Skocz do zawartości

Metro: Last Light


Gość donsterydo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ogółem na normalu gra jest strasznie łatwa, karabinek z noktowizją plus tłumik a do tego sześciostrzałowa strzelba i nie ma mocnych. Filtrów też jest na tyle że można spokojnie zwiedzać.

 

Niemniej zaciąłem się na bagnach. Dotarłem do stacji, benzyny nie było więc ruszyłem dalej. Wyłażą jakieś zmutowane ślimaki i da się je załatwić ale tego latającego ścierwa nie mogę pokonać. Jakieś porady?

Latające ścierwo omijasz i idziesz dalej szukać benzyny w innym miejscu. Jest bodajże w samolocie.

 

 

A potem z samolotu na stację, bo samolocie jest pusty bak z tego co pamiętam. Następnie jak będziesz miał paliwo to kieruj się za samolot do uruchomienia barki.  Stoisz przy samolocie masz go po lewej ręce i idziesz obok niego do przodu, będą trzciny, wlewaj wachę i wzywaj barkę. 

Będą na moje jeszcze trudniejsze momenty ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Panowie, sprawa jest poważna.
Otóz ogrywam wersję z PS Plus. I w misji "Przyjaciel" w momencie gdy

masz uratować  Pawła ze stryczka

 

załacza się auto-save, wszystko sie zacina, dwaj przeciwnicy stojący obok stają sie nietykalni i co najwyżej po chwili następuje "mission failed"

Przechodzenie od początku całego rozdziału nic nie daje, to samo

Miał ktoś coś takiego? Na internetach żadnej wiadomości na ten temat nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jest jeszcze gorzej w wersji psn. Bo trofea są tak zglitchowane że czasami nie wyskakują. Więc nie było by w tym nic strasznego bo można ten moment powtórzyć ale w tej wersji w jakiś dziwny sposób jeśli trofeum nie wyskoczy to jest zablokowane na amen. Nie pomaga odinstalowanie gry, reinstalacja usuwanie patchy. I ponowne spełnianie warunków za które mam otrzymać trofeum. Koszmar. 

 

Grę pewnie dla się skończyć dla przyjemności ale jak ktoś chce puchary to zdecydowanie tylko wersja Complete Edition ponieważ zawiera na płycie wszystkie Dodatki dostępne za kase na psn. 

Odnośnik do komentarza

Complete Edition też jest zglitchowana, 2 albo 3 trofea z podstawki nie chciały mi wpaść za cholerę (kasowałem save, dane itd.) i musiałem kupić zwykłą edycję, poza tym w jednym miejscu głównej kampanii jest moment w którym jeśli za szybko pójdziemy to trzeba powtarzać całą misję od nowa (postać która nam pomaga zablokuje się i nie pójdzie dalej, a bez niej nie ruszymy). Także jeśli nie dali patcha to mogą wystąpić owe problemy. Za to wszystkie trofea z DLCków wpadły mi normalnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...