Skocz do zawartości

Najbardziej czekam na...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, najbardziej oczekiwane gry plus uzasadnienie, bez glupich wyliczanek:

 

Kolejnosc zupelnie przypadkowa:

 

BioShock Infinite - z jedynka bawilem sie super, druga czesc nie miala juz takiego kopa, ale tez byla calkiem przyjemna, czekam az Infinite rozsadzi mi czaszke.

 

Halo CE Remake - wiadomo, niech dadza co op'a, multi, podciagna to mocno wizualnie i killer app powraca.

 

Battlefield 3 - fajne multi i moze fajna kampania.

 

RAGE - postapokaliptyczny syf i otwarty swiat, swietne designersko i graficznie.

 

CoD MW3 - uwielbiam te skrypty, hollywoodzaka fabule i patos.

 

GTA V - IV i dlc mna zamiotly, chce wiecej!

 

Gearsy 3 - zwienczenie trylogii w najpotezniejszym jej wydaniu.

 

Forza Motorsport 4 - bajka na 4 kolkach.

 

TES Skyrim - jara mnie ten nordycki klimat, mimo ze z Oblivionem mialem moze 20 min kontakt a z Morrowindem godzinny, obie mnie znuzyly.

 

Mass Effect 3 - nie gram w gry RPG w zasadzie w ogole, ale ME i KOTORy (gdzie 3? :() to cudowne wyjatki.

 

Pewnie o czyms zapomnialem jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Podam gry, których produkcja została oficjalnie potwierdzona:

 

Gears of War 3 - finał trylogii. Mam nadzieję, że wyjaśni się parę spraw. Najbardziej liczę na mocarną i widowiskową kampanię.

inFamous 2 - piękna rozpierducha, bieganie po mieście i zabawa super mocami.

 

Bioshock: Infinite - pierwsze materiały zapowiadają jedną z najbardziej widowiskowych gier obecnej generacji.

 

Uncharted 3: Drakes Deception - chętnie pobiegam po pustyni w grze dopracowanej do granic możliwości.

 

Forza Motorsport 4 - kolejna część gry, która wciągnęła mnie do konsolowych simów. Bardzo ciekaw jestem postępów względem poprzedniej części.

 

Duke Nukem Forever - świnie latają, piekło zamarzło, a Duke Nukem powraca. Tego nie można przegapić !

 

Mass Effect 3 - nie mogę się doczekać finału przygody komandora Sheparda, chyba najbardziej wciągającej serii tej generacji.

 

Alice: Madness Returns - This is madness. I wszystko na ten temat.

 

Metro 2033: Last light - z miłą chęcią wrócę do podziemi Moskwy i ich specyficznego klimatu.

 

Dead Island - szykuje się najbardziej złożona i ambitna gra o zombie i to od Polaków.

 

Final Fantasy Versus XIII - ostatnia nadzieja na Finala godnego swej nazwy ?

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Lista tylko tego co jest pewne i zapowiedziane. Kolejność przypadkowa.

 

Batman Arkham City - kontynuacja największej niespodzianki tej generacji, większy teren, nowe możliwości Batmana (obijanie mord kilku typom jednocześnie), do tego mocno szefowie. To będzie hicior.

 

Devil May Cry - wielka niewiadoma, bo zapowiadali jakieś zmiany i w sumie sam nie wiem, czego się po tej grze spodziewać, ale trzymam kciuki by wyszedł dobry slasher na miarę (DMC1,DMC3, DMC4). ;)

 

Uncharted 3 - bo poprzednia część, to dla mnie najlepsza gra tej generacji. Tutaj oczekuję akcji na tym samym, a nawet lepszym poziomie. Murowany kandydat do gry roku.

 

Gears Of War 3 - zwieńczenie trylogii, gdzie czeka nas zabawa z nowymi przeciwnikami Lambent (przedsmak był w końcówce drugiej części). Oby tylko ograniczyli levele gdzie jeździmy pojazdami, bo były do dupy i będzie dobrze.

 

Resident Evil: Operations Raccoon City - interesuje mnie ta gra tylko dlatego, że to Resident i powrót do Raccoon, zombiaków i B.O.W. Jednak oprawa jest żenująca, do tego nastawienie rozgrywki na muli... Może być średniak.

 

Infamous 2 - zapowiada się najładniejszy i najbardziej efektowny sandbox. Pierwsza część bardzo mi się podobała, więc głupio byłoby nie czekać na kontynuację, która już prezentuje się znacznie lepiej.

 

Bioshock Infinite - nowe miasto (z większym potencjałem niż Rapture), z fajnymi skryptowanymi akcjami, czego przedsmak już był na gameplayu i najważniejsze - ekipa odpowiedzialna za pierwszą genialną część. To nie może się nie udać.

