Skocz do zawartości

Dragon's Crown


wendiego

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum ps3site kilka osób skusiło się na amerykańską wersje z PSS.

 

 

Pisałem kilka stron wcześniej o tym, że gra jest prosta na normal.
Rzeczywiście zwykli przeciwnicy nie dają w kość, ale późniejsi bossowie są ostro dopakowani dlatego jest jeszcze ciekawiej.
Ostatni boss to już prawdziwe wyzwanie i bez odpowiedniego przygotowania ani rusz.
Jeszcze nie udało mi się go ubić chociaż próbowałem już kilka razy.
Dojście do ostatniego bossa zajęło mi ok. 15h więc jest to wynik bardzo dobry. (trochę farmiłem sprzęt)
Oczywiście nie jest to gra którą się odkłada po jednym przejściu na półkę.
Prze próbie platynowania na liczniku na pewno pojawi się 100+ godzin. Dodaj jeszcze do tego co Danny napisał, że po przejściu na normal odblokowuje się labirynt.
Jest to zestaw (prawdopodobnie) losowo generowanych miejscówek z zupełnie losowymi przeciwnikami.
Labirynt podzielony jest na piętra, zdobywanie przedmiotów i ogólne zasady nie zmieniają się w stosunku do zwykłych lochów.
Poziom trudności na każdym piętrze rośnie do tego stopnia, że na niższych piętrach możemy bossów spotkać jak zwykłych przeciwników smile.png

 

dobra na tyle poznałem grę ze dziś trochę więcej za jakiś czas o niej napiszę.... osobiście jeżeli będzie cross save z us psn a eu psn wezmę i na vite aby wpracy lvlowac i dalej grać.... dłuższa opinia o grze za parę godzin... pozdrawiam i z miejsca stwierdzam ze ten tytuł jak żaden inny zasługuje na miano czarnego konia 2013 i już teraz (a dopiero 25 godzin za mną) stwierdzam że na połączenie diablo z golden axe w sosie d&d z karykaturalna ale zarazem piękną oprawą czekałem... nie wiedziałem ze to robiłem ale czekałem... 100ki godzin zabawy na najwyższym poziomie...

 

 

 

45 lvl i ponad 20 godzin na liczniku i wciąga coraz bardziej.... shem bede cie dziś prosił o pomoc w rozwaleniu 3 lochow gdyż czuje ze nie do konca dobrze postać ogarnalem buildowo...

Odnośnik do komentarza

Dla tych którzy są zainteresowani kupnem Draogn's Crown w europejskim wydaniu spieszę donieść że  NIS America poinformował nas o dacie premiery.

DC na starym kontynencie będzie dostępny od 11 października a i do zamówień przedpremierowych będzie dołączony artbook( w wybranych sklepach)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kiedy to wychodzi w EU? Będzie na PSN? Może jakieś składki i razem pogramy w coopie? Czuję, że mielibyśmy sporo funu w takim tytule grając z forumowymi towarzyszami. Plus fajna odskocznia od tych strzelanek i innych sztampowych multiplayerów. Fajnie byłoby przejść coś takiego razem. Oczywiście z headsetami <3 Z tego co wiem, jest kilku zainteresowanych na tym forum. 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gralem w obie i powiem tak

 

PS3

+

Brak dropow animacji

Widac wiecej w Multi z racji duzego ekranu killdante i Manior i ja posiadamy wersje PS3 wiec zawsze mozna cos razem pograc

-

Troche irytujaca aktywacja runow prawym analogiem

 

Vita

+

Zastosowanie panelu dotykowego

-

Dropy animacji

Jak sie gra multi to ja na ekranie nic nie widze tylko na pale napierdalam kwadrat Fighterem

 

Panowie gramy cos jutro czy pojutrze bo mam Infernal do ukonczenia Fighterem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.