Skocz do zawartości

Dragon's Crown


wendiego

Rekomendowane odpowiedzi

No i uswiadczylem pierwszych dropow :/ na quest zabrałem 2 wizardow i 2 sorcerres, straszny chaos panował bo co chwile rzucali czary i w sumie na straciłem mojego fightera z oczu xD ale nie ma w sumie tragedii, gra wyglada rewelacyjnie na oledzie i dropy póki co nie irytują

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

mam swoja kopię (play asia nie miała już na stanie gry to i zamówienie anulowałem i zakupiłem w ps store)  cholercia gdyby moja dziewczyna nie kończyła persony to bym dziś grał dłużej. Po 2 h strasznie wciąga :) Idealna gra na vite. Szkoda że w Czwartek zaczynam nową robotę i czasu nie będę miał na granie tak jak teraz :) .

 

Jak odblokuje stables to chętnie pogram online (grać będę wieczorami ok 21 do 23  a w weekendy to pewnie i do 3 -4 mogę :) )  jak ktoś chętny to zapraszam do friendlisty :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dziala juz crossplay :)

 

 

 

Ta gra jest niesamowita. Jest esencja gier video gdzie gameplay (i cycki) jest glownym punktem programu. Idealne polaczenie rozbudowanego scrollowanego beatemupa i rpg. Nie dalo sie tego zrobić lepiej. Jakkolwiek by nie rozpatrywać - arpg czy beatemup - to najlepsza gra. Nie mogę sie oderwać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mialem tak jedynie przez pierwsza godzine.

Stary, ustaw sobie marker tylko na sterowana przez siebie postac i nie ma opcji zebys czegos nie ogarnial.

Jesli dalej masz problem, to podczas zadymy rob evade'y (warto zainwestowac w to skill pointsy) lub (nie wiem czy dziala to u innych klas, bo nie gralem) spamuj parry (oczywiscie gdy w poblizu nie ma magow!).

 

Dobra chlopcy, kiedy ownujemy online?

Moja amazonka jest poruszajaca sie z predkoscia swiatla czerwona kula rage'a.

A nie wymasterowalem nawet na max berserka :sorcerer:

 

 

jak to dziala na vicie po dluzszym obcowaniu? mocne te dropy? w sumie to japonskie mangowe diablo w 2d z tego co czytam 

 

Zapomnialem dodac, ze nie wyobrazam sobie juz sterowania prawa galka, zeby otworzyc drzwi, skrzynie czy zrobic resurrecta.

Diablo to jest inny typ gry, w ktory moze grac kazdy, bo system walki jest prostacki, a tutaj masz system walki jak w mordobiciach, gdzie musisz miec manuala jesli chcesz robic kozackie akcje typu juggle na kilkadziesiat hitow z kilkoma cancelami i zmianami kierunkow w miedzyczasie zakonczone parry przy ladowaniu.

Nie wsominajac o grafice/animacji, bo to juz w ogole niebo a ziemia.

 

Nie bylo wczesniej czegos takiego jak DC, dlatego dla mnie GOTY, chyba nawet GOTG.

Polecam zwlaszcza ludziom, ktorzy pamietaja jeszcze czasy, kiedy w gry trzeba bylo umiec grac.

Edytowane przez Jaczes
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

pograłem sobie wczoraj i mam pare pytan

 

- gdy gine to postac mi sie odradza, ale nie widze zadnych znakow jakim kosztem gra toczy sie dalej, zadnych elixirów odradzajacych, na koncu  w podsumowaniu tez nie zauwazylem jakiegos oznakowania ze jestem kiepski i  minus 1000 pkt.

Gra wyglada na raczej trudna wiec watpie ze tak o mozna sobie ginac ile sie chce

 

- o co chodzi  z tym wykupywaniem broni po skonczeniu levelu? moge sprzedac albo wykupic(?), skad bedzie weidzial ze mam juz taka bron wykupiona i lepiej sprzedac? nie widze danych ile mam  danej broni /akcesorii w  kieszeni

 

- za kazdym razem trzeba isc do knajpy po kumpli? czy jest roznica w  skonczneiu levelu samemu a z  kumplami?

