 fakty, z tym ze jeden z nich mozemy nazwac RPSem jak sie tak cudow klasyfikacyjnych zachciewa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...