 

Tomb Raider - z zapowiedzi ta gra wypada świetnie, rozgrywka nastawiona na survival, otwarty świat i mechanika przypominająca Metroida, typu "nie mogę dostać się do pomieszczenia, które przed chwilą mijałem, zdobywam nową umiejętność/ekwipunek i droga stoi otworem". To może być najlepsza część od czasów jedynki i jej remake'u Anniversary

 

Resident Evil Revelations - bo po tych urywkach zapowiada się powrót starego klimatu w mechanice nowych częśco, do tego już pokazali przeciwników na miarę świetnego Regeneratora z RE4. Dla tej gry warto zainwestować w 3DS'a.

Odnośnik do komentarza

Uncharted 3 - po prostu kocham tą serię :) takie gry to ja biorę w ciemno ;)

 

Mass Effect 3 - jak powyżej + czysta ciekawość jak zakończy się saga komandora Sheparda ;)

 

Bioshock Infinite - jestem ciekaw nowego świata w jakim umieszczony zostanie najnowszy Bioshock ;) No i liczę,że fabuła będzie na tak samym wysokim poziomie jak w jedynce ;)

 

Infamous 2 - czas zmierzyć się z Bestią a przy okazji robić za (nie)sławnego w nowym mieście wraz z piękną grafiką i efektownym gameplayem :)

 

dopisałbym jeszcze Gears of War 3 ale nie mam już maszynki Microsoftu ;(

Odnośnik do komentarza

BioShock Infinite - z jedynka bawilem sie super, druga czesc nie miala juz takiego kopa, ale tez byla calkiem przyjemna, czekam az Infinite rozsadzi mi czaszke.

 

Battlefield 3 - fajne multi i moze fajna kampania.

 

RAGE - postapokaliptyczny syf i otwarty swiat, swietne designersko i graficznie.

 

GTA V - jedyna gra R* która mnie naprawdę grzeje, mimo że nie zapowiedziana hype jest ogromny od 2lat

 

Gearsy 3 - zwienczenie trylogii w najpotezniejszym jej wydaniu. Sama Beta zniszczyła dla mnie wszystkie pełne gry w które grałem w tym roku + wygląda kapitalnie.

 

Forza Motorsport 4 - bajka na 4 kolkach. Ciekawią mnie zmiany względem fm3.

 

TES Skyrim - jara mnie ten nordycki klimat, mimo ze z Oblivionem mialem moze 20 min kontakt a z Morrowindem godzinny, obie mnie znuzyly.

 

Mass Effect 3 - świetny klimat S-F, niezła fabuła, bajeczne uniwersum ME, chce poznać dalsze losy Sheparda

 

Uncharted 3 - gra dla której trzymam ps3, najlepsza seria exów na pleju, ND mnie nigdy nie zawiodło.

 

Alan Wake 2 - kontynuacja najlepszej dla mnie gry w 2010, miażdżący klimat, ciekawa fabuła, gra wybijająca się z tłumu.

 

Infamous 2 - po ostatnich gameplayach chce zagrać w to

 

Soul Calibur 5 - jedyna nawalanka from Japan która jest dla mnie zjadliwa, duże cyce, piękna grafika, przyjemna rozgrywka.

 

Resident Evil 6 - jako wielki fan serii czekam, ciekawi mnie którą ścieżką pójdzie Capcom stare RE czy RE5

 

Project Draco - kinectowy następca panzer dragon, w tej generacji nie ma żadnej dobrej gry w takich klimatach więc moze to będzie pierwsza

 

 

 

kilka opisów wziąłem od psyko bo napisał je za mnie ;]

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Gears of War 3 i nic więcej. Miażdżyciel i zwieńczenie trylogii, dla której kupiłem xpudło. Beta to najlepsza chyba gra multi w jaką na konsoli grałem. Jak oglądam takie filmiki jak ten niżej to mnie chvj strzela że trzeba czekać całe wakacje.

 

 

A we wrześniu ujrzę finala z wyje.bongo single-player. Potem Battlefield 3 na PC i X360 i nic kolejny rok może nie wychodzić.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

- Resident Evil: Operations Raccoon City

- RE Mercenaries 3D i Revelations

- RE: Revival Selection HD

- Uncharted 3

- Battlefied 3

- MGS: Peace Walker na PS3 (jeśli ma zamiar się ukazać)

- Batman: Arkham City

- Modern Warfare 3 (MW2 bardzo mi się podobało, ten cykl zawsze trzymał poziom)

- Tomb Raider

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Z gier, które nie są zapowiedziane, to czekam na nowego Splinter Cella. Oby Ubi pokazalo coś na E3. Bardzo mi się podoba kierunek obrany przy Conviction i zwiększeniu dynamiki w podchodach. Do tego jest wybór, można iść w otwartą wymianę ognia (wystarczy tuningować odpowiednie bronie) i skradać się jak w starych częściach. Przesłuchiwanie też mogą bardziej rozbudować.

