Skocz do zawartości

Metro: Last Light


Gość donsterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Gra wyjdzie w 2012 roku. Będzie miała tryb multiplayer. Historia będzie się dziać w 20 lat po wydarzeniach z Metro 2033 i będzie to autorska historia developera (a nie na podstawie książki "Metro 2034"). Gra ma być bardziej intensywna, ale zachować atmosferę horroru. Gra ukaże się na X360, PS3 i PC.

 

Świetny teaser trailer Metro: Last light:

 

http://www.youtube.com/watch?v=hkJBu42HoAQ

 

Nie ma co, ja już zacieram ręce i czekam, żeby postawić na półce obok Metro 2033 :D

 

Ciekawe czy kiedyś zrobią część na podstawie książki "Metro 2034".

 

Pobawiłem się w print-screeny, widać nowe kreatury:

 

 

metro3.jpg

 

metro4.jpg

 

metro5q.jpg

 

metro6s.jpg

 

metro7.jpg

 

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Pierwsza ofiara "E3 przed E3"?

 

Jedynka była ponoć słaba.

 

Jedynka była dobrą grą tylko miała parę bugów. Ale unikalny klimat rekompensował pewne niedociągnięcia, od pierwszych minut czuć było, że gra jest robiona u naszych sąsiadów :). Do tego była trudna co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Plus jeszcze przyzwoita grafika.

Odnośnik do komentarza
Jedynka była ponoć słaba.

Dobijają mnie te wszystkie "ponoć", cytowane nie wiadomo skąd - podobny przypadek, gdzie w wypadku New Vegas grafika jest "ponoć do dupy", a sama grać "ponoć gorsza od F3".

 

Wracając - cieszę się bardzo, że sequel jest już na dość zaawansowanym etapie powstawania. M2033 uważam za bdb, aczkolwiek nie wolną od wad grę. Genialny klimat, niezła historia i bezkonkurencyjnie oddane realia funkcjonowania świata (a raczej małego jego fragmentu) po wojnie nuklearnej. Jeśli w Last Light zachowają te cechy poprzednika, a poprawią jedynie nieco kijowy system strzelania, to będzie super.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 11 miesięcy później...
  • 9 miesięcy później...

Gra podobno czesze klimatem lepiej niz jedynka, ludziki sie zachwycaja.

 

Zeby grac na hardzie trzeba DLC. o_O

 

 

 

Developer: 4A Games Distributor: Deep Silver Release date: 11/05/2013 Type: DLC description Release Info: Limited Edition DLC Ranger Mode: Experience complete immersion. No HUD. Less Bullets. Brutal combat. Hardcore New weapon: the Modified Russian Rifle (AKSU) New weapon: the Abzac New weapon: the RPK Extra Military Grade Bullets: Coveted for their ability to kill, these bullets are also the currency of the Metro. Will you use them in battle or purchase precious resources? The choice is yours
Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

 

Gra podobno czesze klimatem lepiej niz jedynka, ludziki sie zachwycaja.

 

Zeby grac na hardzie trzeba DLC. o_O

 

 

 

Developer: 4A Games Distributor: Deep Silver Release date: 11/05/2013 Type: DLC description Release Info: Limited Edition DLC Ranger Mode: Experience complete immersion. No HUD. Less Bullets. Brutal combat. Hardcore New weapon: the Modified Russian Rifle (AKSU) New weapon: the Abzac New weapon: the RPK Extra Military Grade Bullets: Coveted for their ability to kill, these bullets are also the currency of the Metro. Will you use them in battle or purchase precious resources? The choice is yours

 

Ja tam mam preordera :P

Jednak i tak mam nadzieję, że nie będzie żadnych trofeów związanych przejściem gry na tym poziomie trudności. Podejrzewam też, że w którymś tam patch-u dodadzą ten tryb od tak, jak zrobiło Activison z mapą Nuketown 2025.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.