Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, będzie tradycyjny co-op, ale jeszcze nie wiadomo w jaki sposób zostanie rozwiązany, tzn. ilu graczy jednocześnie i czy będzie można grać online (obstawiam, że tak).

 

Przy okazji - kolega Neo5601 z Halo Centrum dotarł do informacji o nowym bohaterze. Znajdziecie je tutaj - KLIK!

 

 

 

Marudziliście, że nie ma polskiej wersji Fall of Reach? Proszę bardzo, wydawnictwo ISA wyda tą książkę w naszym języku:

http://halocentrum.b...adek-reach.html

 

Mam tylko jedno pytanie - kto zaprojektował tą tragiczną okładkę?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

LOL. Ta okładka to niezły rodzyn.

 

Fajnie, bo angielskiej wersji nie zdołałem do końca doczytać - tego typu angielski mi nie odpowiada i traciłem dużo smaczków.

 

 

 

Kawałki nowego gameplayu

 

http://www.youtube.com/watch?v=ldzZCZYa4d8

 

aczkolwiek widać że to jeszcze stary build

Odnośnik do komentarza

ta, okładka zabawnie tragiczna.

 

Co do filmiku powyżej - dopiero w 2:02 słychać, że BRka strzela jakoś sensowniej niż w momentach gdy Frank gada ( wtedy strzela jak z tłumikiem ). Ale to pewnie i tak jeszcze zmienią w niuansach. I czy dobrze słyszałem czy spartanie w końcu mają ciężkie kroki? Zawsze mnie to drażniło w poprzednich częściach, że 400 kilowy , dwu metrowy spartan tupta jak w klapkach.

Odnośnik do komentarza

z każdym nowym materiałem H4 wygląda coraz lepiej, widać duży progress na przykładzie glasslands (btw wygląda na całkiem niezłą mapę pod katem gameplay'owym). Grafika niewątpliwie będzie świetna, ale mając w pamięci hype przed premierą Reacha resztę rzeczy na razie przemilczę, poczekam na dłuższe gameplaye, więcej info i premierę gry ;)

 

EDIT:

 

zapomniałem dodać, że ten napis '''headshot'' jest okrutny.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Książka Halo po polsku? Yeah! Nie macie pojęcia jak się ucieszyłem czytając wasze posty. Genialnie! Okładka mi się podoba bo lubię dobry kicz. Choć nie jest to poziom oficjalnych artów czy okładki Halo 4. Ale kij z okładką, liczy się że każdy Halomaniak z polski będzie mógł przeczytać w ojczystym języku.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

szkoda że tyle czasu kazali nam czekac na książkę, zastanawia mnie jakośc tłumaczenia, bo ja nawalą "guźdźców" to moge nie ścierpieć :P

 

no i miło by było gdyby tłumaczyli nową trylogię "Forerunner Saga" (primordium zdejka zassysa, ale podobno końcówka motzna to czytam)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...