Odnośnik do komentarza

Alice: Madness Returns - Pierwsza część mnie ominęła, ale klimacik toto ma fajny. Na pewno sprawdzę.

Bioshock Infinite - Pierwsza część to obok S.T.A.L.K.E.R.a chyba najlepsza gra ostatnich paru lat. W międzyczasie muszę jeszcze zaliczyć dwójkę, ale z newsów wygląda naprawdę dobrze. No i trzeba sprawdzić, jak sprawdza się w praniu nowe miasto...

Deus Ex: Human Revolution: Nie mam pojęcia w jakim stopniu będzie to miks pierwszej części z ambitniejszym FPSem, ale i tak będzie to miła odmiana od typowych FPP...

Shadows of the Damned: Nazwiska! A, że trailery pokazują naprawdę ciekawą gierkę... :thumbsup:

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

MGS Rising, ale bardziej czekam na MGS5 - uzasadnienie? Kojima (no i Snake/Big Boss).

MW3 - liczę na więcej misji spec ops

no i The Last Guardian...- bo ICO i SoTC mną pozamiatały

i fajnie jakby wyszedł jakiś niehajpowany i niespodziewany hicior (to chyba byłby cud :woot:)

Edytowane przez chlewik12
Odnośnik do komentarza

Uncharted 3 Drake's Deception - trzecia część mojej ulubionej serii na PS3. Dwie pierwsze przeszedłem z otwartą gębą. Mam nadzieję że pier.dolną potężną kolekcjonerkę (coś jak GOW Ultimate Trilogy) ;)

 

Grand Theft Auto V - czy trzeba tłumaczyć?

 

Battlefield 3 - w BC2 grałem chyba najdłużej ze wszystkich gier, a BF3 na nowym silniku powoduje że dostaje padaczki.

 

nowa gra od Quantic Dream - po Heavy Rain czekam na ich nową produkcję. Czy HR wg. mnie jest najlepszą grą na PS3? Jedną z najlepszych napewno, liczę że ich nowa produkcja będzie jeszcze lepsza.

Odnośnik do komentarza

Same "mainstreamy" i inne rozreklamowane (s)hity* widzę, a o takim

mało kto wspomniał. Invisible War posysał mocno, ale jeśli "trójka" będzie choćby po części tak dobra jak oryginał, to szykuje się naprawdę cudowna pozycja. A jeśli ktoś z Was nie grał nigdy w pierwszego Deus Ex, to naprawdę zachęcam do nadrobienia zaległości, gdyż gra jest genialna i w wielu aspektach unikatowa nawet po tylu latach od premiery. A biorąc pod uwagę, że to forum "konsoloffe", to zawsze można sięgnąć po wersję PS2 zamiast PC.

 

Co do innych oczekiwanych przeze mnie premier - Duke Nukem Forever. Filmy wyglądają świetnie i oddają klimat DN3D sprzed lat. A biorąc pod uwagę, że ten także potrafi bawić nawet i dziś, to szykuje się smakowity kąsek. Grafika może i nie powala, ale w pierwszej kolejności liczyć się będzie klimat, humor i interakcja z otoczeniem. Hail to the King baby!

 

Dalej,

oraz
- nigdy nie przepadałem za SF, ale czwórka mnie oczarowała i wciągnęła na długie godziny. Nie mogę tym samym się doczekać wersji "usprawnionej" (zapewne do czasu jakiegoś SSF4TurboExtraEdyszyn), a także wersji "tagowej" z postaciami z Tekkena przerzuconymi na system 2D. Nawet jeśli będą problemy z balansem czy innymi dziwadłami, dla mnie liczyć się będzie klimat, oprawa i czysty fun płynący z rozgrywki.

 

Shin Megami Tensei: Persona 2: Innocent Sin oraz Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 - co tu dużo mówić? Atlus i Shin Megami Tensei. Jeszcze na niczym z tymi markami na pudełku się nie zawiodłem, więc nie sądzę, aby z kolejnymi nowościami miało być inaczej.

 

Forum konsolowe czy też nie, StarCraft II: Heart of the Swarm oraz Legacy of the Void - kolejne wyczekiwane przeze mnie pozycje. Na Wings of Liberty się nie zawiodłem, więc nie sądzę abym miał się zawieść na dodatkach. Czekam na konkretne info.

 

* - ironia, oczywiście. Nie twierdzę, ze podawane przez Was gry są złe czy kiepskie, ale sami przyznacie, że raczej ciągle te same marki się pojawiają - Halo, Gearsy, Uncharted itp. itd...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Half-Life 2 Episode 3/Half-Life 3 - trzeba tłumaczyć?

