Skocz do zawartości

Metro: Last Light


Gość donsterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby zrobili hybryde erpega z shooterem fpp w uniwersum "metro" to z miejsxa goty by bylo. Ide Bioshocka dalej ogarniac, pozniej biore sie za nowe metro.

 

Ps. polecam wszystkim zauroczonym gra wgryzc sie w ksiazke. ;)

 

352x500.jpg

 

własnie to zrobiłem z małym ale... AudioBook ;) do pracy w nocy, hi hi..

Odnośnik do komentarza

wlasnie ubilem mamuske. ogolnie gra podoba mi sie od poczatku. ksiazki nie czytalem ale lyknalem pierwsza czesc gry i musze powiedziec, ze to jest za.j.ebiscie udany sequel. jedyneczka byla ok ale bylo mniej potworow i sekcje skradankowe nie dawaly tyle swobody. metro nie jest skradanka z krwi i kosci ale jak na horror shooter z bardzo dobrze prowadzona fabula i swietnie oddanym i klimatycznym swiatem gry to te porcje skradankowe na pewno sa do przyjecia. po pierwszym metro przede wszystkim cieszylem sie, ze gra sie skonczyla i mam ja z glowy bo mimo, ze klimat byl ok to np. niektore sekcje trzeba bylo przechodzic dokladnie tak jak zaplanowali tworcy z zerowym marginesem swobody i nawet nie bralem pod uwage, ze ta gra moze dostac sequela. a tym bardziej takiego udanego. na ten moment jest to dla mnie 5/ 5. watpie zebym zmienil zdanie po zakonczeniu gry. musialo by byc strasznie slabe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No i udało się "zrobić" Good Ending :P

moze cos wiecej w tej sprawie dopowiesz, jakies porady ?

 

Porady?

 

- Starałem się nikogo nie zabijać tylko ogłuszać i nie podnosić alarmów przez całą grę(w sumie to tylko na początku w rzeszy raz podniosłem alarm, ale większość ludzi miałem już ogłuszoną)

- Oszczędzałem tych, którzy się poddali

- Uratowałem wszystkich z rąk bandytów, bez podnoszenia alarmu

- Nie znalazłem tajnego składu broni na skażonej stacji

- Grałem tylko na instrumentach, które znalazłem po drodze

- Nie zabiłem ani jednego potwora przy przechodzeniu po moście

- Oszczędziłem P i L

- Zdjąłem maskę aby ratować A

- Oddałem misia

- Uwolniłem więźniów na początku

- Zebrałem wszystkie notatki

- Ludzi zabiłem pierwszy raz w czasie jazdy pociągiem z Chanem, a po przeskoczeniu na pociąg zajęty przez czerwonych wszystkich ogłuszałem. Kolejnym miejscem gdzie wszystkich pozabijałem był plac przed walką z P i oczywiście obrona D6

 

 

Jak sobie coś więcej przypomnę to napiszę, chyba, że masz jakieś pytania do czegoś konkretnego co pominąłem to pytaj. Nie wszystko pamiętam :P

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

A może ktoś nie ma tyle czasu, żeby po dwa razy przechodzić grę? Może ma inne ciekawe pozycje do grania? A może po prostu boi się, że znudzi się szybko grą, którą niedawno co skończył i potrzebuje trochę od niej odpoczynku mimo, że ceni ją sobie wysoko? 

Odnośnik do komentarza

 A może po prostu boi się, że znudzi się szybko grą, którą niedawno co skończył i potrzebuje trochę od niej odpoczynku mimo, że ceni ją sobie wysoko? 

dla mnie to po prostu niedorzeczność. gra jest bardzo dobra ale boje sie ze mi sie znudzi, dlatego nie zagram w nia ponownie. 

zaprzeczasz temu, co piszesz... 

 

MGS:PW jest gra 9/10 ze względu na słabą grafikę, a i tak wciąż do niej powracam ilekroć ktoś w nia gra z mojej FL. teraz wyobraź sobie produkcje 5/5.

 

no more comment!

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Nie rozumiesz, co z tego, że gra jest osom skoro zbyt duża dawka może budzić wstręt. Mam tak z GTA 4, przeszedłem grę 6 albo 7 razy, bawiłem się świetnie i uważam ją za jedną z lepszych w tej generacji, ale za każdym razem gdy teraz o niej pomyślę, albo w nią gram czuję wstręt, mam jej przesyt. Tak samo może być z Metro, gra jest fantastyczna i w ogóle, ale np. ja nie chce drugi raz jej przechodzić, bo po co? Gra jest liniowa, wszystko pamiętam i nie widzę w tym sensu. Za jakiś czas owszem, aby ją sobie odświeżyć, ale nie raz za razem bo można dostać porzygu. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...