Jump to content

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Recommended Posts

Guest DonSterydo

Nie wiem czemu, ale jak zobaczyłem samą końcówkę z tą dziwną instalacją to sobie pomyślałem "Mass Effect meets Halo" tongue.gif

 

Moim zdaniem nowe zagrożenie nie będzie miało nic wspólnego z Przymierzem, The Flood ani Forerunners. Wydaje mi się, że to będzie kompletna nowość w uniwersum.

 

 

 

Jest już okładka smile.gif Trochę zmienili design zbroi MC.

 

Halo 4 is the next blockbuster installment in the iconic franchise that's shaped entertainment history and defined a decade of gaming. Set in the aftermath of Halo 3, Master Chief returns to confront his own destiny and face an ancient evil that threatens the fate of the entire universe. Halo 4 marks the start of a new trilogy that begins with its release in 2012.

 

http://www.examiner....aled-for-halo-4

Link to comment

W ostatnich dwóch latach zadowalałem się starociami. Teraz widzę jednak, że najbliższy rok/półtora spędzę pod hasłem "musisz zagrać w to i tamto", a Halo 4 będzie gdzieś w czołówce. Universum Halo podoba mi się jak żadne. Jedni narzekają na cukierkowatość i kolorystykę, drugim nie odpowiada klimat i skrzeczące karły wyskakujące zza skały, jeszcze inni będą dywagować czy MC to prawdziwy twardziel czy cieć. Ja uwielbiam serię Halo za wszystko czym jest. Czwórkę wchłonę bez chrząknięcia.

Link to comment

największe zaskoczenie targów, H4 jeszcze na X360, czyli nowy Xbox raczej najwcześniej będzie w 2013, trochę dziwne zagranie bo to świetny tytuł startowy dla nowej konsoli.

 

okładka dobra jak to w serii Halo

Edited by Daddy
Link to comment

shieldn.png

 

shieldconstructionsmall.jpg

 

http://halo.xbox.com/en-us/intel/titles/halo4

 

Halo 4 is the next blockbuster installment in the iconic franchise that’s shaped entertainment history and defined a decade of gaming. Set in the aftermath of Halo 3, Master Chief returns to confront his own destiny and face an ancient evil that threatens the fate of the entire universe. Halo 4 marks the start of a new trilogy that begins with its release in 2012.

 

Tezy mam 3:

 

- Precursors

- Shield World i walka z konstruktami aka Onyx

- Forerunners powracaja (powraca konflikt ludzie forerunners znany z Cryptum)

Link to comment
Guest DonSterydo

Nie miałem pojęcia, że uniwersum Halo jest rozbudowane jeszcze ponad to co już widzieliśmy. Coś tam o Onyx słyszałem, ale reszta to już w ogóle novum.

 

PS. Nie wiem czy zauważyliście, ale MC założył w trailerze chyba jakiś tłumik na Pistol tongue.gif

Link to comment
Guest DonSterydo

Nowi przeciwnicy to pewnie całkowicie nowy zestaw broni :) Ciekawe jak dużo informacji będzie na temat Halo 4 w tych animacjach co mają je wrzucić do remakeu Halo: CE.

Link to comment
Guest DonSterydo

Słyszałem, że są na naszej klasie ;)

 

Mają jakąś swoją stronę ale tam są tylko ogłoszenia do pracy nad Halo :P

 

Wywiad z Frankiem - okazuje się, że nie zmienili wyglądu MC od tak sobie (inny wygląd zbroi, uszkodzenia zbroi i silniczki odrzutowe, które NIE są jet-pack'iem z Halo Reach). W okresie od końca Halo 3 do momentu z trailera coś się wydarzyło i wszystko zostanie wyjaśnione w grze :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=b_ulmMsQ4x4&feature=player_embedded#at=353

Edited by DonSterydo
Link to comment

Strasznie mi się podoba w tym trailerze moment na początku jak MC wyłazi z tej komory i na wołanie Cortany od razu odpowiada "I'm here". No i oczywiście wyłonienie się napis razem ze znanym wszem i wobec theme... ciekawe kto zrobi do tej gry soundtrack?

 

Aczkolwiek większe wrażenie chyba zrobił pierwszy trailer Halo 3 sprzed 5 lat...

 

 

Halo 4 is running on a completely new engine, Corrinne Yu has been working on it since I meet her at E3 2009 and pretty much told me it was a new engine on my Facebook wall actually lol. 343i has control of the Reach code for Reach only it seems.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.