Portal 3 - bo uwielbiam Glados, Aperture Science i poczucie humoru od Valve

Mirror's Edge 2 - bo to dla mnie jedynka jeden z najlepszych "FPS"(;)) tej generacji

nowa gra od QD - bo stawiają na wciągającą historię, interesujące postacie, "filmowość"

Burnout Paradise 2 - bo pierwsza część to najlepsze wyścigi ever

LBP3 - platformówka w "3D", coś jak Super Mario Galaxy tylko że z Sackboy'em w roli głównej

Assassin's Creed 3 - bo uwielbiam gry od Ubisoft Montreal

 

A z takich bardziej realnych i bliższych premier to czekam na:

Tomb Raider - bo twórcy stawiają na eksplorację tajemniczej wyspy, survival i zagadki oraz czerpią inspirację z dobrych źródeł

Mass Effect 3 - bo chce wiedzieć jak się skończy najlepsza opowieść sci-fi z komandorem Shepardem w roli głównej

Last Guardian, Team Ico Collection i Journey - bo te gry urzekły mnie swoim klimatem, "tajemniczością", sposobem narracji

Skyrim - bo coś czuję że to będzie najlepszy RPG

Deus Ex: HR - bo uwielbiam cyberpunk, dobre RPG oraz to kiedy nasze decyzje mają na wpływ na fabułę i kiedy mamy kilka sposobów na przejście danego fragmentu

U3 - no chyba nie trzeba tłumaczyć

iF2 - bo pierwsza cześć to dla mnie najlepszy sandbox (zaraz obok serii AC) a dwójka zapowiada się "bigger, better...."

 

P.S. Myślę, że powinniśmy bardziej skupić się na grach niezapowiedzianych, bo temat, w którym wymieniamy gry które kupimy na premierę już jest.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Half-Life 2 Episode 3/Half-Life 3 - trzeba tłumaczyć?

 

Myślałem że wpisujemy gry, które wyjdą albo mają szanse na wydanie, a nie tytuły które nie istnieją i nie będą istnieć.

 

Z tym "nie będą istnieć" to już mnie rozwaliłeś. Na pewno Valve wyrzuci całą serię do kosza. A co tam. Co z tego że poprzednie części sprzedały się w kilkumilionowych nakładach i pewnie kilka milionów mogliby na następnej części zyskać, ale nie, pewnie, lepiej skasować wszystko co związane z HL i jeszcze tak dla zabawy co jakiś czas wypuszczać komentarze, że z Gordonem jeszcze nie skończyli. Jasne, nie sądzę, że kolejna część wyjdzie za rok czy dwa, może nawet poczekamy kilka ładnych lat, ale nie gadaj głupot, że już nigdy nie wyjdzie nic z HL, bo to jest tak nielogiczne , że aż nie wierzę że to Ty napisałeś (słyszałeś o takim przysłowiu jak "nie zabija się kury znoszącej złote jaja"). Wytłumacz mi dlaczego tak sądzisz (i tak apropo czemu musisz zawsze o tymi pisać gdy ktoś poruszy ten temat, bo aż się dziwię, że nie dałeś tego swojego obrazeczka)?

 

P.S. A tak w ogóle to temat się nazywa "Najbardziej czekam na..." więc najwyżej, jeśli przedziwnym trafem masz rację, czekam na grę która nie istnieje, nic mi się nie stanie, bo w między czasie będzie wychodzić wiele innych świetnych gier (dziwne, że się nie przyczepiłeś do innych wymienionych przeze mnie gier, w które nawet ja wątpię, że powstaną, jak choćby taki LBP3).

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wszyskie Girsy, CoDy i inne Tomb Raidery same przyjdą, więc specjalnie nie czekam, to one napędzają rynek i muszą być (dobre ?).

Najbardziej czekam na :

Last Guardian - bo czekam odkąd skończyłem SotC i żadna inna gra nie wypełni tej luki

Tekken Tag 2 - bo poprzedni Tekken w tagowym ujęciu był najlepszą bijatyką ever IMO

Odnośnik do komentarza

Zwyczajnie Bieniek, to moja taktyka przed wkurwianiem się wiecznym na Valve, że w ciągu 4 lat nie dali żadnego info o kontynuacji i nie mają zamiaru tego robić w najbliższym czasie, bo skupiają się na Dota 2 (SIC!). Mój ideologiczny bojkot doprowadził, że mimo że fanem Portala jestem, drugiej części nie kupiłem i nie wiem czy w ogóle kupię. Mam w (pipi)e tego developera.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Diablo 3- chyba najbardziej oczekiwana u mnie gra

Mass effect 3- najlepsza seria imo tej generacji

Bioshock infinite- uwielbiam ta serię

Gears of war 3- po to skombinowałem klocka poraz 3

Uncharted 3- jedyna przygodówka która mnie jara.

 

a tak to nowy Batman, Battlefield 3, moze cod mw3, seria assassins creed.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...