 

- czy po przejsciu drugi raz poziomu i  zebraniu znowu kosci lepiej je zreanimowac czy zakopac?

 

gra wydaje sie ciekawa, ale strasznie mnie w(pipi)ia narracja, cos miedzy bastionem  a trinem.

 

i te muskuły

Odnośnik do komentarza

pograłem sobie wczoraj i mam pare pytan

 

- gdy gine to postac mi sie odradza, ale nie widze zadnych znakow jakim kosztem gra toczy sie dalej, zadnych elixirów odradzajacych, na koncu  w podsumowaniu tez nie zauwazylem jakiegos oznakowania ze jestem kiepski i  minus 1000 pkt.

Gra wyglada na raczej trudna wiec watpie ze tak o mozna sobie ginac ile sie chce

 

Raz, ze za kazdym razem jak tracisz pule zyc musisz placic kase (za kazdym razem coraz wiecej, jak grasz chuyowo to nigdy nie bedziesz mial kasy), a dwa, ze dostajesz malo expa. Jest bardzo wiele sytuacji, ktore go podkrecaja, np.: przechodzisz dungeon bez straty zycia, z jak najwieksza iloscia healtha, nie uzywasz itemow, time bonus, monety, skarby, etc, sa tego dziesiatki. Do tego zawsze chodz do swiatyni i wykupuj boost expa, ew. zycia.

Po dungeonie klikasz trojkat na wyniku i tam masz rozpisane.

 

 
- o co chodzi  z tym wykupywaniem broni po skonczeniu levelu? moge sprzedac albo wykupic(?), skad bedzie weidzial ze mam juz taka bron wykupiona i lepiej sprzedac? nie widze danych ile mam  danej broni /akcesorii w  kieszeni

 

 

Itemow jest tyle, ze sie raczej nie powtarzaja. To jest fajna minigierka, musisz ocenic czy jest cos dobrego. Ja biore zawsze rank S i A. Czasem B kiedy ma 3 lub 4 wlasciwosci specjalne. Stats ataku musi miec po 2 cyfry, np: XX - XX, itd.

Szybko to skumasz.

 

 

 

- za kazdym razem trzeba isc do knajpy po kumpli? czy jest roznica w  skonczneiu levelu samemu a z  kumplami?

 

 

Na pewno trzeba wykupic nowych jak zgina starzy ;) Nie wiem czy za kazdym razem, jak nie gram po necie to chodze sam.

Mysle, ze samemu wiecej exp, ale musze sprawdzic.

 

- czy po przejsciu drugi raz poziomu i  zebraniu znowu kosci lepiej je zreanimowac czy zakopac?

 

 

Mozesz wskrzesic i bedziesz mial zioma albo zakopac i moze trafi sie jakis niezly item. Bedziesz mial questy z tym zwiazane.

 

 

gra wydaje sie ciekawa, ale strasznie mnie w(pipi)ia narracja, cos miedzy bastionem  a trinem.

 

i te muskuły

 

Mi sie podoba. Mozesz nowych narrotorow wykupic za 7,5 pln albo w ogole wylaczyc ;)

Muskuly i cyce GOTY

 

Jeszcze wracajac do chaosu, bo wiele n00bow sie zniecheca - po kilku godzinach ogarniasz WSZYSTKO, zwlaszcza jak masz circle i marker ustawiony TYLKO NA SIEBIE.

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

Infernal zaliczony teraz zabieram się za Labirynt chaosu. Opłaca się gości grzebać jak widzisz ze maja ciekawe itemy, ja na przykład dostałem dzisiaj legendarny przedmiot "seal of the conqueror" jeszcze nie wiem dokładnie jak działa ale z tego co jest napisane szczególnie przydatny ma być wlasnie w Labiryncie chaosu"  Mam jeszcze pytanie jakie staty waszym zdaniem są najbardziej pożądane w broniach ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...